هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام
وقت به خیر و سلامتی

ps4 pro ورژن 9.0.3 ، قابلیت ریختن بازی روش وجود داره ؟ مطلبی خوندم که ورژن های پایین تر می تونن کپی خور بشن و هر تعداد بازی روشون نصب بشه اما ورژن بالای 9 فقط به صورت اکانتی قابل نصب هست و حداکثر ده بازی بدون توجه به ظرفیت هارد. تاریخِ مطلب قدیمی بود و توضیح کامل نداشت.
اگر امکانش هست لطف کنین راهنمایی بفرمایین
فعلا تا نسخه ی 9 کپی خور شده و نسخه های بالای 9 رو نمیشه کپی خور کرد. باید صبر کنید و فریمور دستگاهتون رو آپدیت نکنید تا ورژن های بالاتر هم کپی خور بشن. هیچ زمانی هم برای این نمیشه تعیین کرد. ممکنه در عرض چند روزه آینده برای ورژ« های بالاتر هک بیاد، ممکن هم هست که چند ماه یا حتی چند سال طول بکشه

• Like
Reactions: firo

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
فعلا تا نسخه ی 9 کپی خور شده و نسخه های بالای 9 رو نمیشه کپی خور کرد. باید صبر کنید و فریمور دستگاهتون رو آپدیت نکنید تا ورژن های بالاتر هم کپی خور بشن. هیچ زمانی هم برای این نمیشه تعیین کرد. ممکنه در عرض چند روزه آینده برای ورژ« های بالاتر هک بیاد، ممکن هم هست که چند ماه یا حتی چند سال طول بکشه
مزیت اصلی کپی خور شدن ، هزینه ی نصب پایین ترِ بازی نسبت به شیوه ی اکانتی و از بین رفتن کلی خطر بن هست ، درسته ؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
مزیت اصلی کپی خور شدن ، هزینه ی نصب پایین ترِ بازی نسبت به شیوه ی اکانتی و از بین رفتن کلی خطر بن هست ، درسته ؟
خطر بن هم نداره اکانتی من تو چند سالی که کلی استفاده کردم مشکی نداشتم مگر اینکه با کردیت هکی بازی خریداری بشه و تحت شرایط خاصه که کنسول بن میشه
ولی از نظر هزینه بله خیلی فرقشه کپی خور رایگانه اکانتی باید کلی پول اکانتو بدید
فرق اصلیش اینه کپی خور تا ورژنی که کپی خور شده بازیا در دسترسه و یه سری بازی محدود که از ورژن بالاتر دامپ میشن
ولی اکانتی جدیدترین بازیارو هم داره
درکل اگه غجله ای ندارید و دنبال بازی خاصی از عناوین جدید نیستید یکم صبر کنید احتمالا هک 9.03 و 9.04 میاد میتونید صبر کنید اومد کپی خور کنید هرچی بازی از قبل اون فریمور هست بازی کنید بعد اگه دنبال بازی جدیدی بودید اپدیت کنید اکانتی بزنید

• Like

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
فقط برای گیم ارزونتره و اینکه بن نمیشه مگر اکانتی که با پول کردیت کارت هکی بازی خریداری بشه

• Like

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
اولین مزیتش هزینه اس، مزیت های دیگه اش اینه نیازی نیس دنبال اکانتی بگردی که بیشتر بازیاش به دردت بخوره، چون معمولا بازی های اکانتی که می خرن چند تا بازی بیخود هم توش هست ولی اینجا هر چی خواستی دانلود می کنی و تمام. یه مزیت بزرگ دیگه هم داره اینه که می تونی بازی هایی که زیرنویس فارسی براشون منتشر شده با زیرنویس فارسی بازی کنی. برا خود من که تجربه ی خیلی لذت بخشیه...

• Like
Reactions: sys_co2 and firo

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
اولین مزیتش هزینه اس، مزیت های دیگه اش اینه نیازی نیس دنبال اکانتی بگردی که بیشتر بازیاش به دردت بخوره، چون معمولا بازی های اکانتی که می خرن چند تا بازی بیخود هم توش هست ولی اینجا هر چی خواستی دانلود می کنی و تمام. یه مزیت بزرگ دیگه هم داره اینه که می تونی بازی هایی که زیرنویس فارسی براشون منتشر شده با زیرنویس فارسی بازی کنی. برا خود من که تجربه ی خیلی لذت بخشیه...
خیلی ممنونم
پس بعد از کپی خور شدن امکان دانلود و نصب بازی توسط خودمون هم ممکن می شه ؟ هم بیرون بازی کپی نصب کنن و هم خودمون. خصوصا عنوان هایی که معمولا تو ایران توجه زیادی بهش نمی شه مثل shin megami nocturn

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
خیلی ممنونم
پس بعد از کپی خور شدن امکان دانلود و نصب بازی توسط خودمون هم ممکن می شه ؟ هم بیرون بازی کپی نصب کنن و هم خودمون. خصوصا عنوان هایی که معمولا تو ایران توجه زیادی بهش نمی شه مثل shin megami nocturn
تفاوتی نداره عزیز. هر بازی که دلت خواست رو می تونی دانلود کنی و نصب کنی رو کنسولت. سایت های داخلی خوبی مثل دانلود ها، P30 دانلود و دی ال فاکس هستن که نسخه ی هک شده ی اکثر بازی ها رو برای دانلود گذاشتن می تونید از اونجا دانلود کنید

• Like
Reactions: firo and sys_co2

sys_co2

کاربر سایت
Jun 29, 2022
7
سلام به همه
من یه کنسول PS4 دارم که Fat هست. روش چند تا بازی ریخته شده داخل هاردش
دو تا اکانت هم روش نصب شده .

سوالی که دارم اینه که
من الان میخوام بازی pes22 و آنچارتد رو خودم از اینترنت بگیرم و بریزم رو کنسول.
چطوری باید این کارو انجام بدم ؟ چه نکاتی رو باید رعایت کنم؟چجوری این کارو انجام بدم ؟

نکته: این رو اطلاع دارم که اون دو تا اکانتی که رو کنسولم نصب شده ، هکی هستش

sys_co2

کاربر سایت
Jun 29, 2022
7
سلام به همه

سوالی که دارم اینه که
چطوری باید این کارو انجام بدم ؟ چه نکاتی رو باید رعایت کنم؟چجوری این کارو انجام بدم ؟

آپدیت:
کنسول رو جیلبریک کردم ، کلا پروژه تغییر مسیر داد :D

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام به همه

سوالی که دارم اینه که

باید ببینی کنسولت کپی خوره یا نه
اگه کپی خور بود با یه سرچ ساده می تونی روش نصب بازی رو تو نت یاد بگیری
اگرم کپی خور نباشه باید اکانت هکی بخری که اونم می تونی با یه سرچ ساده سر در بیاری

• Like
Reactions: sys_co2

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان سلام

من کنسولم را مدتی هست کپی خور کردم ( ورژن ۹ فلشی ) . الان یک ماهی هست کنسول رو از برق نکشیدم و تو حالت ریست مود هست تا کپی خورش نپره .
دیروز برای اولین بار بعد از یکساعت بازی ارور داد که دستگاه داغ شده و خاموش کنید . چند سالی که کنسول رو دارم تا حالا همچین اروری ندیده بودم .

این ربطی به کپی خور بودنش و اینکه یک ماهه یه سره به برق وصله میتونه داشته باشه یا اینکه صرفا به خاطر گرما اینجوری شد ؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان سلام

من کنسولم را مدتی هست کپی خور کردم ( ورژن ۹ فلشی ) . الان یک ماهی هست کنسول رو از برق نکشیدم و تو حالت ریست مود هست تا کپی خورش نپره .
دیروز برای اولین بار بعد از یکساعت بازی ارور داد که دستگاه داغ شده و خاموش کنید . چند سالی که کنسول رو دارم تا حالا همچین اروری ندیده بودم .

این ربطی به کپی خور بودنش و اینکه یک ماهه یه سره به برق وصله میتونه داشته باشه یا اینکه صرفا به خاطر گرما اینجوری شد ؟

معمولا نباید اینطور بشه ولی شما سعی کتید تو حالت ریست مود قرار ندین چون دستگاه اون طور که فکر میکنید خاموش مطلق نیست , همیشه خاموش کنید بعد دوباره کپیخور ... بله امکان داغ شدن خوده دستگاه هست و گرمای محیط شاید

sys_co2

کاربر سایت
Jun 29, 2022
7
سلام رفقا
2 تا سوال داشتم
کنسولم PS4 هست Fat و با داخلی 500گیگ که روی ورژن 9.00 گلدهن جیلبریک کردم.

1- من یه هارد لپتاپی دارم که 250 گیگ ظرفیت داره و تبدیلش کردم به هارد اکسترنال USB 2.0 --سوال اینه که ، آیا میتونم از این هارد با این شرایط به عنوان هارد دوم از طریق پورت USB استفاده کنم ؟

2- یه حساب کتاب کردم ، دیدم من معلوم نیست چه روزایی و چه ساعتایی خونه باشم ، پس رست مود برام به صرفه نیست و دستگاه رو میبره تو فشار. ترجیح دادم هر دفعه که کنسول رو روشن میکنم ، همونجا جیلبریکش کنم و بازی کنم ، و نهایتا" بازیم که تموم شد ، کنسول رو خاموش کامل بکنم.آیا این روش که هر دفعه جیلبریکش میکنم ، ایرادی داره ؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام رفقا
2 تا سوال داشتم
کنسولم PS4 هست Fat و با داخلی 500گیگ که روی ورژن 9.00 گلدهن جیلبریک کردم.

1- من یه هارد لپتاپی دارم که 250 گیگ ظرفیت داره و تبدیلش کردم به هارد اکسترنال USB 2.0 --سوال اینه که ، آیا میتونم از این هارد با این شرایط به عنوان هارد دوم از طریق پورت USB استفاده کنم ؟

2- یه حساب کتاب کردم ، دیدم من معلوم نیست چه روزایی و چه ساعتایی خونه باشم ، پس رست مود برام به صرفه نیست و دستگاه رو میبره تو فشار. ترجیح دادم هر دفعه که کنسول رو روشن میکنم ، همونجا جیلبریکش کنم و بازی کنم ، و نهایتا" بازیم که تموم شد ، کنسول رو خاموش کامل بکنم.آیا این روش که هر دفعه جیلبریکش میکنم ، ایرادی داره ؟
سلام

1- اره میتونی ولی 250 گیگ هم زیاد نیست فکر نکنم بیشتر از 2 یا 3 تا بشه اگر حجم بالا باشه
2- نه مشکلی نداره

• Like
Reactions: sys_co2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر