هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
در آموزش های نصب csgo به وارد کردن آی پی و دامنه سرور و ... برای بازی کردن در csgo برخوردم!
من برام ایرانی بودن سرور مهم نیست!
بازی خودش match making رندوم نداره؟
یعنی نمیشه بدون وارد کردن سرور و ... بازی کرد و همینطوری وارد بازی شد و شروع کرد به بازی کردن با حریف رندوم؟
لطفا برام کامل توضیح بدید که باید چیکار کنم
خیلی خیلی ممنون
ببخشید، اینجا گذاشتمش که پر بازدید بشه
تو تاپیک خودم هیچ کس جواب نداد
تو تاپیک مشکلات بازی های pc یا تاپیک csgo بپرس عزیز اینجا جاش نیست
پی اس ۵ کپی خور میشه؟
اینو هم تو تاپیک خودش بپرس که اتفاقا شلوغ هم هست
ولی به نظرم میشه کپی خور همه هکرا روش کار میکنن ولی وقتی همه برن سراغ هک اون دیگه هک فریمور های بیشتر برای ps4 نمیاد??☹

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
با شارژر موبایل دسته ps4 رو شارژ کنم باسه دسته که مشکلی به وجود نمیاد؟
من موقعی که کنسولو خریدم فروشنده گفت با شارژر احتمال سوختن دسته هست بهتره با خود کنسول بزنی
سلام دوستان مشکل بدی دارم لطفا راهنمایی کنید من یه اکانت ترکیبی خریدم بازی هایی که یارو خریده بود مشکلی نداره ولی یه سری بازی هارو که با پلاس گرفته تو قسمت information بازی یه تایم زده که 5 روز هست اینو باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
سوال منو میشه جواب بدین؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من موقعی که کنسولو خریدم فروشنده گفت با شارژر احتمال سوختن دسته هست بهتره با خود کنسول بزنی
سوال منو میشه جواب بدین؟
5 روز مونده؟ یعنی پلاسش 5 روز دیگه اعتبار داره یا بازی تریاله

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با شارژر موبایل دسته ps4 رو شارژ کنم باسه دسته که مشکلی به وجود نمیاد؟
ولتاژشون یکی باشه مورد نداره ولی حتما کابل کنسول رو بزن بهش جریانش بیشتر باشه سریعتر شارژ میشه من همیشه با شارژر گوشی شارژ میکنم ولی از کابل درست درمون باید استفاده کنی

• Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
5 روز مونده؟ یعنی پلاسش 5 روز دیگه اعتبار داره یا بازی تریاله
پلاسش یکساله هست ولی این موضوع پیچیده هست من از psnow هم که بازی دان میکردم تو اینفورمیشن میزد یه تعداد روز رو معمولا 14 روز بود به نظر میاد که هر بازی ای که توی psnow و plus رایگان باشه و بگیرید بعد 14 روز باید به اینترنت وصل بشه تا لاینسس چک بشه(چک کنه که اشتراک پلاس و یا psnow تموم شده یا نه) حالا برای من که راهی نیست قفل میشه باید آنلاین شم و احتمال پریدن هست

اینو گفتم که دوستانی که اکانت ترکیبی میگیرن حواسشون باشه فقط بازی هایی که صاحب اکانت خریده رو دان کنن اونایی که از پلاس یا now گرفته قفل میشن

raminzargar

کاربر سایت
Apr 10, 2010
2
سلام...
من یه کنسول ورژن 5.05 دارم که هک جیلبریک داره...
میخواستم ببینم اگه دیسک فیزیکی بازی اویل 3 رو بخرم اجرا میکنه یا حتما باید اپدیت کنم دستگاه رو...
ممنون میشم پاسخ بدید :)

• Sad

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان گیج زدن L2 و R3 دسته علتش چی میتونه باشه؟
با L2 ایم که میگیرم ایم طرف بالا میره و R3 هم خود بخود بعضی وقتها کار میکنه
داخل وارزون بدون اینکه هیچ دستی به دسته بزنم کارکتر داشت دور خودش میچرخید

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
دوستان وقتی میخوام ps4 رو با مبدل vga به hdmi وصل کنم تو مانیتور تصویر نمیاد...وقتی میرم تو ریست مود و میزنم تو تنظیمات ریست رزولیشن بعد این که دستگاه ریست میشه دیگه تصویر بالا نمیاد چه کار کنم؟
تا اون مرحله تصویر میاد بعد گزینه ی دومی که میزنم و ریست میشه دیگه تصویر نمیاد ممنون میشم کمک بکنین

Attachments

• photo_۲۰۲۰-۱۱-۰۳_۱۲-۰۷-۲۱.jpg
    photo_۲۰۲۰-۱۱-۰۳_۱۲-۰۷-۲۱.jpg
    92.4 KB · مشاهده: 13
آخرین ویرایش:
  • Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
دوستان وقتی میخوام ps4 رو با مبدل vga به hdmi وصل کنم تو مانیتور تصویر نمیاد...وقتی میرم تو ریست مود و میزنم تو تنظیمات ریست رزولیشن بعد این که دستگاه ریست میشه دیگه تصویر بالا نمیاد چه کار کنم؟
تا اون مرحله تصویر میاد بعد گزینه ی دومی که میزنم و ریست میشه دیگه تصویر نمیاد ممنون میشم کمک بکنین
عکس از مبدل HDMI به VGA بزار چون مدلهاش فرق میکنه وقتی عکس رو بزاری میشه تشخیص داد مشکل از کنسوله یا مشکل از مبدل ولی الان معلوم نمیشه

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
عکس از مبدل HDMI به VGA بزار چون مدلهاش فرق میکنه وقتی عکس رو بزاری میشه تشخیص داد مشکل از کنسوله یا مشکل از مبدل ولی الان معلوم نمیشه
تو تلوزیون مشکلی نداره..عکس یکم کم کیفیته

Attachments

• 123329971_181301136907534_2917975266585086864_n.jpg
    123329971_181301136907534_2917975266585086864_n.jpg
    26.7 KB · مشاهده: 11
  • Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
تو تلوزیون مشکلی نداره..عکس یکم کم کیفیته
مال تبدیل هست منم میخواستم بگیرم بعد به مغازه داری که آشنامون هست تبدیلو نشون دادم گفت نه این مدل نه که کار نکنه کار میکنه ولی برای ps4 کار نمیکنه اگر چیز دیگه ای بخوای وصل کنی جواب میده ولی کنسول نه باید یه مدل تبدیل بگیری که آداپتور دارن دقت کن آداپتور داشته باشن نه کابل usb

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
مال تبدیل هست منم میخواستم بگیرم بعد به مغازه داری که آشنامون هست تبدیلو نشون دادم گفت نه این مدل نه که کار نکنه کار میکنه ولی برای ps4 کار نمیکنه اگر چیز دیگه ای بخوای وصل کنی جواب میده ولی کنسول نه باید یه مدل تبدیل بگیری که آداپتور دارن دقت کن آداپتور داشته باشن نه کابل usb
میشه یه مدل خوبشو معرفی کنی؟

یکی دیگه گرفتم تست کردم کلا تصویر نیومد

• Like

Demon Ali

کاربر سایت
Nov 3, 2020
5
من وقتی کابل hdmi رو زدم به کنسول رنگ کنسول ابی شد وقتی هم خواستم خاموشش کنم با دکمه power دستگاه بیپ متوالی داد مجبور شدم کابل رو بکشم

برای دستگاه مشکلی پیش نیاد تازه خریدمش؟?

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر