هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان کسی این مورد رو تست نکرده ؟
از usb hub برای هارد اکسترنال استفاده نکنید. حتی روی کامپیوتر. اینا اکثرا نمیتونن جریان مصرفی هارد رو تامین کنن و هاردتون صدمه میبینه! برای هدست شاید بتونید استفاده کنید من خودم تست نکردم.

• Like
Reactions: sadeghbb

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام

دوستان راهی هست بشه PS4 رو همزمان به تلویزیون و مانیتور وصل کرد؟
اگه منظورت اینه که میخوای تصویر PS4 همزمان از مانیتور و تلوزیون پخش بشه باید" اسپلیتر HDMI" بگیری
مواظب باش سوییچ HDMI نگیری

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
از usb hub برای هارد اکسترنال استفاده نکنید. حتی روی کامپیوتر. اینا اکثرا نمیتونن جریان مصرفی هارد رو تامین کنن و هاردتون صدمه میبینه! برای هدست شاید بتونید استفاده کنید من خودم تست نکردم.
بیشتر برا موس و کیبورد و هدست مد نظره
چون هارد و زدم به خود کنسول و پورت کم اوردم
موندم چیکار کنم !!!

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
سلام.
دوستان خواستم یه هارد اکسترنال برای کنسول بگیرم.خواستم بدونم براحتی بازی روش نصب میشه یا باید کار خاصی انجام داد برای استفاده؟

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
سلام.
دوستان خواستم یه هارد اکسترنال برای کنسول بگیرم.خواستم بدونم براحتی بازی روش نصب میشه یا باید کار خاصی انجام داد برای استفاده؟
وصلش میکنی به کنسول
خودش فرمت میکنه و میشه هارد دوم کنسولت
براحتی

• Like
Reactions: porfesor

farshid2345678

کاربر سایت
Apr 7, 2020
3
درود وقت بخیر دوستان.
من ویندوزمو عوض کردم کنسولم هم هک شدس. توی نصب بازی از طریق pkg sender به مشکل خوردم. قبلا میتونستم از طریق اتصال لن بین pc و ps4 نصب کنم اما الان توی pc شبکه ارور undentified میده. تنظیماتشو ریستم کردم ولی بازم درست نشد. هارد اکسترنال هم ندارم که بخوام استفاده کنم. ورژن کنسول 5.0.5 هست. اگر راهکاری دارید لطفا بگید.

darksiren.hk

عضو جدید
Jul 17, 2020
1
سلام به همگی
دوستان من چند ماهی مجبورم ایران باشم
جهت سرگرمی و رفع بیکاری میخوام یک کنسول بگیرم
هدفم هم بازی آنلاین هست صرفا
چند تا بازی خاص هم بازی می کنم مثل fifa و for honor و بتل فیلد
اولا اینکه ps4 بگیرم یا xbox one s
و به عنوان سوال آخر اینکه با اینترنت ایرانسل میشه آنلاین زد یا نه
توی سایت speed test پینگم رو 41 میده به نظرتون مناسب هست برای آنلاین بازی کردن یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
متشکرم

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
درود وقت بخیر دوستان.
من ویندوزمو عوض کردم کنسولم هم هک شدس. توی نصب بازی از طریق pkg sender به مشکل خوردم. قبلا میتونستم از طریق اتصال لن بین pc و ps4 نصب کنم اما الان توی pc شبکه ارور undentified میده. تنظیماتشو ریستم کردم ولی بازم درست نشد. هارد اکسترنال هم ندارم که بخوام استفاده کنم. ورژن کنسول 5.0.5 هست. اگر راهکاری دارید لطفا بگید.
سلام دقیقا چطوری با لن وصل میکردی مگه؟

سلام psp به ps4 وصل میشه که ریموت پلی کرد یا نه؟

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام دوستان. اگه رو ps4 اسکین بزنم واسه فروش به درد سر نمیفتم؟
علیک سلام،
البته معلومه که شک میکنن ضربه خورده باشه ولی شما میدی دست بکشن بعدم بگو میخوای در بیارم بعد اونا مطمئن میشن من اسکین دار خریدم خودم

موفق باشی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان. اگه رو ps4 اسکین بزنم واسه فروش به درد سر نمیفتم؟
ببین با کیفیت بزنی خوبه، اینایی توی بازار هستن چسب خوبی ندارن بعد یه مدت وِل میده چسبشون، یه نمونه هم هست جنس اسکین خوب نیست بمرور ضخامتش کم میشه، اگه میخوای اسکین بزنی جنس خوب ترجیحا خارجی اگه گیر بیاد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان

میخواستم بنا به دلایلی رو صفحه لپتاپ با ps4 بازی کنم و الان چند تا آموزش دیدم از نحوه اتصال ps4 به لپتاپ که گویا باید اینترنتت همیشه وصل باشه و کلی دنگ و فنگ
خواستم بدونم راه ساده تری نیست برای این کار ؟ مثلا نمیشه Ps4 رو بزنی ب پریز و از طرفی کابل HDMI رو یه طرف وصل کنی به Ps4 و یه طرف وصل کنی به پورت HDMI لپتاپ
بعد که ps4 رو روشن کردی بتونی با لپتاپ ازش تصویر بگیری ؟ الان اتاقم مثل سابق خلوت نیست و دائما رفت و آمد هست

نیاز دارم با لپتاپ و Ps4 برم یه گوشه خونه و راحت تر بازی کنم
اگه راه ساده ای کسی میشناسه بیزحمت یه کمکی به ما بکنه
ممنون از شما
پورت HDMI لپتاپ خروجی خود لپتاپ نه ورودی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر