نصب نشدن بعضی از بازی های burner max

farbod.sh

کاربر سایت
May 13, 2011
47
نام
فربد
سلام دوستان و اساتید عزیز
من دو تا ایمیج 8.13 گیگ دارم یکی هیتمن و یکی فارکری ۳ هر دوتا رو با یک روش و روی یک نوع DVD 9 رایت شدند اما هیتمن بار اول و به راحتی نصب شد اما فارکری ۳ دقیقا سر ۵۲ ٪ گیر میکنه !!! چند بار با image burn رایتش کردم و همه ۱۰۰ ٪ رایت شدند و ۱۰۰٪ وارفای شدند بدون هیچ مشکلی !!! همچنین هر دوتا ایمیج رو با abgx چک کردم و هیچ مشکلی نداشتند . همچنین امروز یه فارکری خریدم اون هم سر ۵۲ ٪ گیر کرد دیگه مطمئن شدم مشکل از منه !! اما من دیروز لنز نو گرفتم و لنز درایوم رو عوض کردم یعنی دیگه مشکل از چیه ؟؟؟؟​

ganji

کاربر سایت
Feb 4, 2012
7
سلام دوستان و اساتید عزیز
من دو تا ایمیج 8.13 گیگ دارم یکی هیتمن و یکی فارکری ۳ هر دوتا رو با یک روش و روی یک نوع DVD 9 رایت شدند اما هیتمن بار اول و به راحتی نصب شد اما فارکری ۳ دقیقا سر ۵۲ ٪ گیر میکنه !!! چند بار با image burn رایتش کردم و همه ۱۰۰ ٪ رایت شدند و ۱۰۰٪ وارفای شدند بدون هیچ مشکلی !!! همچنین هر دوتا ایمیج رو با abgx چک کردم و هیچ مشکلی نداشتند . همچنین امروز یه فارکری خریدم اون هم سر ۵۲ ٪ گیر کرد دیگه مطمئن شدم مشکل از منه !! اما من دیروز لنز نو گرفتم و لنز درایوم رو عوض کردم یعنی دیگه مشکل از چیه ؟؟؟؟​

از دی وی دی
دوست عزیز دی وی دی های aone و یه سری از دی وی دی های tgate این مشکل را دارند

farbod.sh

کاربر سایت
May 13, 2011
47
نام
فربد
اره چون من هرچی داشتم رو این ۲ تا برند رایت کردم دمت گرم داداش نوستر اداموسی واسه خودت ! :d داداش شما سایتی میشناسی که برند های دیگه ای رو بفروشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر