مقایسه گرافیک Dante's Inferno بین PS3 و X360 (با روایت تصویر)

کدام تصویر بهتر است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    92
  • نظرسنجی بسته شده است .

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
درود .

این جا میخوام بازی Dante's Inferno رو ، رو دو کنسول X360 و PS3 مقایسه کنم.:)
اول یه چیزی بگم من چند روز پیش یه تاپیک همین جوری منتها با بازی Bayonetta راه انداخته بودم که با لطف دوستان به دوصفحه نکشید قفل شد.:biggrin1:
فرق این تاپیک با اون این است که : دیگه زیر عکس ها ننوشته که کدوم واسه چه کنسولی هست که شما از خودت فن بوی بازی در بیاری و از اون عکس تعریف کنی .
ولی من میدونم که کدوم واسه چه کنسولی هست و اخرش که همه گفتن اعلام میکنم!!!:biggrin1:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
چیزه! احیانا این عکسا برای نسخه نهایی نیست که؟
این که من میبینیم میخوام زار بزنم :biggrin1: جفتشون آشغال هستند دیگه نیازی به مقایسه نداره :-"

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
این که من میبینیم میخوام زار بزنم :biggrin1: جفتشون آشغال هستند دیگه نیازی به مقایسه نداره :-"
آره این از دمو گرفته شده!
تکسچر محیط واقعا ضعیفه شاید یه چیزی در حد gow1و2 هست!

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
نمیدونم. من هم امید زیادی به بازی داشتم ولی با این تصاویری که میبینم .....

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
كلا كه شلغمه ولي بالايي نورش بهتره و افكت آتيش توش قشنگ تره(رديف اول عكس اول و سوم). جزييات هم تو بالايي بيشتره(رديف اول عكس دوم)

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
عکس های بالایی مخصوصا اون هایی که توش اتیش هست بهتره البته نه اونقدر که اهمیت داشته باشه !
ولی بعضی عکس ها هم که دو تا با هم فرقی ندارند و جفتشون عین ماله psp هست :sick:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
در اینکه خودت نمیدونی کدومش برای کدوم نسخست شکی نیست:D
اما بالایی 360 پایینی PS3 هست در بالایی بعضی مواقع نورپردازی بهتره در پایینی بعضی مواقع تکسچر ها بهترن هر چند جفتش بدرد لای درز کیس میخوره!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نسخه بالایی 360 هست و پایینی PS3

تو اون سایتها هم بالایی رو بهتر زده بودن- با اینکه میدونستند!-حالا از این به بعد پایینی بهترهlol

در کل من که حالم از جفتشون بهم خورد:sick:

مگه گرافیک این بازی لیاقت versus داره:biggrin1: مثلا میتونیم GOW2 رو با ایم یک تفعلی بهش بزنیم:biggrin1:

امیدوارم combo های خفنی داشته باشه- و bosfight های عالی-من فقط از روز اول به امید گیم پلی بازی روش حساب کرده بودم(افید وارم افت فریم پیدا نکنه-(تو عکساش انگاری داره:biggrin1:))

پ.ن:شوخی-ولی اگه ویدئو های هر دو نسخه رو بدید ببینیم- بهتره- تو عکس که چیزی معلوم نیست!

WTF?
کدوم سایت کجا؟
:biggrin1:خوشحال زدیما- لینکها رو جابجا گذاشتم- یک -!:biggrin1:

من نمیگم بازی بدی- رفیقم نسخه PS3 دموش رو دانلود کرده بود میگفت خیلی خفنه و حال میده!کلا داستان -سبک بازی و هیجانش همه ملاک هایی هستند که بازی عالی بشه و فقط اینجا میشه درباره گرافیک نظر داد- که یکسری دوستان همه چیز رو باهم رسما قاطی میکنن

گرافیک بازی منو یاد Diablo2 میندازه(نمیدونم چرا ولی:biggrin1:)

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
تو اون سایتها هم بالایی رو بهتر زده بودن- با اینکه میدونستند!-حالا از این به بعد پایینی بهترهlol
WTF?
کدوم سایت کجا؟
کلا گرافیک نهایی اگه این باشه به قولی باید با همون GOW II مقایسه بشه نه نسخه سوم!
پ.ن:حالا فهمیدیم چرا سازنده از مقایسه بازیش با شاهکار سانتا مونیکا ذوق کرده بود:D

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
در هفته های اینده :

بازی Dante's Inferno از IGN نمره 9 دریافت کرد.

نظرات :

کاربر 1 : من از همون اول می دونستم این بازی عالی میشه
کاربر 2 : حقا که کار EA درسته. این بازی شاهکار میشه
کاربر 3 : GOW 3 کار سختی داره جلوی این ابر غول
کاربر 4 : من اولین نفری بودم که می گفتم این بازی عالیه ....
کاربر 5 : blaw balw blaw
.....................
این است جادوی این فروم .....

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,826
نام
نـــــــویـــــــــد
در هفته های اینده :

بازی Dante's Inferno از IGN نمره 9 دریافت کرد.

نظرات :

کاربر 1 : من از همون اول می دونستم این بازی عالی میشه
کاربر 2 : حقا که کار EA درسته. این بازی شاهکار میشه
کاربر 3 : GOW 3 کار سختی داره جلوی این ابر غول
کاربر 4 : من اولین نفری بودم که می گفتم این بازی عالیه ....
کاربر 5 : blaw balw blaw
.....................

:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
من كم كم دارم پي ميبرم كه بيش از 70% كاربران اين سايت فقط براشون گرافيك مهم ـه ! بعدش شايد گيم پلي و داستان و چيزاي ديگه . البته هركي نظري داره براي خودش .

تاحالا شده در مورد داستان اين بازي بحث كنيد ؟! :biggrin1: واقعا اگه گرافيكش ضعيف باشه ميشه يه بازي آشغال و درجه 2 ؟!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
کاش تمام جادو همین بود . کاربر 1 تا 4 هرگز نه نسخه نهایی و نه نسخه دمو رو بازی کرده اند . کاربر 5 به علت اظهار نظر گنگ نسخه دمو بازی رو تجربه کرده .
اونایی که دمو رو بازی کردن میدونن بازی یه تقلید گسترده از God of War ِ . حتی به Health Bar و چینش دکمه ها هم رحم نکردند چه برسه به تقلید های واضح تری مثل زاویه دوربین و نحوه راه رفتن و ضربه زدن و جا خالی دادن و حتی صفحه قدرت های بازی هم مثل GOW ِ ! حالا اینا خوبه ، دقیقا مثل GOW یه چیزایی مثل Orb تو بازی وجود داره که اومدن یکم خلاقیت ( ! ) به خرج بدن رنگ بنفش هم اضافه کردن !
نمیدونم واقعا چی بگم ! خدا رو شکر برای فروش صحنه هایی از سینه بانوان رو هم اضافه کردند تا دوستان Teenager بازی را با کمال خرسندی تهیه کنند . Pr0n و ... بماند .
واقعا اگه گرافيكش ضعيف باشه ميشه يه بازي آشغال و درجه 2 ؟!
نوید جان ، این بازی هیچ چیز جدیدی برای ارائه نداره و برداشته پلات God of War رو کپی کرده ، شخصیت رو هم کرده یه جنجگوی خوشتیپ و یه دختر با مش و میزامپیلی هم گذاشته بقلش اسمشو گذاشته بازی !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر