هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
فرم وایر 3.30 ریلیز شد هنوز بلاگ سونی لیست تغییرات رو به شکل کامل بیان نکرده ولی خب میدونیم اضافه شدن تم یکی از بارزترین تغییرات هست....تغییرات مختلف در بخش هایی مثل تقویم و تروفی و...هم هستن که وقتی همه ویژگی های جدید کامل مشخص شدن دوستان اعلام میکنن...
go.php

PSVita-3.30.png

vita-gold-theme-homescreen.png

Vita-gold-theme-lockscreen.png

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستان این هک hbl روی ۳.۳۰ کار میکنه یا نه؟

تا الان بیشتر اکسپلویت ها بلاک شدن....احتمالش هست باز اکسپلویت معرفی بشه یه ژاپنی گفته داره روش کار میکنه ولی بازی تو همه استور ها نیست
در کل تو این ورژن سونی سعی کرده تا اونجا که میشه اکسپولیت ها کرنل اکسپلویت ها و حتی ممکنه پکیج اینستالر ویتا هم پچ کرده باشه...ولی احتمال معرفی اکسپلویت های ساده مثل hbl هست...

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
اقا یه سوال ، خوده ویتا میکرون داره ؟ یعنی تو پارتی رفتنی صحبت کردنی میکرون داره که بقیه بشنون صداتو یا باید جدا تهیه شه ؟

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه آپدیت کنیم بهتره یا صبر ؟ بنظر خودم آپدیت بهتره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا یه سوال ، خوده ویتا میکرون داره ؟ یعنی تو پارتی رفتنی صحبت کردنی میکرون داره که بقیه بشنون صداتو یا باید جدا تهیه شه ؟

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه آپدیت کنیم بهتره یا صبر ؟ بنظر خودم آپدیت بهتره
سلام
بله ویتا microphone داره مشکلی نیست.
اگر به هک اینا کاری نداری که 100% اپدیت کن

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
تا الان بیشتر اکسپلویت ها بلاک شدن....احتمالش هست باز اکسپلویت معرفی بشه یه ژاپنی گفته داره روش کار میکنه ولی بازی تو همه استور ها نیست
در کل تو این ورژن سونی سعی کرده تا اونجا که میشه اکسپولیت ها کرنل اکسپلویت ها و حتی ممکنه پکیج اینستالر ویتا هم پچ کرده باشه...ولی احتمال معرفی اکسپلویت های ساده مثل hbl هست...

اینا که همه بازی ها داره واسشون رایگان میشه دیگه دردشون چیه؟:|

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
اینا که همه بازی ها داره واسشون رایگان میشه دیگه دردشون چیه؟:|

بازی های ویتا رایگان میشن بعضیاشون....اینا با hbl میان ایمولاتور و برنامه اجرا میکنن...و با vhbl و اینا هم کلا شبیه سازی psp رو کامل اجرا میکنن کل بازی های psp هم اجرا میشه اونوقت...
مساله هک جدا از اجرای بازی ها استفاده های مفید دیگه از سخت افزار کنسول هست

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
بروبکس یکی میگه چطوری من NEAR رو فعال کنم ؟

- - -ویرایش - - -

بعد بروبکس از طریق کامپیوتر چطوری بازی دانلود کنم با ویتا دانلود کردن صد سال طول میکشه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
بروبکس یکی میگه چطوری من NEAR رو فعال کنم ؟

- - -ویرایش - - -

بعد بروبکس از طریق کامپیوتر چطوری بازی دانلود کنم با ویتا دانلود کردن صد سال طول میکشه
خوب اگه رو فارمور ۳.۱۸ بودی راهی وجوود داشت اما رو ۳.۳۰ هیچ راهی نیست در ظمن این گذینه رو حذف کن تو فروومای خارجی بود مشکل من حل شده شاید مال توام حل شه
settings-power save settings-
use wifi in power save mode رو تیکشو بردار و رستارت و تست کن

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
بچه ها وقتی یه بازی از استور خریدیم و دانلود کردیم اگه احیانا این بازی بدلایلی از کنسول پاک بشه آیا باید بازی رو دوباره بخرم
یا استور اجازه دانلود مجدد میده؟؟
نه نمی خواد باز بخری وقتی یه بازی رو میخری رو اکانتت برا همیشه میمونه و هر وقت دلت بخود میتونی دانلودش کنی!

بروبکس من مشکل دانلود دارم با ویتا همچنان وقتی یه فایل رو برا دانلو میزارم برای مثال دانلودش 10 ساعت طول میکشه ویتا رو ویزارم که دانلودش کنه بعد سه ساعت که میام میبینم دانلو اتوماتیک pause داده و دانلود نمیشه ! راه حل چیزی پیزی هست ؟

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
ببین این مشکلو منم دارم تنها راهش اینه که زمان خاموش شدنش رو رویه نیم ساعت بزاری بعد هر 25 دقیقه بیای یه انگشت بزنی
آخه این چه وضعشه مگه تویه خارج از کشور میشه 2 گیگو تویه نیم ساعت دانلود کرد
مشکل اینجاست که شب تا صبح میخوای دانلود کنی باهاش ، خواب زهر مار آدم میشه

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
برا خنده میگم البته شاید عملی باشه یه مداد هایی هست که برایه گوشی ها استفاده میکنند یدونه بخر بزار روش تا صبح روشن باشه فکر کنه انگشت روشه ولی باید به شارژ وصل باشه:d

نه اقا این کارو نکنید دستگاه نابود میشه این همه مدت فعال باشه...دوست من از ps3prox که تاپیک اموزشش هست برای دانلود استفاده کنید

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
دوستان یه مشورت کوچک میخواستم ازتون بگیرم،
من میخوام یه ویتا بگیرم ولی سه تا آپشن جلو روم هست، میخواستم نظر شما رو هم بدونم:
1. بیام یه ویتا معمولی (آک) با قیمت 520 تومن بگیرم،(بدون گارانتی) و جداگونه هزینه رم و یه بازیش رو بدم که رو هم حدود 150 تومن میشه(رم 8 به علاوه یه کیلزون مثلا) که کلا 670 تومن میشه حدودا.
2. بیام یه ویتا باندل با رم 8 و 8 تا گیم دانلودی بگیرم که گارانتی هم داره و حدود 750 تومن کلش خرج برمیداره.
3. بیام یه ویتا اسلیم بگیرم که حدود 800 تومن به تنهایی درمیاد حدودا
فقط هم همین سه راه رو میتونم انتخاب کنم و اصلا تو فکر خرید دست دو و... نیستم.
ممنون میشم یه راهنمایی کنین.

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سلام
دوستان یه مشورت کوچک میخواستم ازتون بگیرم،
من میخوام یه ویتا بگیرم ولی سه تا آپشن جلو روم هست، میخواستم نظر شما رو هم بدونم:
1. بیام یه ویتا معمولی (آک) با قیمت 520 تومن بگیرم،(بدون گارانتی) و جداگونه هزینه رم و یه بازیش رو بدم که رو هم حدود 150 تومن میشه(رم 8 به علاوه یه کیلزون مثلا) که کلا 670 تومن میشه حدودا.
2. بیام یه ویتا باندل با رم 8 و 8 تا گیم دانلودی بگیرم که گارانتی هم داره و حدود 750 تومن کلش خرج برمیداره.
3. بیام یه ویتا اسلیم بگیرم که حدود 800 تومن به تنهایی درمیاد حدودا
فقط هم همین سه راه رو میتونم انتخاب کنم و اصلا تو فکر خرید دست دو و... نیستم.
ممنون میشم یه راهنمایی کنین.
چرا میخوای نو بخری دست دو تر تمیز بخر خیلی کمتر پات در میاد

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
چرا میخوای نو بخری دست دو تر تمیز بخر خیلی کمتر پات در میاد
کلا من تو عمرم یه بار یه جنس دست دو گرفتم که اونم تازه مجبور بودم و بعدشم پشیمون شدم، من خودم مهندس برقم و میدونم که هر قطعه الکترونیکی یه عمر مفیدی داره که ازون مدت بگذره، هر احتمالی ممکنه پیش بیاد مگرینکه از آشنا بخری و بدونی که چقدر استفاده شده.
اما با این حال ممنون از پیشنهادت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر