همه چیز درباره ی Xbox Live

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
باشه. پس تا 18 روز دیگه....
اینو مطمئنی دیگه؟؟؟

نگاه کن بذار یه مثال برات بزنم.
من الان اکانت Gold که 12 ماهه هست دارم استفاده میکنم.بعد دوباره 1 سال دیگه هم Renewal کردم که برای سال بعدم هم باشه.ولی این اولی داره کار می کنه و اون هم که Renewal کردم به محض اتمام این شروع به کار می کنه چون تاریخ داره.مثلا زده Exp Date : 25/9/2009 که میشه تاریخ انقضا در این روز.
شما اگر الان توی XBox.Com تو Profile Manager بخش شارژ کردن اکانت XBox Live رو نگاه کنی بالاش نوشته الان اکانت شما چی هست.اگر Renewal کنی دیگه این ادامه پیدا می کنه و شما بعد از اتمام این 18 روز می تونی اون یکی رو استفاده کنی.
من آخرید بار برای داداشم 1 ماهه Trial رو دستگاه رو فعال کردم و بعد براش شارژ که کردم 1 ماهه پرید... ;)

معمولا افکار پدرام درسته... :biggrin1: ...

به به آقای با معرفت...
شما لطف داری... ;)

thiefnomad

کاربر سایت
Dec 15, 2007
12
نام
شهریار
redeem code

سلام
من خریت کردم و کشورمو سنگاپور انتخاب کردم .من کارت اکانت یک ساله
گلد (redeem code)خریدم.آیا اشکالی داره که کد را برای اکانتم که ماله سنگاپوره وارد کنم؟چون راهی برای شارژ اکانتم به غیر از این ندارم چون کارت اعتباری ماله آمریکا را دارم ولی برای سنگاپور نمیتونم استفاده کنم.
آیا از(redeem code)برای اکانتم استفاده کنم یا خطرناکه؟
لطفا منو راهنمایی کنید:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
من خریت کردم و کشورمو سنگاپور انتخاب کردم .من کارت اکانت یک ساله
گلد (redeem code)خریدم.آیا اشکالی داره که کد را برای اکانتم که ماله سنگاپوره وارد کنم؟چون راهی برای شارژ اکانتم به غیر از این ندارم چون کارت اعتباری ماله آمریکا را دارم ولی برای سنگاپور نمیتونم استفاده کنم.
آیا از(redeem code)برای اکانتم استفاده کنم یا خطرناکه؟
لطفا منو راهنمایی کنید:confused:

دوست عزیز مشکلی نداره می تونید از Redeem Code استفاده کنید تا اکانتتون شارژ بشه. ;)

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
ضمن تشكر از اساتيد اين بخش ، من تونستم به لايو وصل شم ولي تو قسمت انتخاب گلد و سيلور ، قسمت سيلور رو انتخاب كردم حال چند سوال :
آيا من هنوز 1 ماه گلدم شروع نشده؟
اگه بخوام لايو بازي كنم حتما بايد يه پروفايل ديگه بسازم يا همينو ميتونم به گلد تبديل كنم ؟
با اين سيلور فقط ميشه دانلود كرد؟
هرموقع دستگاه روشن ميشه اتومات پروفايل لايو فعال ميشه و چون تمام game score هاو سيو بازيهام تو يه پروفايل ديگه هست چطور ميتونم اونارو انتقال بدم به پروفايل لايوم ؟
آياسيلور هم محدوديت 1 ماهه داره يا هميشگيه؟ با تشكر ( ببخشيد اينقدر طولاني شد ).:blushing:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
ضمن تشكر از اساتيد اين بخش ، من تونستم به لايو وصل شم ولي تو قسمت انتخاب گلد و سيلور ، قسمت سيلور رو انتخاب كردم حال چند سوال :
اگه بخوام لايو بازي كنم حتما بايد يه پروفايل ديگه بسازم يا همينو ميتونم به گلد تبديل كنم ؟
هرموقع دستگاه روشن ميشه اتومات پروفايل لايو فعال ميشه و چون تمام game score هاو سيو بازيهام تو يه پروفايل ديگه هست چطور ميتونم اونارو انتقال بدم به پروفايل لايوم ؟
آياسيلور هم محدوديت 1 ماهه داره يا هميشگيه؟ با تشكر ( ببخشيد اينقدر طولاني شد ).:blushing:
شما اون اول وقتی که سیلور رو هم انتخاب کنین ، اون 1 ماه گلد اتوماتیک فعال میشه . چون میشه گفت در واقع جزئی از سیلور هست .
الان که همین فعلا 1 ماه گلد داره . بعد از 1 ماه میتونین با کردیت کارت دوباره شارژ کنین ، یا از کارتهای گلد بخرین که 3 ماهه و 12 و 13 و 1 ماهه داره . پس لازم نیست پروفایل جدید بسازین .
با سیلور فقط میشه دانلود کرد و گیمراسکور آپدیت کرد ... در واقع همه کار میشه کرد به جز بازی آنلاین .
نمیتونی اطلاعات یه پروفایل رو به یه پروفایل دیگه انتقال بدی ، ولی خوب چرا همون پروفایل اصلیتو به لایو وصل نکردی ؟ فقط حواستون باشه که اسمی که برای پروفایل دارین تکراری نباشه .
سیلور هم محدودیتی نداره .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان.
براي x360 بازي skate بهتره يا بازي tonyhawkproving ground؟
اگه كسي بازي بهتري تو سبك skateboard ميدونه بنويسه!!!;)

من بازی Tony Howks : Proving Ground رو پیشنهاد می کنم.قشنگ تر از Skate بود از نظر من.

در ضمن اینجا اصلا جای سوال کردن درباره بازی ها نیست. ;)

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
آياسيلور هم محدوديت 1 ماهه داره يا هميشگيه؟ با تشكر ( ببخشيد اينقدر طولاني شد ).

من هم توضیحاتی به گفته های آقا امید اضافه کنم...
مورد اول: سریعترین راه فهمیدن این موضوع اینه که شما ببینی زمینه پشت جایی GamerTagـت ( اسم پروفایلت آنلاینت ) در داشبوردت نوشته شده چه رنگی هست! اگر نقره ای بود یعنی اکانت شما Silver هست ، اگر هم که طلائی بود که خوب معلومه دیگه ، اکانت شما گلد هست! ( نکته : تمامی پروفایل های آفلاین دارای پس زمینه طلائی هستند که این مسئله در مورد اونها جنبه تزئینی داره ) به تصویر زیر دقت کنید :

تصویر 1 : XBL Gold Account

f1ba7n.jpg

این مسئله در مورد GamerCard ها هم صادقه...

تصویر 2 : نمونه Gold GamerCard

34gmxcw.png

تصویر 3 : نمونه Silver GamerCard
2i0vrs2.png

مورد دوم : اول اینکه نکته رو بگم شما بیشتر از 3 بار نمی تونید از اکانت Trial با یک کنسول استفاده کنید! و اون ها هم فقط مواقعی هستند که یک اکانت جدید میسازید ، یعنی هر 3 بار رو نمی تونید برای یک اکانت استفاده کنید! پس یعنی اگر الآن اکانت شما Silver باشه ، نمی تونید برگردید و یک ماه Trial رو براش انتخاب کنید! یا باید براش Gold رو بخرید ( که حالا راه های مختلفی داره ) یا اینکه یک اکانت دیگه بسازید!

مورد سوم : علاوه بر مسائلی که آقا امید فرمودند ، امکان Chat و ارسال پیغام رو از طریق کنسول رو دارید ( برای ارسال پغام از طریق سایت به اکانت Gold نیاز هست ) ، اما Video Chat نیازمند Gold هست! پس تفاوت هاشون در Vidoe Chat ، Multiplayer Gaming و ارسال پیغام از طریق سایت هست ( اینا مهمترین تفاوت هاشون هست )...
در ضمن با اکانت Silver می تونید MMORPG یا به عبارت دیگر Massive Multiplayer Online Role Playing Game ها رو بازی کنید که البته تعدادشون انگشت شماره.

مورد چهارم : انتقال GS امکان پذیر نیست! ولی برای اینکه کنسول خود به خود وارد اکانت لایو نشه باید در قسمت تنظیمات پروفایل Auto Sign-in رو Disable کنید! برای آنلاین کردن اکانت اصلیتون هم کافیه در همون قسمت Gamer Profile گزینه Join XBox LIVE رو انتخاب کنید!

تصویر 3 : قسمت Gamer Profile یک اکانت Online برای Disable کردن Auto sign-in

2n0vdq9.jpg

تصویر 4 : قسمت Gamer Profile یک اکانت Offline برای آنلاین کردن اکانت

wk1tw5.jpg

مورد پنجم : جواب امید جان کافی بود...

آخرین ویرایش:

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
ضمن تشكر از اميد و rainbow عزيز بابت توضيحات خوبشون ،در مورد تغير دادن پروفايلي كه سيو بازيها و گيم اسكورها توش هست به live بايد بگم من بعلت اينكه اسمش قيلا تو لايو انتخاب شده بود نتونستم اونو استفاده كنم آيا ميشه همينو rename كنم و وارد بشم ؟ در ضمن آقا اميد فرمودند با فعال شدن سيلور گلد هم فعال ميشه يعني من فقط تا يك ماه ديگه ميتونم از گلد استفاده كنم ؟ آخه من همون ابتداي كار كه ازم پرسيد سيلور رو انتخاب كردم .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ضمن تشكر از اميد و rainbow عزيز بابت توضيحات خوبشون ،در مورد تغير دادن پروفايلي كه سيو بازيها و گيم اسكورها توش هست به live بايد بگم من بعلت اينكه اسمش قيلا تو لايو انتخاب شده بود نتونستم اونو استفاده كنم آيا ميشه همينو rename كنم و وارد بشم ؟ در ضمن آقا اميد فرمودند با فعال شدن سيلور گلد هم فعال ميشه يعني من فقط تا يك ماه ديگه ميتونم از گلد استفاده كنم ؟ آخه من همون ابتداي كار كه ازم پرسيد سيلور رو انتخاب كردم .

شما Rename کن اون پروفایل رو.سعی کن یه اسمی بذاری که مطمئن بشی وجود نداره.بعدش هم با گذروندن مراحل تبدیل میشه به GamerTag.
شما وقتی موقع گذروندن مراحل اولیه اتصال به XBox Live گزینه Silver Membership رو انتخاب می کنید در صفحه بعد اگر ببینید می نویسه که اکانت Gold یک ماهه Trial هم فعال شد.از همون روز یک ماه شروع میشه.
تمام که شد اکانت Gold می تونید دوباره اکانت 1 ماهه یا 3 ماهه یا 1 ساله بخرید.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
در صفحه بعد اگر ببینید می نویسه که اکانت Gold یک ماهه Trial هم فعال شد.از همون روز یک ماه شروع میشه.
دقیقتر بگم : از شما سوال می کنه که می خواید یک ماه Trail Gold رو فعال کنیم یا نه!
دانیال جان شما چرا اینقدر اذیت می کنی ؟! :biggrin1:
شما از اون راهی که گفتم ، ببین الآن اکانتت گلد هست یا نه؟! اگر هست پس یک ماه گلد دارید اگر نه یعنی در صفحه مورد نظر به سوال جواب منفی دادید و الآن گلد ندارید! چون معمولا همه به این سوال جواب مثبت میدن ( حتی اونایی که انگلیسی زیاد حالیشون نیست و بعضی ها هم اصلا نمی خونن چی نوشته) ، آقا امید رو این حساب گفت یک ماه گلد شما با فعال شدن سیلور فعال میشه! پس ممکنه الآن فعال نشده باشه ، ممکن هم هست فعال شده باشه!
اصلا میشه گیمرتگت رو بدی خودمون چکش کنیم؟! :biggrin1:

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
بابا حداقل گیمرتگت رو برو تو Friend Listـمون Addـت کنیم! :biggrin1:

دوست عزيز اجازه بده برم گيمر تگم رو عوض كنم بهت ميگم آخه اجازه نميداد با همون نام پروفايل عاديم برم لايو بسازم چون قبلا ساخته شده بود، امشب پروفايل اصلي كنسولو rename كردم فردا برم ببينم با اين اسم جديد ميتونم برم لايو در ضمن اينم بگم من اصلا تو بازيا حرفه اي نيستم ولي Euro 2008 رو تقريبا ميتوني واسه دست گرمي روم حساب كني :biggrin1: بهر حال خوشحال ميشم با هم بريم لايو حتما خبرت ميكنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر