میخوام بعد از استند بای همچنان کانکت بمانم..

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
سلام
دوستان می خواستم بدونم میشه یه کاری کرد اینجوری بشه؟:
من کانکت هستم ,سیستم رو در یکی از حالات استراحت قرار بدم و همچنان کانکت باشم و بعد هم که روشن میکنم همونطوری کانکت بشم.....
حالا اگه روش مستقیم یا غیر مستقیمی بلده به ما همبگه.....یا با تجربتون چیزی در این مورد میدونین بگین.....
{مهم دیسکانکت نشدن است}(وقتی حجم adsl-م تموم میشه تا وقتی دیسکانکت نشم همونطوری میتونم دانلود کنم......حالا چندین شبانه روز که نمیتونم.....یه استراحتی هم کنه سیستم و صد البته مصرف برقمون بدون اینکه دیسکانکت بشم خیلی خوبه...نه؟
البته شنیدم تو ویندوز نمیشه ولی تو سیستم عامل مک فک کنم بود که امکان پذیر بود....
به هر حال به شدت منتظرم.....
منووووووووووووووووووووووووووووووووون!

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
مطمئن نیستیم با این برنامه بشه http://kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=14232
سلام
ممنون..ولی مثله اینکه متوجه نشدی....این نرم افزار که شما معرفی کردین فقط برای برنامه ریزی هست.....
من می خوام حتی هنگامی که سیستمم در یکی از حالات استراحت هست همچنان کانکت بمونه....یعنی فرق نکنه برای کانکت بودن سیستمم روشن باشه یا اینکه هایبرنیت باشه....OK؟
حالا هر کی این پست رو دید,بلد نبود,اگه با حرفه ای های انجمن در ارتباطه حتما اونا رو به این تایپیک هدایت کنه......
خیلی وقته نبودم کسی محلم نمیذاره......{در ضمن فکر نکنم به همین راحتی ها با یه نرم افزار عادی بشه}
ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووون!
به شدددددددددددددددت منتظر!

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
من دیشب 'چونکه الان که ساعت 1:55 بامداد هست' :d داشتم با دوستم صحبت میکردم گفت هیچ راهی نیست گفت حالت های stand by هیچ فرقی با خاموش کردن نمیکنه تنها فرق این هست که power خاموش نمیشه و هیچ چیز کار نمیکنه hibernate که بدترهست سیستم کاملا خاموش میشه ولی برنامه ها ... که در حالت اجرا هستن روی hard سیو میشن شما که بعدش سیستم رو دوباره روشن کنی از روی hard میان روی ram دوباره و هیج راهی نیست که شما در حالت استراحت بتونید connect هم باشید ولی به حرف های من و دوستم گوش نکن :d شما جستجو کن شاید یه راهی پدا کردی :d

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
من دیشب 'چونکه الان که ساعت 1:55 بامداد هست' :d داشتم با دوستم صحبت میکردم گفت هیچ راهی نیست گفت حالت های stand by هیچ فرقی با خاموش کردن نمیکنه تنها فرق این هست که power خاموش نمیشه و هیچ چیز کار نمیکنه hibernate که بدترهست سیستم کاملا خاموش میشه ولی برنامه ها ... که در حالت اجرا هستن روی hard سیو میشن شما که بعدش سیستم رو دوباره روشن کنی از روی hard میان روی ram دوباره و هیج راهی نیست که شما در حالت استراحت بتونید connect هم باشید ولی به حرف های من و دوستم گوش نکن :d شما جستجو کن شاید یه راهی پدا کردی :d
اره میدونم خیلی از قسمت هایی که برای کانکت ماندن لازمه بسته میشن برای همین گفتم راه های غیر مستقیم و تجربی و از این چیزا:d
منظورم اینه که سخت افزار هایی که برای کانکت ماندن لازمه رو حالا به یه طریقی کاری کنیم که چی؟بسته نشن!!!
"تو مک میشه ولی با یه وسیله" اینو از یکی شنیدم
ولی میدونی!دیگه اونو ندیدم:)):)):))(بابا امد نان اورد....:)))
کمکککککککککک
حالا به همون دوستت بگو ببینیم غیر مستقیم میشه یا نه؟
ممنوووووووووووون
منتظر

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
اره میدونم خیلی از قسمت هایی که برای کانکت ماندن لازمه بسته میشن برای همین گفتم راه های غیر مستقیم و تجربی و از این چیزا:d
منظورم اینه که سخت افزار هایی که برای کانکت ماندن لازمه رو حالا به یه طریقی کاری کنیم که چی؟بسته نشن!!!
"تو مک میشه ولی با یه وسیله" اینو از یکی شنیدم
ولی میدونی!دیگه اونو ندیدم:)):)):))(بابا امد نان اورد....:)))
کمکککککککککک
حالا به همون دوستت بگو ببینیم غیر مستقیم میشه یا نه؟
ممنوووووووووووون
منتظر

والا اینقدر در این راه تحقیق کردم (البته خودم) و اینقدر راها را امتحان کردم که حتی یاد گرفتم بدون داشتن account premium دانلود resume دار از fs.fsc.hf.rp... داشته باشم ولی این کارو نتونستم حالا بزار ما بخوابیم امشب فردا که بیدار شم دوباره کار میکنم روش

• Like
Reactions: the game milad

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
همچین چیزی امکان نداره خودتو خسته نکن (مطمئن نیستم ). یک پاور توپ و یک سیستم توپ مثل من ببند که اصلا دیگه پی سی رو خاموش نکنی :d ( که کم مصرف هم باشه )
البته از طریق پی سی امکان نداره و من اطلاعاتی در مورد ADSL شما نمیدونم . من نتم با کانکتشن چیر پی ان هست . پی سی که خاموش بشه یعنی هیچ برنامه ای در حال اجرا نیست ! مثل اینکه شما در حال خواب باشین و عذا بخورین . اگه کانکت بمونه که دیگه در حال استراحت نیست :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: the game milad

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
همچین چیزی امکان نداره خودتو خسته نکن (مطمئن نیستم ). یک پاور توپ و یک سیستم توپ مثل من ببند که اصلا دیگه پی سی رو خاموش نکنی :d ( که کم مصرف هم باشه )
البته از طریق پی سی امکان نداره و من اطلاعاتی در مورد ADSL شما نمیدونم . من نتم با کانکتشن چیر پی ان هست . پی سی که خاموش بشه یعنی هیچ برنامه ای در حال اجرا نیست ! مثل اینکه شما در حال خواب باشین و عذا بخورین . اگه کانکت بمونه که دیگه در حال استراحت نیست :d

سرعت دانلود با اپلودت عالیه ولی پینگت خیلی مضخرفه :d از ماله من که 128 بیشتره #:-s

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
پینگم جدا مضخرفه . در بهترین حالت تو سرور COD4 ایران 80 میده . (میشه 220 برای اسپید تست ) ولی سرعت دانلودم عالیه . 1.5 mb/s من خودم دانلود کردم .

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
اقا نتنونستم که نتونستم در topic رو تخته کنید لطفا :d
سلام
پس نشد ها؟
به هر حال ازت واقعا ممنونم که خیلی تلاش کردی برام.....خب نشد دیگه:d
ولی فردا که حال ندارم ولی پس فردا احتمالا می رم شهر و شهرستان های اطراف بگردم ببینم کسی می دونه ها.....:d
فقط یه چیزی میگی سرچیدی نشد,برای مک چی اونم گشتی و نشد؟
برای ویندوز چشم اب نمی خورد از اول ولی مک.....
حالا ببینیم چی میشه....
ممنووووووووووووووووووووون!

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
سلام
پس نشد ها؟
به هر حال ازت واقعا ممنونم که خیلی تلاش کردی برام.....خب نشد دیگه:d
ولی فردا که حال ندارم ولی پس فردا احتمالا می رم شهر و شهرستان های اطراف بگردم ببینم کسی می دونه ها.....:d
فقط یه چیزی میگی سرچیدی نشد,برای مک چی اونم گشتی و نشد؟
برای ویندوز چشم اب نمی خورد از اول ولی مک.....
حالا ببینیم چی میشه....
ممنووووووووووووووووووووون!

واسه اونارو نمیدونم ولی فکر کنم بجاش بری از کسای دیگه توی شهرهای دیگه بگردی بجاش بری خود شرکت microsoft بهتره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر