هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خوب دوست عزیز کسایی هستن مثل من که همه کنسول ها رو داشتن و به چه دردشون میخوره بازی ای که قبلا رو کنسول بازی کردن دوباره رو ویتا بازی کنن.دومین دلیل اینه قرار باشه بازی psp و ps1 رو روش بازی کنن خود psp خیلی ارزون تره و اونم میتونه بازی ps1 رو اجرا کنه.و سومین دلیل زمانی که psp اومد بازی هایی مثل میدنایت کلاب و گاد آف وار براش اومد همه انگشت به دهان موندن چون حتی قوی ترین گوشی ها هم حتی به بازیاش نمیتونستن نزدیک بشن.بعدش چقدرم بازی های درست و حسابی براش اومد از 2 تا میدنایت کلاب و 2 تا گاد آف وار بگیر تا 3 تا نید فور اسپید ها و متال گیر و موتور استورم و کیلزون و تام رایدر و گرن توریسمو با اون تعداد ماشین و 60 فریم که هنوزم که هنوزه زیباست و .... یعنی بازی خوب بشماری خیلی زیاده ولی برای ویتا با این قدرت چند تا بازی مثل آنچارتد و کیلزون اومد نه گاد آف وار نه تام رایدر نه گرن توریسمو نه .... اونم با قدرتی که میتونست فوق العاده باشه قدرتی که اگه آنچارتد اولشو با آنچارتد 1 مقایسه کنی باید ببینی آنچارتد بعدی براش میومد چی میشد.یا گاد آف وار میومد چی میشد.وقتی از قدرت کنسول استفاده نشه به چه دردی میخوره بازی ps1 باهاش بازی کنی.قرار باشه ps1 بازی کنی الان مدیاپلیرهای شاتل 150 تومن هستن میتونن اجرا کنن.psvita یه اژدهایی بود که هیچ وقت نشد قدرت اصلیشو دید بازی هایی مثل آنچارتد و کیلزون گوشه ای از قدرتشو نشون دادن که اگه سری های بعدیشون میومدن چون بازی سازها قبلا با سخت افزارش آشنا شده بودن میتونستن نسخه بعدی رو خیلی بهتر بسازن مثل ps3 و ...که با تجربه کسب کردن بهترشو ساختن.در ضمن بازی هایی که میخواید به صورت آنلاین برای ps3 رو بازی کنید باید قانونی بازی رو از همونجا خرید کنید با هک نمیشه.پس زیاد فکرش نرید.اشتراک 1 ماهش 240 تومنه.و نیاز به اینترنت پیشنهادی 12 مگ و پینگ تایم خیلی پایین داره.و البته psvita رو پشتیبانیشم از همین ps new قطع کرده و دیگه امکان پذیر نیست یعنی همه جانبه همون طور که خودشم چند سال پیش گفت پشتیبانی از ویتا رو به طور کامل قطع کرد.

اقا این اسمش PS NOW نه NEW

نمی دونم قطع شده یا نه اما چون هکش همچنان فعاله شاید بشه با 1 نرم تفزار دیگه دیگه دورش زد هر چند PSVITA قابلیت استریم عالی هم PC هم PS4 داره پس نشه هم از اونجا می شه PS NOW فعال کرد.
خوبیش اینکه RES PSVITA خیلی کمه احتمالا بشه باهاش با نت شخمی ایران هم بازی کرد.
من اصلا با حرفات موافق نیستم چرا؟ چون بازی های PS1 باید با دسته بازی کرد اونم توی صفحه نمایش کوچک که خیلی گرافیک پایینش توی ذوق نزنه تازه شبیه ساز ADRENILINE نه تنها SAVE STATE داره بلکه برای همه ی بازی هاشم چیت جدید اومده تا لذت بازی رو بیشتر بشه کرد.

اما اوج استفاده ی PS VITA بازی های PSP هست در هک جدیدش برای کلی از بازی هاش فریم 60 یا پچ بهبود گرافیک هم در همین چیت انجین بهش اضافه شده که در کنار قابلیت های دیگش لذت بازی هاش فوق العاده شده من اصلا نمی فهمم 1 بازی مشابه SPLINTER CELL PSP چطوری پچ CAMERA گرفته که دوربینش در حالت عادی با انالوگ دوم شده که O+ANALOG هست بعد که می ری روی حالت تفنگ که کنترل شخصیت با XO اینا می شه با کنترل شخصیت با انالوگ اول هست کنترل دوربین با انالوگ دوم دمشون گرم واقعا

اصلا PSP اینقدر بازی خوب زیاد داره که من خودمم حتی نمی دونستم یهنی DIRT 2 هم داشت یا KINGDOM HEARTS یا DANTE INFERNO یا حتی SPLIT SECOND که منی که قبلا PSP هم داشتم ازشون بی خبر بودم این دستگاه لعنتی تا سال 2012 براش بازی اومده و کلی بازی قشنگ داره که در صفحه نمایش 5INCH OLED که داره با این همه چیت و مد فیلتر و قابلیت ارزش خریدش سوپر زیاده

نرم افزار PKGJ هم که اجازه می ده عین استور خودش هر بازی با پچ و هر چی DLC داری روی خودش دانلود کنی دیگه چی می خواید؟
اگر برید توی YOUTUBE همچنان بخش PSVITA به شدت فعال هست و فیلم های جدید کلی بازدید کننده داره
من پست بعدیم چنتا لینک مشتی از نرم افزارهای هک که چند ماه اخیر اومدن می ذارم که نشون می ده محبوبیت این کنسول چقدر بالا هست.
DS4 جدید یکیش هست که مشکل DEAD ZONE دسته 4 حل کرده بالاخره

• Like
Reactions: residen

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام نه کلا بازی جدید برای ps vita حتی بیشتر از قبل داره میاد فقط کافیه ببینید و سرچ کنید ps new که فکر نکنم قطع شده مطمعنی؟
بله بازی جدید که هنوزم میاد ولی بازی های بزرگ نمیاد البته بعضی از بازی های جدیدم بدک نیستن ولی خوب بازی های بزرگ رو بیخیال شدن.بله تو سایت خودشونم زدن.

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
بله بازی جدید که هنوزم میاد ولی بازی های بزرگ نمیاد البته بعضی از بازی های جدیدم بدک نیستن ولی خوب بازی های بزرگ رو بیخیال شدن.بله تو سایت خودشونم زدن.
و دوستمون درست میگه قابلیت استرینم عالیه و کلی قابلیت داره ویتا بازی هاهم که اره بزرگ نیستن اما بدم نیستن

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اقا این اسمش PS NOW نه NEW

نمی دونم قطع شده یا نه اما چون هکش همچنان فعاله شاید بشه با 1 نرم تفزار دیگه دیگه دورش زد هر چند PSVITA قابلیت استریم عالی هم PC هم PS4 داره پس نشه هم از اونجا می شه PS NOW فعال کرد.
خوبیش اینکه RES PSVITA خیلی کمه احتمالا بشه باهاش با نت شخمی ایران هم بازی کرد.
من اصلا با حرفات موافق نیستم چرا؟ چون بازی های PS1 باید با دسته بازی کرد اونم توی صفحه نمایش کوچک که خیلی گرافیک پایینش توی ذوق نزنه تازه شبیه ساز ADRENILINE نه تنها SAVE STATE داره بلکه برای همه ی بازی هاشم چیت جدید اومده تا لذت بازی رو بیشتر بشه کرد.

اما اوج استفاده ی PS VITA بازی های PSP هست در هک جدیدش برای کلی از بازی هاش فریم 60 یا پچ بهبود گرافیک هم در همین چیت انجین بهش اضافه شده که در کنار قابلیت های دیگش لذت بازی هاش فوق العاده شده من اصلا نمی فهمم 1 بازی مشابه SPLINTER CELL PSP چطوری پچ CAMERA گرفته که دوربینش در حالت عادی با انالوگ دوم شده که O+ANALOG هست بعد که می ری روی حالت تفنگ که کنترل شخصیت با XO اینا می شه با کنترل شخصیت با انالوگ اول هست کنترل دوربین با انالوگ دوم دمشون گرم واقعا

اصلا PSP اینقدر بازی خوب زیاد داره که من خودمم حتی نمی دونستم یهنی DIRT 2 هم داشت یا KINGDOM HEARTS یا DANTE INFERNO یا حتی SPLIT SECOND که منی که قبلا PSP هم داشتم ازشون بی خبر بودم این دستگاه لعنتی تا سال 2012 براش بازی اومده و کلی بازی قشنگ داره که در صفحه نمایش 5INCH OLED که داره با این همه چیت و مد فیلتر و قابلیت ارزش خریدش سوپر زیاده

نرم افزار PKGJ هم که اجازه می ده عین استور خودش هر بازی با پچ و هر چی DLC داری روی خودش دانلود کنی دیگه چی می خواید؟
اگر برید توی YOUTUBE همچنان بخش PSVITA به شدت فعال هست و فیلم های جدید کلی بازدید کننده داره
من پست بعدیم چنتا لینک مشتی از نرم افزارهای هک که چند ماه اخیر اومدن می ذارم که نشون می ده محبوبیت این کنسول چقدر بالا هست.
DS4 جدید یکیش هست که مشکل DEAD ZONE دسته 4 حل کرده بالاخره
نه هیچ راهی برای دور زدنش نیست.نه نمیشه با نت ایران خود سونی برای ویتا سرعت رو گفته و برای انتقال تصویر خالی و این که دکمه ای که شما میزنی بالافاصله در سرور اونجا کلاین شه نیاز به اینترنت خوبه.به حجم بستگی نداره.بعضی حرفاتو بویلد کردم که در ادامه میگم شما ناخواسته داری psp رو ستایش میکنی نه ویتا که در ادامه میگم.در مورد محبوبیت ویتا هم خوب بله منم دوسش دارم که تا اومد با اون قیمت فضایی خریدمش و هنوز دارمش ولی انصافا بگیم عالیه چون بازی psp اجرا میکنه درسته؟؟؟؟خوب psp خودش بازی خودش رو سال 2004 هم اجرا میکرد دیگه بازی های ps1 و هم که میتونه آیا کنسول سال 2004 بتونه الآن ویتا هم بتونه خوبه؟خوب اونی که بخواد بازی psp رو بازی کنه psp داشته باشه باید دوباره ویتا بخره؟؟؟عاقلانست؟؟؟؟و شما داری همش از psp تعریف میکنی نه ویتا چون دائم از بازی های psp تعریف میکنید .منم خودم گفتم psp عالی بود.اگه قرار به اجرای بازی psp و ps1 باشه الان خیلی گوشی ها با ایمولاتور رو صفحه ای با کیفیت خیلی بالاتر از ویتا اجرا میکنن و تا دلتم بخواد جوی استیک های مختلف برای گوشی ها هستش که مثل کنسول دستی دکمه ای استفاده شن.ولی در مورد ویتا حساب کن همین dirt 2 و .... نسخه های جدیدترش برای ویتا میومد بد بود؟ولی همه ناراضین میگن چرا نیومد همه میگن چرا همون بازی های psp نسخه های بعدیش برای ویتا نیومد که چند تاشو نام بردم.انصافا شما ps5 بیاد بگه غیر از 3 تا بازی خوب دیگه بازی مهم و بزرگ نمیسازیم ولی هر هفته چند تا بازی غیر بزرگ براش میاد در عوض میتونید باهاش ps4 و ps3 بازی کنید اگه ps4 داشته باشی میخریش؟
اتفاقا تمام کسایی که ناراضی هستن عاشقان ویتا هستن که ناراضی هستن میدونی چرا؟؟؟؟مثل اینه با ps4 بشینی بازی های ps3 و ps2 بازی کنی بگی دیگه بهتر از این نمیشه و برای خود ps4 بازی بزرگی نیاد.
حالا بزار بگم که چرا خیلیا ناراضی هستن.قدرت محاسباتی psp نزدیک به 1GFLOP هستش برای ps2 دقیقا 6.2 هستش و برای xbox کلاسیک 20 هست و برای ویتا رقم وحشتناک 32GFLOPS هستش.سالی که اومد جایزه قوی ترین سخت افزار گجت دستی رو گرفت.( گفتم گجت نه کنسول چون هیچ گجت دستی ای به قدرت ویتا نرسید)تازه خودت که دیدی کلی براش برنامه اومد و حتی سخت افزارش رو خود سونی برای جلوگیری از دمای بالا از 450 یا این حوالی به 300 دان کلاک کرده که الان به 444 یا حتی 500 بدون مشکل میبرنش یعنی قدرت محاسباتی واقعیش نزدیک به 50GFLOPS هستش.پس این که بشینی با ویتا بازی های ساده جدید که میان یا بازی های psp کنسول سال 2004 یا ps1 کنسول سال 1995 بشینی بازی کنی بگی همین کافیه و عالیه مثل اینه با تریلی نامه 100 گرمی به در خونه ها برسونی.ناراحتی همه از ویتا به خاطر بد بودنش نیست به خاطر عالی بودنشه که از قدرت واقعیش استفاده نشد. ولی خود سونی نخواست ادامه بده حتی بازی motorstorm نسخه اصلی نه اون نما بالا در حال ساخت بود که شایعه شد لغو شده که لغو هم شد.و کلی بازی های دیگه.این که psp بازی های خوب داره شکی توش نیست و همه انتظار داشتن مثل psp بازی های خوب زیادی براش بیاد که بازی های خوب غیر از همون چند تا که گفتم نیومد براش انصافا god of war جدید که برای خود سخت افزار ps vita ساخته شده باشه یا تام رایدر یا متال گیر و .... اگه برای خود ویتا ساخته میشد عالی بود.
psp سال 2004 اومد و تا 2012 همه جوره از طرف سونی و بازی سازهای بزرگ همون طور که خودتونم اشاره کردید پشتیبانی شد و بازی های خوبی اومد یعنی 8 سال.که بعدش باز یه سری بازی از کمپانی های کوچیک اومد و تا مدت ها هم ادامه پیدا کرد و vita سال 2012 اومد و اینم خبرش:
Sony itself stopped making games for the Vita in 2015
که میشه 3 سال بعد.
حرف آخرو بگم فرض کن تمام بازی های psp نسخه های جدیدشون برای ویتا میومد یعنی 2 تا god of war انحصاری و dirt , 2 تا میدنایت کلاب و تام رایدر و .... و مخصوصا مخصوصا فکر این که گرن توریسمو انحصاری برای ویتا میومد اونم 60 فریم واقعا عالی بود.در کنارش همین اجرای ps1 و psp رو هم که داره خیلی خوبه ولی پس قدرت خودش چی شد؟همش اجرای نسل قبل؟ویتا کنسولی برای اجرای نسل قبل رو اسکرین با کیفیت تر بود؟یا ویتا کنسولی بود که لایق بازی های خیلی بزرگتری بود.

دوست عزیز همه اونایی که از عملکرد سونی در مورد vita ناراضین همشون ویتا رو دارن و این طور نیست فن یه کنسول دیگه بودن بیان بگن چرا بازیش کمه وگرنه اونی که فن کنسول دیگه ای هست ویتا نمیخره.این تاپیکم احتمالا دیدید:
اعتراض همگانی به عملکرد سونی در قبال پلی استیشن ویتا
البته تو سایتای خارجی هم اون زمان زیاد اعتراض شد ولی به جایی نرسید.و همه میگفتن بازی های بزرگ رو برای کنسول بده که خود این نشان از این بود که همه طرفداران ویتا ناراضی هستن نه این که طرفداران ds یا ... بیان .و اینم در نظر اشته باشید زمانی psp همه جا همه حرف از این بود بازی های بزرگ و عالی ای داره و همون اشخاص مثل خود من از عملکرد سونی نه عملکرد کنسول ویتا .از عملکرد سونی در قبال ویتا ناراضی هستن.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نه هیچ راهی برای دور زدنش نیست.نه نمیشه با نت ایران خود سونی برای ویتا سرعت رو گفته و برای انتقال تصویر خالی و این که دکمه ای که شما میزنی بالافاصله در سرور اونجا کلاین شه نیاز به اینترنت خوبه.به حجم بستگی نداره.بعضی حرفاتو بویلد کردم که در ادامه میگم شما ناخواسته داری psp رو ستایش میکنی نه ویتا که در ادامه میگم.در مورد محبوبیت ویتا هم خوب بله منم دوسش دارم که تا اومد با اون قیمت فضایی خریدمش و هنوز دارمش ولی انصافا بگیم عالیه چون بازی psp اجرا میکنه درسته؟؟؟؟خوب psp خودش بازی خودش رو سال 2004 هم اجرا میکرد دیگه بازی های ps1 و هم که میتونه آیا کنسول سال 2004 بتونه الآن ویتا هم بتونه خوبه؟خوب اونی که بخواد بازی psp رو بازی کنه psp داشته باشه باید دوباره ویتا بخره؟؟؟عاقلانست؟؟؟؟و شما داری همش از psp تعریف میکنی نه ویتا چون دائم از بازی های psp تعریف میکنید .منم خودم گفتم psp عالی بود.اگه قرار به اجرای بازی psp و ps1 باشه الان خیلی گوشی ها با ایمولاتور رو صفحه ای با کیفیت خیلی بالاتر از ویتا اجرا میکنن و تا دلتم بخواد جوی استیک های مختلف برای گوشی ها هستش که مثل کنسول دستی دکمه ای استفاده شن.ولی در مورد ویتا حساب کن همین dirt 2 و .... نسخه های جدیدترش برای ویتا میومد بد بود؟ولی همه ناراضین میگن چرا نیومد همه میگن چرا همون بازی های psp نسخه های بعدیش برای ویتا نیومد که چند تاشو نام بردم.انصافا شما ps5 بیاد بگه غیر از 3 تا بازی خوب دیگه بازی مهم و بزرگ نمیسازیم ولی هر هفته چند تا بازی غیر بزرگ براش میاد در عوض میتونید باهاش ps4 و ps3 بازی کنید اگه ps4 داشته باشی میخریش؟
اتفاقا تمام کسایی که ناراضی هستن عاشقان ویتا هستن که ناراضی هستن میدونی چرا؟؟؟؟مثل اینه با ps4 بشینی بازی های ps3 و ps2 بازی کنی بگی دیگه بهتر از این نمیشه و برای خود ps4 بازی بزرگی نیاد.
حالا بزار بگم که چرا خیلیا ناراضی هستن.قدرت محاسباتی psp نزدیک به 1GFLOP هستش برای ps2 دقیقا 6.2 هستش و برای xbox کلاسیک 20 هست و برای ویتا رقم وحشتناک 32GFLOPS هستش.سالی که اومد جایزه قوی ترین سخت افزار گجت دستی رو گرفت.( گفتم گجت نه کنسول چون هیچ گجت دستی ای به قدرت ویتا نرسید)تازه خودت که دیدی کلی براش برنامه اومد و حتی سخت افزارش رو خود سونی برای جلوگیری از دمای بالا از 450 یا این حوالی به 300 دان کلاک کرده که الان به 444 یا حتی 500 بدون مشکل میبرنش یعنی قدرت محاسباتی واقعیش نزدیک به 50GFLOPS هستش.پس این که بشینی با ویتا بازی های ساده جدید که میان یا بازی های psp کنسول سال 2004 یا ps1 کنسول سال 1995 بشینی بازی کنی بگی همین کافیه و عالیه مثل اینه با تریلی نامه 100 گرمی به در خونه ها برسونی.ناراحتی همه از ویتا به خاطر بد بودنش نیست به خاطر عالی بودنشه که از قدرت واقعیش استفاده نشد. ولی خود سونی نخواست ادامه بده حتی بازی motorstorm نسخه اصلی نه اون نما بالا در حال ساخت بود که شایعه شد لغو شده که لغو هم شد.و کلی بازی های دیگه.این که psp بازی های خوب داره شکی توش نیست و همه انتظار داشتن مثل psp بازی های خوب زیادی براش بیاد که بازی های خوب غیر از همون چند تا که گفتم نیومد براش انصافا god of war جدید که برای خود سخت افزار ps vita ساخته شده باشه یا تام رایدر یا متال گیر و .... اگه برای خود ویتا ساخته میشد عالی بود.
psp سال 2004 اومد و تا 2012 همه جوره از طرف سونی و بازی سازهای بزرگ همون طور که خودتونم اشاره کردید پشتیبانی شد و بازی های خوبی اومد یعنی 8 سال.که بعدش باز یه سری بازی از کمپانی های کوچیک اومد و تا مدت ها هم ادامه پیدا کرد و vita سال 2012 اومد و اینم خبرش:
Sony itself stopped making games for the Vita in 2015
که میشه 3 سال بعد.
حرف آخرو بگم فرض کن تمام بازی های psp نسخه های جدیدشون برای ویتا میومد یعنی 2 تا god of war انحصاری و dirt , 2 تا میدنایت کلاب و تام رایدر و .... و مخصوصا مخصوصا فکر این که گرن توریسمو انحصاری برای ویتا میومد اونم 60 فریم واقعا عالی بود.در کنارش همین اجرای ps1 و psp رو هم که داره خیلی خوبه ولی پس قدرت خودش چی شد؟همش اجرای نسل قبل؟ویتا کنسولی برای اجرای نسل قبل رو اسکرین با کیفیت تر بود؟یا ویتا کنسولی بود که لایق بازی های خیلی بزرگتری بود.

دوست عزیز همه اونایی که از عملکرد سونی در مورد vita ناراضین همشون ویتا رو دارن و این طور نیست فن یه کنسول دیگه بودن بیان بگن چرا بازیش کمه وگرنه اونی که فن کنسول دیگه ای هست ویتا نمیخره.این تاپیکم احتمالا دیدید:
اعتراض همگانی به عملکرد سونی در قبال پلی استیشن ویتا
البته تو سایتای خارجی هم اون زمان زیاد اعتراض شد ولی به جایی نرسید.و همه میگفتن بازی های بزرگ رو برای کنسول بده که خود این نشان از این بود که همه طرفداران ویتا ناراضی هستن نه این که طرفداران ds یا ... بیان .و اینم در نظر اشته باشید زمانی psp همه جا همه حرف از این بود بازی های بزرگ و عالی ای داره و همون اشخاص مثل خود من از عملکرد سونی نه عملکرد کنسول ویتا .از عملکرد سونی در قبال ویتا ناراضی هستن.

شکی درش نیست که سونی بدترین گند زندگیش سر ویتا زد در زمان خیلی نامناسبی هم عرضش کرد گند زد من پستم توی سایت هست که گفتم کم می فروشه.
اما بازم هنوزم ویتا با عمر کوتاهش خیلی بازی خوب زیاد داره که سرگرم شی به علاوه بازی های PSP به دلایل زیر که می گم قابل بازی نبودن که الان شدن البته به لطف ادرنالین شبیه سازی که فریمور اصلی PSP روش اجرا می کنه.
1- خیلی از بازی هاش به خاطر نبود انالوگ دوم عملا قابل بازی نبودن 1 سری هم با عذاب بودن.
2-خیلی از بازی های خوبش 20 فریم اجرا می شدن که عملا قابل بازی نبود.
3- LCD ش خیلی کیفیتش پایین بود DPI افتضاح بود 4.3 اینچ هم کوچیک بود دیگه زیادی به علاوه خیلی مشکل لانگ تریل داشت در حرکات سریع
4-باتری PSP از نوع NI-MH قدیمی بود که 1 هفته بی استفاده هم بود شارژ رو کامل خالی می کرد حال انکه ویتا با تنکنیک جدیدش روی 15 درصد دستگاه خاموش می شه تا هیچ وقت بازیت نپره باتریشم لیتیوم هست.

من کاری ندارم اما با 1 تومن وقتی می شه خریدش که سوییچ هکی دارن 7 تومن می دن من خودم سوییچ هم دارم اما نه تنها PSVITA خیلی به صرفه تره من خیلیم بیشتر باهاش حال می کنم.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
شکی درش نیست که سونی بدترین گند زندگیش سر ویتا زد در زمان خیلی نامناسبی هم عرضش کرد گند زد من پستم توی سایت هست که گفتم کم می فروشه.
اما بازم هنوزم ویتا با عمر کوتاهش خیلی بازی خوب زیاد داره که سرگرم شی به علاوه بازی های PSP به دلایل زیر که می گم قابل بازی نبودن که الان شدن البته به لطف ادرنالین شبیه سازی که فریمور اصلی PSP روش اجرا می کنه.
1- خیلی از بازی هاش به خاطر نبود انالوگ دوم عملا قابل بازی نبودن 1 سری هم با عذاب بودن.
2-خیلی از بازی های خوبش 20 فریم اجرا می شدن که عملا قابل بازی نبود.
3- LCD ش خیلی کیفیتش پایین بود DPI افتضاح بود 4.3 اینچ هم کوچیک بود دیگه زیادی به علاوه خیلی مشکل لانگ تریل داشت در حرکات سریع
4-باتری PSP از نوع NI-MH قدیمی بود که 1 هفته بی استفاده هم بود شارژ رو کامل خالی می کرد حال انکه ویتا با تنکنیک جدیدش روی 15 درصد دستگاه خاموش می شه تا هیچ وقت بازیت نپره باتریشم لیتیوم هست.

من کاری ندارم اما با 1 تومن وقتی می شه خریدش که سوییچ هکی دارن 7 تومن می دن من خودم سوییچ هم دارم اما نه تنها PSVITA خیلی به صرفه تره من خیلیم بیشتر باهاش حال می کنم.
بله. دلایلی که آوردید همه درسته و منم قبول دارم.البته خدایی خوش دست ترین کنسول دستی هم همین ویتا هستش.راستی گفته بودید میشه بهبود گرافیک تو بازی های psp هم داد درسته؟با کدوم برنامه میشه یه تستی کنیم ببینم شاید دوباره گرن توریسمو و موتوراستورمشو بازی کنیم.شما با LOLIcon کار کردید؟مثل این که این از مدلای دیگه بهتره برای اورکلاک.

• Like
Reactions: tpouria

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
به نظرم ویتا بهترین در زمان خودشم نبود اون زمان یه یک سال بعد تبلتی مثل tab note n8000 سامسونگ اومدن که خلی قویتر و بهتر از ویتا بودن ویتا نه قوی بود نه با کیفیت 3ds رو که نگو اما بازی هاش خیلی خوب بود کلا کنسول دستی نباید بازی مثل انچارتد داشته باشه روی ps4 خودم یادمه چقدر عالیه بود ولی Nintendo switch به نظرم عالی میاد ولی تاحالا باحاش کار نکردم ویرایش: حرفمو پس میگرم ویتا بدم نبود توی کیفیت الان دقت کردم خیلی از تبلت بهتره!

سلام حالا می خوام بیام سمت ویتا اولا ویتا اصلا برای رقابت با 3ds نیست بنظرم بیشتر برای رقابت با switch لیت هست و رقیب 3ds به نظر از نظر گرافیکی psp go هست چون سخت افزارشون در یک حده خخخخخخخ ولی بازی های 3ds خیلی بیشتر طرفدار داره کلا!

آخرین ویرایش:
  • Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بله. دلایلی که آوردید همه درسته و منم قبول دارم.البته خدایی خوش دست ترین کنسول دستی هم همین ویتا هستش.راستی گفته بودید میشه بهبود گرافیک تو بازی های psp هم داد درسته؟با کدوم برنامه میشه یه تستی کنیم ببینم شاید دوباره گرن توریسمو و موتوراستورمشو بازی کنیم.شما با LOLIcon کار کردید؟مثل این که این از مدلای دیگه بهتره برای اورکلاک.
https://github.com/Saramagrean/CWCheat-Database-Plus-

این اخرین نسخه هست 6 روز پیش اپدیت شده اکثر چیت ها هم فیکس شده کلی امکاناتم اضافه شده

اره لالی هم از همه بهتره اما روی ادرنالین کار نمی کنه.

به نظرم ویتا بهترین در زمان خودشم نبود اون زمان یه یک سال بعد تبلتی مثل tab note n8000 سامسونگ اومدن که خلی قویتر و بهتر از ویتا بودن ویتا نه قوی بود نه با کیفیت 3ds رو که نگو اما بازی هاش خیلی خوب بود کلا کنسول دستی نباید بازی مثل انچارتد داشته باشه روی ps4 خودم یادمه چقدر عالیه بود ولی Nintendo switch به نظرم عالی میاد ولی تاحالا باحاش کار نکردم ویرایش: حرفمو پس میگرم ویتا بدم نبود توی کیفیت الان دقت کردم خیلی از تبلت بهتره!

شما کیلزونش بازی کن فریمش هم به 60 انلاک کن تا اینپوت لگشم درست بشه بعد می بینی گرافیک و فیزیکش در حد ps3 هست قشنگ حتی همین الانشم هیچ بازی موبایل به گرد پای گرافیکشم نمی رسه.
حتی جسدا یا خونی که به دیوار می پاشه هم بعد از 1 مدت غیب نمی شه.
بازی های ویتا باید در صفحه نمایش خودش ببینی چون در صفحه بزرگ که رز پایینی هم داشته بد می شه.
سری oled با کیفیت ترین کنسول دستی هست اگر سوییچ لانچ تا 10 سال دیگه زنده موند اصلا سالمش پیدا شد درسته همین الانش همشون دسته هاش ترکیده چندین بار تعمیر شدن اما ویتا اکثر بچه های سایت همچنان سالمه

• Like
Reactions: need to fight

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059

سلام حالا می خوام بیام سمت ویتا اولا ویتا اصلا برای رقابت با 3ds نیست بنظرم بیشتر برای رقابت با switch لیت هست و رقیب 3ds به نظر از نظر گرافیکی psp go هست چون سخت افزارشون در یک حده خخخخخخخ ولی بازی های 3ds خیلی بیشتر طرفدار داره کلا!
اتفاقا من این تبلت رو هم خریدم بعدش نوت 10.1 نسخه 2014 اومد اونم خریدم که زمان خودش و حتی الآن هم عالیه.الانم دنبال نوک قلمشم که تموم شده.5 تا نوک همراهش بود.:((خدایی پیدا کردید بهم بگید بدجور لنگشم.حدودا کنسولی و تبلت قوی ای نبود از زیر دستم در بره.خخخخخخ.ولی خدایی با اون قدرتشم باز با ویتا قابل مقایسه نبود.البته یه جورایی نسخه 2014 نوت 10.1 برای کل کل بود که زمان 2014 چیزی زد که هنوزم تو تبلت ها چیز بالایه و حدود 2.2 برابر قدرت n 8000 هستش.ولی خود n8000 واقعا به ویتا نزدیکم نشد.ولی 10.1 lte یا 2014 چرا. اینم عکس قلمشه ولی ای کاش ویتا هم مثل 3ds قلم ساپورت میکرد البته قلم مخصوص خودش .
مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

https://github.com/Saramagrean/CWCheat-Database-Plus-

این اخرین نسخه هست 6 روز پیش اپدیت شده اکثر چیت ها هم فیکس شده کلی امکاناتم اضافه شده

اره لالی هم از همه بهتره اما روی ادرنالین کار نمی کنه.
عالیه.راستی فریم god 1,2 چی شنیده بودم اونا افزایش پیدا نمیکنن یا درست شده؟
و این که بهترین ایمولاتور psp کدومه دانلود کنم.یا خود cw اجرا میکنه؟.و پیشنهاد خودت کدوم برنامست برای اورکلاک.بعد این چیت رو چه طور باید انتقال بدم و تو ویتا راه بندازمش؟ من اون اوایل که هکش اومده بود هک کردم بعد اونم زیاد دیگه نرفتم سمتش اصلا چیزی یادم نیست باید چیکار کرد.من با ملکولار شل و ویتا شل و enso این چیزا کار میکردم.همون روش هکی که به سرورش وصل میشدیم خودش عملیات هک رو انجام میداد .henkaku.xyz/go/ منظورم اینه

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
عالیه.راستی فریم god 1,2 چی شنیده بودم اونا افزایش پیدا نمیکنن یا درست شده؟
و این که بهترین ایمولاتور psp کدومه دانلود کنم.یا خود cw اجرا میکنه؟.و پیشنهاد خودت کدوم برنامست برای اورکلاک.بعد این چیت رو چه طور باید انتقال بدم و تو ویتا راه بندازمش؟ من اون اوایل که هکش اومده بود هک کردم بعد اونم زیاد دیگه نرفتم سمتش اصلا چیزی یادم نیست باید چیکار کرد.من با ملکولار شل و ویتا شل و enso این چیزا کار میکردم.همون روش هکی که به سرورش وصل میشدیم خودش عملیات هک رو انجام میداد .henkaku.xyz/go/ منظورم اینه

شما نرم افزار ادرنالین بگیر خودش CFW PSP می گیره نصب می کنه بعدم پلاگین CWCHEATS باید داخل پوشه PSPEMU FOLDERS بذاری این چیت های جدیدشم جایگزین بعد داخل ادرنلین سلکت می زنی داخل RECOVERY می شی پلاگین ها رو فعال می کنی کارهای دیگه هم می شه اونجا انجام داد. CAMERA LITE با REMASTER همه بازی ها هم بگیر به همین شکل فعالش کن تا انالوگ دوم هم فعال بشه.
برای چیت و فریم هم باید سلکت نگه داری تا منوی CWCHEATS بیاد بالا اونجا کلی تنظیمات برای خیلی کارا داره.
منوی خود ادرنالین هم باید هوم نگه داری تا بیاد.

من به عنوان کسی که در تماس با تمام کنسول ها هست بهتون پیشنهاد میکنم اگر قصد تجربه کنسول دستی رو دارید بهترین گزینه برای شما psp go ( چون این مدل همچنان در بازار پیدا میشه ) و نینتندو سوئیچ هست همانطور که گفتم من نسخه فت سیم کارت خور vita رو دارم و چون عاشق بازی های RPGs نوبتی هستم برای من لذت بخش بود .
دوستان متاسفانه این کنسول بدرد بازی های fps و سوم شخص شوتر نمیخوره .میتونم بگم اصلا بدرد نمیخوره و خود سونی این قضیه رو متوجه شده بود به عنوان مثال در بازی آنچارتد انقدر رنگ ها قاطی و درهم هست که شما گاهی اوقات از کوچک بودن صفحه کنسول اعصابتون بهم می ریزه و گیج کننده میشه .
یکی دیگه از مشکلات این کنسول باتری ضعیفش هست شاید تا ۳ ساعت براتون جواب بده.
بهترین بازی های ps vita اینها هستند
آنچارتد و کیلزوم و resistance و gravity rush و پرسونا 3 و 4 . یا شاید call of duty و دیگر هیچ
متاسفانه تنوع بازی بسیار پایین ه چون این بازی ها فقط در بازه سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ تولید شدند .
ویتا در استور خودش از بازی های محدودی از psp پشتیبانی میکنه بازی هایی که تقریبا بی ارزش اند
من انتظار داشتم بازی هایی مثل سایفون فیلتر و parasites eve یا crisis core باشند که متاسفانه حضور ندارند.
من کاری با هک تا حالا نداشتم و برام اهمیت نداره
در کل ویتا اون چیزی ست که گفتم

خوب همه ارزش ویتا به هکشه اونم هک های جدیدش 99 درصد افراد دنیا ویتاشون رو هک کردن حالا شما نمی خوای مشکل خودته
تا زمانی که بازی هاش با کلی امکانات بیشتر که بالا گفتم بازی کرد می شه با ویتا رفت فقط ادم باید خیلی فن باشه یا عقلش کار نکنه که بخواد با PSP GO بازیشون کنه.
بعد برای شما PSP GO که صفحش از PSP FAT هم کوچک تره 3.8 اینچ کوچیک نیست بعد صفحه 5 اینچی که PSVITA داره کوچیکه؟ بعد پنل TN با بازی های 20 فریمی که دوربین می چرخونی 3 متر صفحه کش میاد شما اذیت نمی شی یا رنگ های پنل TN که اصلا به اشغال بودن کیفیت رنگ مشهور هستن شما رو اذیت نمی کنن بعد بهترین مدل پنل دنیا یعنی OLED رنگ هاش بد هستن؟
بعدم من سوییچ با ویتا مقایسه نمی کنم کسی که الان 7 تومن بده سوییچ 1 تومن بده ویتا براش اصلا اهمیتی نداره حرف من اینه که ویتا نسبت به قیمت الانش از همشون بیشتر می ارزه
بعدم ویتا همین بازی ها رو نداره خیلی بیشتر از اینا بازی داره
نکته بعدی ویتا چرا به درد بازی های سوم شخص یا اول نمی خوره؟ من کلی بازی روش تموم کردم مشکلی نداشتم تازه من PC بازم دارم 120 هرتز بازی می کنم ادا اینام خیلی بیشتر از کنسولی هاست نمی گم عالیه اما فرقی هم با PS4 برام نداره 30 فریم دیگه به هر حال

بازم می گم ویتا بدون هک اصلا ارزش نداره خریدش تمام لذتش به هک فوق العادش هست تقریبا همه شکلی بهش ....ز شده سونی هم که دیگه باهاش کاری نداره.
در اینکه PSP کنسول فوق العاده بود شکی نیست اما دلیل نمی شه به خاطرش این همه دروغ بگید به شعور 1 عده هم توهین کنید دیگه فن بازی هم 1 حدی داره PSP باتریش بدترین باتری کنسول های دستی هست که NI-MH حتی هست اما PSVITA می تونه 5 ساعت شارژ نگه داره یعنی معادل سوییچ سری جدید که 80 درصد تازه نگه داری شارژش بهتر شده حتی 1 حرفی هم که راجب ویتا زدید درست نیست چطوری می گید به عنوان کسی که همه چی داشته؟ همه چی باشه منطق نباشه بازم فایده نداره
شما DPI PSP GO دیدید 145 هست یعنی فاجعه معمولیش که 102 هست اخه سال 2020 دیگه کی می تونه همچین DPI تحمل کنه باز PSVITA یا سوییچ DPI حدودی 220 دارن که قابل تحمله حداقل پیکسل هاش خیلی توی ذوق نمی زنن یعنی می شه گفت DPI 200 برای کنسول دستی دیگه حداقل و مرز کیفیت هست.

• Like
Reactions: need to fight

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
شما نرم افزار ادرنالین بگیر خودش CFW PSP می گیره نصب می کنه بعدم پلاگین CWCHEATS باید داخل پوشه PSPEMU FOLDERS بذاری این چیت های جدیدشم جایگزین بعد داخل ادرنلین سلکت می زنی داخل RECOVERY می شی پلاگین ها رو فعال می کنی کارهای دیگه هم می شه اونجا انجام داد. CAMERA LITE با REMASTER همه بازی ها هم بگیر به همین شکل فعالش کن تا انالوگ دوم هم فعال بشه.
برای چیت و فریم هم باید سلکت نگه داری تا منوی CWCHEATS بیاد بالا اونجا کلی تنظیمات برای خیلی کارا داره.
منوی خود ادرنالین هم باید هوم نگه داری تا بیاد.
من یکم الان باهاش ور رفتم lolicon نصب شد.بازی هایی مثل کیلزون و آنچارتد رو چه طور میشه کاری کرد فریمش باز شه و بالاتر از 30 بره؟برای گاد آف وار هم میشه؟

آخرین ویرایش:
  • Like

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان adrenaline از آپدیت ۳.۶۹ یا ۳.۷۰ به بعد کار نمیکنه. رو بعضیا نصب نمیشه اگه بشه هم اجرا نمیشه. چی کار باید کرد؟ فقط دانگرید؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان adrenaline از آپدیت ۳.۶۹ یا ۳.۷۰ به بعد کار نمیکنه. رو بعضیا نصب نمیشه اگه بشه هم اجرا نمیشه. چی کار باید کرد؟ فقط دانگرید؟

دانگرید کن به 3.65 هک دائمیش کن 6.69 ادرنالین اخرینشه
تا جایی که یادمه 3.68 هک بالاتر نداشتیم اصلا

من یکم الان باهاش ور رفتم lolicon نصب شد.بازی هایی مثل کیلزون و آنچارتد رو چه طور میشه کاری کرد فریمش باز شه و بالاتر از 30 بره؟برای گاد آف وار هم میشه؟
بله برای همه اینایی که گفتی می شه اما فقط برای کیلزون خوب می شه

با VITAGRAFIX می شه کلی کار کرد هم SKPRX بگیر هم VITAGRAFIX CONFIGURATION VPK بگیر تنظیمش کن می شه رزولوشن MSAA اینا هم داد.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دانگرید کن به 3.65 هک دائمیش کن 6.69 ادرنالین اخرینشه
تا جایی که یادمه 3.68 هک بالاتر نداشتیم اصلا
نه تا ۳.۷۳ که میشه. اتفاقا مشکل اینجاس رو آپدیتای پایین میخوای کپی خور کنی موقع اکانت وارد کردن میگه آپدیت کن، دی ان اس هم که میزنی باز فرقی نداره. میدونی شما؟
بعد سوال دیگه اینکه چجوری بازیای ps1 و psp رو رو همون منو ویتا بیاریم؟ دیگه وارد آدرنالین نشیم اجرا کنیم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دلیل اینکه من ویتا رو هک نمیکنم بخاطر اینه همه بازی هاش رو خریدم و بازی های psp هم روی psp go انجام میدم در نهایت برای من هک ویتا ارزش نداره چون دارم به عنوان ریموت ps4 ازش استفاده میکنم . دلیل اینکه پافشاری دارم از سوئیچ استفاده کنید چون طیف وسیعی از بازی ها رو پشتیبانی میکنه
من خودم به شخصه ۸ بازی ۶۰ دلاری براش خریدم پشیمون هم نیستم .
همانطور که گفتم بازی های انحصاری ویتا فوق العاده محدود هستند و نسخه فیزیکی هم تقریبا کمیاب شده و با توجه به عدم ساپورت قطعی سونی بهتره خریداری نشه .
در هر صورت من با هک کردن کنسول مخالفم . به شما هم پیشنهاد میکنم اورجینال باش :D
ویتا تنها یک ویژگی خوب داشت و اونم این بود که برای آنلاین بازی کردن مثلا کیلزوم یا cod یا هر بازی آنلاین نیاز به پلاس نداشت . البته الان همه سرورهاش خلوته

NINJA GAIDEN TEAR AWAY MURAMASA murasaki baby WIPEOUTASSASIN LIBRATION MODNATION METAL GEAR HD ESCAPE PLAN JAK GOW RATCHET BATMAN LITTLE DEVIANTS SEVERED PLAYSTION ALL STAR KATAMARI UNIT 13 MOTOSTORM
یعنی همه اینارو داری؟

نه تا ۳.۷۳ که میشه. اتفاقا مشکل اینجاس رو آپدیتای پایین میخوای کپی خور کنی موقع اکانت وارد کردن میگه آپدیت کن، دی ان اس هم که میزنی باز فرقی نداره. میدونی شما؟
بعد سوال دیگه اینکه چجوری بازیای ps1 و psp رو رو همون منو ویتا بیاریم؟ دیگه وارد آدرنالین نشیم اجرا کنیم

می دونم که می شه اما من نکردم توی دیوار 1 بابایی هست خوراکش این کاراست حتی بن شده هم ادعا می کنه ردیف می کنه.
نمی شه ظاهرا فقط PSN داراش می شه که ارزش نداره ادرنالین خیلی امکانات خفنی داره ارزش داره هک دائمیش کنی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر