:: نرم افزار Games For Windows Live - سازگاری کامل با ویندوز 8 ::

tak3eda

کاربر سایت
Dec 14, 2012
91
سلام دوستان .

از این نرم افزار برای Save بازی استفاده میشه و شاید با این مشکل برخورد کرده باشید که نرم افزار Games For Windows Live با
ویندوز 8 مشکل داره و باید نسخه Online Setup رو نصب کنید تا درست بشه ، اگر ویندوز رو هم عوض کنید ، دوباره باید نرم افزار از نو دانلود کنید و همین جور مشکل پشت مشکل .....

در اینجا همون نرم افزار رو به صورت فایل Offline Setup گذاشتم تا به راحتی نصب کنید و از بازی لذت ببرید ......

** سازگاری کامل با ویندوز 8

tak3eda

کاربر سایت
Dec 14, 2012
91
مگه مایکروسافت پایان کار games for windows live رو اعلام نکرد؟!

اینو خبر ندارم ، ولی چیزی که هست نسخه های قبلی GFWL با ویندوز 8 سازگاری نداره و ارور میده .... ولی این نسخه مشکل نداره و خودم تستش کردم ..

فکر کنم مایکروسافت هم هنوز نسخه Offline Setup رو منتشر نکرده ، ولی شما اینجا میتونید دانلود کنید ... :d

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
سلام
میشه دوباره آپلود کنی
من تا حالا 3 -4 نسخه گرفتم ولی کار نمیکنه تو بازی های لایو :|
حتی دوبار آنلاین گرفتم یعنی اون فایل های کم حجم که از نت اپدیت میشه با هیچکدوم کار نکرد
ویندوزمم 8 64 بیت

2Mohammad

کاربر سایت
Feb 25, 2018
1
سلام دوستان .

از این نرم افزار برای Save بازی استفاده میشه و شاید با این مشکل برخورد کرده باشید که نرم افزار Games For Windows Live با
ویندوز 8 مشکل داره و باید نسخه Online Setup رو نصب کنید تا درست بشه ، اگر ویندوز رو هم عوض کنید ، دوباره باید نرم افزار از نو دانلود کنید و همین جور مشکل پشت مشکل .....

در اینجا همون نرم افزار رو به صورت فایل Offline Setup گذاشتم تا به راحتی نصب کنید و از بازی لذت ببرید ......

** سازگاری کامل با ویندوز 8

سلام این لینک دیگه کار نمیکنه میشه دوباره راه اندازی کنید؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر