معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
این gta 3 هکرها فایل اجرایی برای نسخه pc ساختن تا روی سوییچ اجرا بشه و شما دو راه دارید یا نسخه اماده از این لینک بگیرید.

یا اگه نسخه pc خودتون دارید
اول برنامه با پسوند nro باید بگیرید از لینک زیر
https://github.com/AGraber/re3-nx/releases/download/24092020/re3.nro
بعد این برنامه یه پوشه میسازید به اسم Re3 و داخل اون پوشه میزارید و اون پوشه رو داخل مموری پوشه switch کپی میکنید
داخل پوشه re3 که ساختید یه پوشه دیگه به اسم userfiles میسازید که این پوشه سیو بازی هست و محتویات لینک زیر در اون کپی میکنید و پس از دانلود اکسترکت و پوشه های data و models و TEXT رو کپی کنید در پوشه userfiles

https://github.com/AGraber/re3-nx/releases/download/24092020/gamefiles.zip

در اخر باید بازی gta 3 نسخه pc رو پیدا کنید و روی کامپیوتر نصب کنید(نسخه دوبله این بازی هم هست صداها در بازی دوبله شده خودم اینو نصب کردم کار میده)

لینک دانلود gta 3 دوبله
پاسورد فایل : www.moderndl.com

بعد نصب بازی به مسیری که بازی نصب کردید برید و پوشه های زیر انتخاب کنید و در پوشه re3 کپی کنید

• txd
  • TEXT
  • skins
  • mp3
  • movies
  • models
  • data
  • audio
  • anim
  • gta3.ini
الان دیگه بازی تکمیل هست و از قسمت برنامه های سوییچ میتونید اجراش کنید و بصورت فول رم قسمت برنامه ها اجرا کنید و اینکه در بازی که رفتید در قسمت تنظیمات برای بهتر شدن تصویر بصورت wide در تنظیمات قسمت تصویر بزارید.

نکته:برای درست اجرا شدن فایلههای صوتی بازی از جمله رادیوها باید فایل زیر دانلود و در پوشه audio بازی مپی کنید و فایل convert_audio_gta3.bat بصورت run as administrator با کلیک راست بر روی فایل اجرا کنید تا فایلهای صوتی بازی تبدیل بشه که در پوشه ای جدا در همون پوشه audio تبدیل شده ها میره و اونها رو باید جایگزین فایلهای اصلی صوتی در پوشه audio کنید و حالا بازی به درستی فایلهای صوتی پخش میکنه.

https://github.com/AGraber/re3-nx/releases/download/24092020/convert_gta3_audio.zip

این لینکه اخریه تحت چوخ رفته می تونید خودتون اپش کنید بذارید ممنون

شانس من همین امروزم تحت پیگرد رفته

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
این لینکه اخریه تحت چوخ رفته می تونید خودتون اپش کنید بذارید ممنون

شانس من همین امروزم تحت پیگرد رفته

سلام.یه بار دیگه لینک همون اموزش رفرش کرن همه لینکها و حتی اموزش اپدیت کردم و لینک اماده بازی هم در اخر اموزش گذاشتم.

نسخه اماده این بازی هم در سایت زیر هست اگه براتون سخته اینکار خودتون انجام بدید.

لینک سایت gta3

لینک سایت gta vice city

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
سلام.یه بار دیگه لینک همون اموزش رفرش کرن همه لینکها و حتی اموزش اپدیت کردم و لینک اماده بازی هم در اخر اموزش گذاشتم.

نسخه اماده این بازی هم در سایت زیر هست اگه براتون سخته اینکار خودتون انجام بدید.

لینک سایت gta3

لینک سایت gta vice city

https://github.com/AGraber/re3-nx/releases/download/24092020/convert_gta3_audio.zip

این تبدیل فایل صوتی بازی که به cpu هم فشار زیادی میاره صدای بازی هم خراب می کنه کلا لینکش تحت پیگرد قرار گرفته حذف شده یعنی دیگه پابلیک نیست این نرم افزار چند مگی می گم خودت 1 جایی اپلود کن قرارش بده لطفا

داخل لینک های اماده هم بازم فایل صوتی wav هست من دیشب اماده هاشم گرفتم نگاه کردم بعد پست دادم این لینکی که گذاشتم باید خودتون 1 سایتی اپ کنید هیچ جایی دیگه ای فعلا نیست

ضمنا این تبدیل روی نسخه ویتا هم کار می کنه ظاهرا سر نسخه ویتاشم 1 سوتی چیزی دادن که این شکلی شده
حالا من با 1 تبدیل دیگه فایل صوتی هاش تبدیل کردم ببینم جواب می ده یا نه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali

این تبدیل فایل صوتی بازی که به cpu هم فشار زیادی میاره صدای بازی هم خراب می کنه کلا لینکش تحت پیگرد قرار گرفته حذف شده یعنی دیگه پابلیک نیست این نرم افزار چند مگی می گم خودت 1 جایی اپلود کن قرارش بده لطفا

داخل لینک های اماده هم بازم فایل صوتی wav هست من دیشب اماده هاشم گرفتم نگاه کردم بعد پست دادم این لینکی که گذاشتم باید خودتون 1 سایتی اپ کنید هیچ جایی دیگه ای فعلا نیست

ضمنا این تبدیل روی نسخه ویتا هم کار می کنه ظاهرا سر نسخه ویتاشم 1 سوتی چیزی دادن که این شکلی شده
حالا من با 1 تبدیل دیگه فایل صوتی هاش تبدیل کردم ببینم جواب می ده یا نه

دقت نکردی داداش گفتم لینک اموزش رفرش کنید لینکها اپدیت شده و همش رو گذاشتم از جمله همون تبدیل.

Convert GTA 3 Audio

• Like
Reactions: Persia Tech

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
دقت نکردی داداش گفتم لینک اموزش رفرش کنید لینکها اپدیت شده و همش رو گذاشتم از جمله همون تبدیل.

Convert GTA 3 Audio
اهان دمت گرم 1 دونه ای از فایل هات 1 بک اپ دیگه هم بگیر دیگه احتمالا رنگش رو نبنیم

داشتن با همین فرمون کلی بازی تبدیل می کردن امیدوارم داستان نشه براشون the flow که اخرت این داستان هاست

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
سلام
از طریق پیلود Hekate Ctcaer باید بکاب بگیری و روی همون اسم کلیک کن تا اخرین ورژن دانلود کنی و اموزش کامل میزارم تا تهش بخون اول بعد اقدام کن و همون اول بگم بهتره از یه مموری جدا با فرمت xfat استفاده کنی و تا اخر اموزش بخونی میفهمی برای چی میگم.

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ

اول پیلود Hekate رو اینجکت کن با برنامه TegraRcmGUI و قبلش دستگاه رو خاموش کن و مطمئن شو حداقل 30 گیگ مموریت جا داره

بعد که پیلود زدی بالا اومد Hekate طبق عکس زیر اول برو تب Tools با تاچ کردن روش و بعد گزینه Backup eMMc رو انتخاب کن طبق عکس زیر
2backup.jpg

بعد باید از دو گزینه که برات مشخص کردم بکاب بگیری و ترتیبش مهم نیست ولی شماره یک بوت دستگاه هست که زودی بکاب میگیره ولی شماره 2 بین 40 دقیقه تا یکساعت بسته به سرعت مموریت طول میکشه و مطمئن هم شو پیغام موفقیت اموز بودن و رنگ سبز بهت بده در اخر کار.

1backup.jpg

بعد از بکاب گرفتن پوشه ای به اسم backup در مموری شما ایجاد شده که فایلهای بکاب در اون قرار گرفته که این فولدر رو بصورت کامل یه جای توی کامپیوتر یا هارد یا مموری دیگه اگه داری کپی کن

خوب برای ریستور کردن یا بازیابی موقعی که دستگاه به مشکل برخورد یا هر کار دیگه باید اول بری سراغ همون فولدر backup و طبق عکس زیر باید هر سه فایل رو انتقال بدی به فولدر restore و اگه فولدر restore نبود خودت بساز و دست به چیز دیگه ای نزن و حالا فولدر backup رو به همون صورت انتقال بده روت مموریت(منظور از روت همون اول که وارد مموری میشی)

4backup.jpg

در اینجا مموری به دستگاه وصل کن و پیلود Hekate رو باز اینجکت کن و برو باز تب Tools اینبار گزینه Restore eMMc رو انتخاب کن

3backup.jpg

بعد هر دو گزینه که مشخص کردم ریستور کن و گزینه اول سریع ریستور میشه ولی دومی طول میکشه و صبر کن تا پیغام موفقیت بده

5backup.jpg

نکات بکاب گرفتن:اگه همون اول برای بکاب گرفتن یه مموری جدا در نظر بگرید که فرمتش xfat باشه بکاب فایل 30 گیگی(همون قسمت دوم که بکاب گرفیید eMMc RAW GPP) رو بهتون یکدست و در یک فایل بهتون میده وگرنه اگه fat 32 باشه بکاب در چند پارت 4 گیگی بهتون میده که برای ریستور کردن باید قبلش با برنامه joiner بصورت یکپارچه کنید و با مموری xfat شده ریستور کنید(البته قدیم باید حتما اینکار میکردی برای ریستور و من دیگه تست نکردم تو ورژنهای جدید فایلهای چند پارت شده هم ریستور مستقیم میکنه یا نه ولی روش قدیم همین بود و بهتره برای بکاب و ریستور کردن از یه مموری xfat فرمت شده استفاده کنید دردسر پارت شدن فایلها رو نکشید)

حتما از یه مموری سالم و جنس خوب استفاده کنید برای بکاب گرفتن که یه موقع فایل بکاب خراب تحویلتون نده که اگه ریستور کردید اون فایل رو ممکنه دیگه دستگاهتون بالا نیاد و برنامه هایی هم هست برای چک کردن درستی فایل بکاب دیگه همون نکات رو گفتم رعایت کنید نیازی نیست.موفق باشید.

سلام علي آقا
مجدد مزاحم شدم يك سوال داشتم ازتون
در اين آموزش اعلام كرديد كه بهتره از يك مموري sd مجزا با فرمت exfat براي عمل بك آپ گيري استفاده بشه..ميخواستم بپرسم ازتون من ميتونم رو همين مموري sd كه بازيها و نرم افزارها و..روش ريختم و داخل كنسول هست جهت انجام و ذخيره عمل بك آپ گيري از ناند كنسول استفاده كنم يا نه حتما بايد از يك مموري sd خالي مجزا براي اين كار استفاده بشه؟ فرمت اين مموري sd كنسول exfat و حدود ٤٣ گيگ هم فضاي آزاد داره.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام علي آقا
مجدد مزاحم شدم يك سوال داشتم ازتون
در اين آموزش اعلام كرديد كه بهتره از يك مموري sd مجزا با فرمت exfat براي عمل بك آپ گيري استفاده بشه..ميخواستم بپرسم ازتون من ميتونم رو همين مموري sd كه بازيها و نرم افزارها و..روش ريختم و داخل كنسول هست جهت انجام و ذخيره عمل بك آپ گيري از ناند كنسول استفاده كنم يا نه حتما بايد از يك مموري sd خالي مجزا براي اين كار استفاده بشه؟ فرمت اين مموري sd كنسول exfat و حدود ٤٣ گيگ هم فضاي آزاد داره.
سلام داداش
میتونی انجام بدی و مشکلی نیست و فقط فایل بکاب حتما به یه جای امن مثل هارد کامپیوتر و غیره منتقل کن.

• Like
Reactions: XENOS

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
سلام داداش
میتونی انجام بدی و مشکلی نیست و فقط فایل بکاب حتما به یه جای امن مثل هارد کامپیوتر و غیره منتقل کن.

علی آقا جسارتا یک سوال دیگه هم داشتم
داخل فولدر hekate_ctcaer_5.0.2_Nyx_0.8.2، یک فولدر bootloader هست.آیا من باید اون فولدر رو قبل از اینجکت کردن پیلود hekate_ctcaer_5.0.2.bin ،جایی در مموری کنسول کپی کنم یا خیر،فقط کنسول رو خاموش کنم و یپلود hekate_ctcaer_5.0.2.bin رو اینجکت کنم و Hekate بالا میاد؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
علی آقا جسارتا یک سوال دیگه هم داشتم
داخل فولدر hekate_ctcaer_5.0.2_Nyx_0.8.2، یک فولدر bootloader هست.آیا من باید اون فولدر رو قبل از اینجکت کردن پیلود hekate_ctcaer_5.0.2.bin ،جایی در مموری کنسول کپی کنم یا خیر،فقط کنسول رو خاموش کنم و یپلود hekate_ctcaer_5.0.2.bin رو اینجکت کنم و Hekate بالا میاد؟
فولدر bootloader و فایلهای دلخلش هم حتما باید باشه داخل مموری وگرنه حالت گرافیکی و تاچ بالا نمیاد در hekate (بدون اون فولدر حالت قدیمی این پیلود که فقط دکمه های پاور و ولوم کار میکرد هست و البته در این حالت هم میشه بکاب گرفت و کار کرد و ما قبلا اینجوری بکاب میگرفتیم ولی برای شما که از اول حالت گرافیکی اشنا شدی سخته)

• Like

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
فولدر bootloader و فایلهای دلخلش هم حتما باید باشه داخل مموری وگرنه حالت گرافیکی و تاچ بالا نمیاد در hekate (بدون اون فولدر حالت قدیمی این پیلود که فقط دکمه های پاور و ولوم کار میکرد هست و البته در این حالت هم میشه بکاب گرفت و کار کرد و ما قبلا اینجوری بکاب میگرفتیم ولی برای شما که از اول حالت گرافیکی اشنا شدی سخته)

علی آقا چند تا سوال: اول اینکه من این فولدر bootloader مربوط به hekate_ctcaer_5.0.2_Nyx_0.8.2 باید در روت مموری sd کپی کنم یا در محل دیگه؟ دوم اینکه اگر در روت باید کپی کنم،در حال حاضر یک فولدر در روت مموری sd به نام Bootloader وجود داره که حجمش و محتوای داخلش مطابق اسکرین شاتهای پیوست شده هست و اون فولدر bootloaderـه hekate_ctcaer_5.0.2_Nyx_0.8.2 یعنی باید overwrite بشه روی این فولدر Bootloader ؟!

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    131 KB · مشاهده: 4
  • 2.jpg
    2.jpg
    68.8 KB · مشاهده: 6

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
علی آقا چند تا سوال: اول اینکه من این فولدر bootloader مربوط به hekate_ctcaer_5.0.2_Nyx_0.8.2 باید در روت مموری sd کپی کنم یا در محل دیگه؟ دوم اینکه اگر در روت باید کپی کنم،در حال حاضر یک فولدر در روت مموری sd به نام Bootloader وجود داره که حجمش و محتوای داخلش مطابق اسکرین شاتهای پیوست شده هست و اون فولدر bootloaderـه hekate_ctcaer_5.0.2_Nyx_0.8.2 یعنی باید overwrite بشه روی این فولدر Bootloader ؟!

شما چون همون پکی که من گذاشتم ریختی لازم نیست اینکارها و اون پک همه چیش کامله و همون پیلود hekate بفرست فقط و درون این مسیر Bootloader\payloads پیلودها هست و از طریق برنامه Payload Launcher در برنامه های سوییچ میتونی پیلود hekate هم لود کنی و اخرین ورژن این پیلود Hekate Ctcaer v5.5.4 هست.

• Like

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
شما چون همون پکی که من گذاشتم ریختی لازم نیست اینکارها و اون پک همه چیش کامله و همون پیلود hekate بفرست فقط و درون این مسیر Bootloader\payloads پیلودها هست و از طریق برنامه Payload Launcher در برنامه های سوییچ میتونی پیلود hekate هم لود کنی و اخرین ورژن این پیلود Hekate Ctcaer v5.5.4 هست.

مجدد ممنون علی آقا از راهنماییتان?
از همون روش لود hekate از طریق Payload Launcher که فرمودید بک آپ گرفتم..حدود ۲۵ دقیقه زمان برد تا بک آپ گرفته بشه که بنظرم سریعتر از زمان مورد انتظار بود.مموری sd مورد استفاده،Samsung Evo Plus 128GB هست که تو بنچمارکها جزو سریعترین micro sdxcها هست در عین اینکه قیمت مناسبی هم داره(اسکرین شات بنچمارکش رو پیوست کردم. هر کی خواست micro sd خوب با قیمت مناسب برا سوییچش بگیره این مدل میتونه یکی از انتخابهای با اولویت بالا باشه )
با همون hekate هم طبق راهنمایی که گذاشتید مموری sd رو بدون نیاز به در آوردن ،mass storage کردم و فایلهای بک آپ رو منتقل کردم.تنها نقطعه ضعفی که حداقل برای من پیش اومد در این حالت انتقال دیتا از مموری sd نسبت به استفاده از sd reader، سرعت انتقال پایینش بود که با میانگین سرعت ۲۰ مگ دیتا رو منتقل میکرد در حالیکه با sd reader برا من با میانگین سرعت ۸۰ مگ دیتا منتقل میشه..

Attachments

• 2ED340C8-E102-449C-9310-01C7A49036A3.png
    2ED340C8-E102-449C-9310-01C7A49036A3.png
    54.2 KB · مشاهده: 6

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
مجدد ممنون علی آقا از راهنماییتان?
از همون روش لود hekate از طریق Payload Launcher که فرمودید بک آپ گرفتم..حدود ۲۵ دقیقه زمان برد تا بک آپ گرفته بشه که بنظرم سریعتر از زمان مورد انتظار بود.مموری sd مورد استفاده،Samsung Evo Plus 128GB هست که تو بنچمارکها جزو سریعترین micro sdxcها هست در عین اینکه قیمت مناسبی هم داره(اسکرین شات بنچمارکش رو پیوست کردم. هر کی خواست micro sd خوب با قیمت مناسب برا سوییچش بگیره این مدل میتونه یکی از انتخابهای با اولویت بالا باشه )
با همون hekate هم طبق راهنمایی که گذاشتید مموری sd رو بدون نیاز به در آوردن ،mass storage کردم و فایلهای بک آپ رو منتقل کردم.تنها نقطعه ضعفی که حداقل برای من پیش اومد در این حالت انتقال دیتا از مموری sd نسبت به استفاده از sd reader، سرعت انتقال پایینش بود که با میانگین سرعت ۲۰ مگ دیتا رو منتقل میکرد در حالیکه با sd reader برا من با میانگین سرعت ۸۰ مگ دیتا منتقل میشه..

خواهش. در مورد انتقال فایل در حالت mass s اره سرعت کمتره و یه فایل ریجستری ویندوز هم هست مال hekate در زیر میزارم در ویندوز اجرا و تایید کن کمی بهتر میشه و قدیم این حالت m s نبود برای هر کاری مموری باید در میاوردی و یکی از دوستان همینجا سر همین جا زدن بد مموری جای ریدر دستگاه خراب شد.

https://github.com/CTCaer/hekate/re...sb_max_rate__run_only_once_per_windows_pc.reg

• Like

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
سلام..
من اخرین اوپدیت دانلود کردم جلبریک کردم ولی بازیها نصب و اجرا نمیشه میشه یکی اخرین اوپدیت پاتچ بازیها لینکش بهم بده ممنون میشم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام..
من اخرین اوپدیت دانلود کردم جلبریک کردم ولی بازیها نصب و اجرا نمیشه میشه یکی اخرین اوپدیت پاتچ بازیها لینکش بهم بده ممنون میشم

سلام
شما اگه هکت اتمسفره برای اجرای همه بازیها اول اتمسفر اپدیت و از اخرین فریمور 11.0.1 استفاده کن و این پست و پست صحفه بعدش من توضیح دادم چه جور خودتون هک رو اپدیت کنید و اگرم برات سخته از پک اموزش daybreak استفاده کن تا 11.0.1 جواب میده.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

• Like
Reactions: abo3bsa20

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر