همه چیز درباره ی Xbox Live

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
دوستان گلم یه راه حل دیگه برای دیسکانکت نشدن پیدا کردم::>

1-میرید تو داشبورد و به مدت 10 دقیقه تو داشبورد میمونید

2- بعد بازی مورد نظرتون رو اجرا میکنید و دیسکانکت نمیشید

3- اگر دوباره به داشبورد برگردید دوباره باد 10 دقیقه وایسید ( مثلا: من رفتم داخل فیفا و حالا برگشتم تو داشبود.........10 دقیقه باید صبر کنم و بعد دوباره میرم تو بازی مورد نظر)

4- حتما 10 دقیقه باشه..........سابقه نشون داده 7 ددقیقه هم جواب نمیده:|

نکته: این روش رو من و 5 تا از دوستام تست کردیدم و جواب داده ( ممکنه برای شما جواب نده:d)

با این وضع که آدم دیوونه میشه :d
10 دقیقه !!؟؟ :|
من که خوش به حالمه کلا دیسکانکت نمیشم وقتیم بشم وقتی رفت تو بازی تو منوی Multiplayer دکمه X وسط دسته رو میزنم Guide میاد از اونجا Connect to Xbox Live میزنم کانکت میشم ;)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان گلم یه راه حل دیگه برای دیسکانکت نشدن پیدا کردم::> ( نکته: این روش دیوونه کنندس ولی بهتر از مودم خاموش کردنه:|)

1-میرید تو داشبورد و به مدت 10 دقیقه تو داشبورد میمونید

2- بعد بازی مورد نظرتون رو اجرا میکنید و دیسکانکت نمیشید

3- اگر دوباره به داشبورد برگردید دوباره باد 10 دقیقه وایسید ( مثلا: من رفتم داخل فیفا و حالا برگشتم تو داشبود.........10 دقیقه باید صبر کنم و بعد دوباره میرم تو بازی مورد نظر)

4- حتما 10 دقیقه باشه..........سابقه نشون داده 7 ددقیقه هم جواب نمیده:|

نکته: این روش رو من و 5 تا از دوستام تست کردیدم و جواب داده ( ممکنه برای شما جواب نده:d)
براي منم جواب داد نيما.البته من داشتم با تلفن حرف ميزدم و 15 دقيقه اي تو داشبورد بودم بعد رفتم تو بازي ديس نشدم

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
براي منم جواب داد نيما.البته من داشتم با تلفن حرف ميزدم و 15 دقيقه اي تو داشبورد بودم بعد رفتم تو بازي ديس نشدم
همون 10 دقیقه هم میرفتی مشکلی نبود...:dبیشتر از 10 دقیقه مشکل نداره..10 دقیقه کامل خیالت راحت میشه که دیسی نمیشی:d

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
همون 10 دقیقه هم میرفتی مشکلی نبود...:dبیشتر از 10 دقیقه مشکل نداره..10 دقیقه کامل خیالت راحت میشه که دیسی نمیشی:d

سلام نیما جان درست میگی منم اتفاقی الان یک روبع تو داشبورد بودم البته مودممو به خاطر موضوعی دیفالت کردم رفتم تو گیم دی سی نشد دمت گرم ای ول ولی بهتر از ضرر زدن به سخت افزار هست مگه چندتا گیم میخوایم در روز عوض کنیم.عالیه منم 2 روش میرم بدون دی سی ولی خوب دردسر داشت این عاله پرفکت.نیما جان منو یادت میاد برای فیفا مزاحم شدم برام توضیح دادی و ......الان انلاین پس بتل فیلد 3 مجانی شد ه منم از دوستم شنیدم رفتم تو اپلای گیم دیدم زده ea online free--اقا نیما هنوز انلاین پس میتونی بگیری من نتونستم بدون فی پی لایو خرید میکنم ولی انلاین پس نشد؟شم میتونی شرمندم.اگه ممکن بود پ.خ بزن من دوباره مزاحم شم.ببخشید ها.ولی عالیه الان یه گیم جدید هم گذاشتم صبر کردم 10 بدون دی سی بود دوباره رفتم تو اسپایدار من دی سی نشد.دمت گرم

mexter649

کاربر سایت
Sep 8, 2012
13
سلام دوستان من به راحتی به لایو وصل میشم ولی وقتی وارد هر بازی که مولتی پلیر داره میشم بلافاصله دیسکانکت میشم با اینکه اپدیت هارو هم دانلود کردم

ممنون میشم راهنمایی کنید

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوستان من به راحتی به لایو وصل میشم ولی وقتی وارد هر بازی که مولتی پلیر داره میشم بلافاصله دیسکانکت میشم با اینکه اپدیت هارو هم دانلود کردم

ممنون میشم راهنمایی کنید
كاملا عاديه.تا وضع اينترنت درست بشه.
چند تا راه حل داره كه تو همين تاپيك و پست هاي قبلي يخشون اشاره شده
يكي اينه كه بعد از اين كه وارد بازي شدي مودمو خاموش كني و بعد روشن كني بعد وصل شي به لايو
يكي ديگه هم اينه كه 10 دقيقه تو داشبورد باشي بعد بري تو بازي اينجوري ديس نميشي

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
یه مدت نتونستم به سایت سر بزنم
تو این شبا بیچاره شده اینقدر منت برادرم رو کشیدم که جون من مودم رو 30 ثانیه خاموش کن
خیلی دمت گرم دادا

m.rockstar

کاربر سایت
Jun 11, 2011
4
با سلام .کنسول من 3 ماه رایگان داشت که دو ماهشو با استفاده زا اکانت هند استفاده کردم ولی سومی رو نمیتونم استفاده کنم اصلا گزینه 1 ماه رایگان رو نمیاره .چیکار کنم ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید بنده رو

ببین فقط یه راه داری اونم ساخت اکانت با استفاده از دکمه homeدسته میزنی creat profile میکنی که 100% اخرین مرحله واست membership میاره

arian79

کاربر سایت
Apr 28, 2013
4
با سلام

من وقتي ميخوام پروفايل دانلود كنم همه ي مراحل رو درست ميره ولي وقتي تا وسط دانلود ميرسه اين پيغام رو ميده:

sorry xbox live profiles cant be downloaded now.
try again later

8015190B

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام.
ببخشید.نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه؟بازی های آرکید رو میشه مستقیم از سایت ایکس باکس خرید و دانلود کرد؟
اگر جواب مثبته چه جوری میشه به کنسول انتقالش داد؟
بازم شرمنده اگر سوالم رو جای درستی نپرسیدم.ممنون میشم جوابمو بدید.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام.
ببخشید.نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه؟بازی های آرکید رو میشه مستقیم از سایت ایکس باکس خرید و دانلود کرد؟
سلام
اره میشه میری تو سایت xbox بعد log in میکنی.بعد بازیرو میخری.بعد خود به خود میره رو xbox برای دانلود

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام.

بله میشه . شما خرید که بکنی حالا هرچی با هر حجمی منتقل میشه به بخش Active Downloadـه کنسولت و وقتی کنسول رو روشن کنی دانلود میشه . کنسل هم بکنی میره قسمت Download History و بعدا هرموقع خواستی میتونی Download Again بزنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر