معرفي اعضاي سايت

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
آقا محمد به بازیسنتر خوش اومدی . ( خوب جایی رو برای اولین پست انتخاب کردی
74.gif
)
کامل معرفی نکردی . ( در واقع خیلی ناقص بود )
=====
ایول به سحر خانم و آقا خلیل که توپ معرفی کردن خودشون رو . ( خلیل بازم فامیلش رو نگفت )
=====
یه نکته :
کتاب : The Lord Of The Rings 1,2,3
یعنی از هابیت خوشت نمیاد ؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من قبلا" یکبار نوشته بودم ولی کامل نبود و در ثانی خیلی بیمزه بازی درآورده بودم.
این دفعه به سبک خلیل جان که سایت را به من معرفی کردند می نویسم.
نام : حامد
فامیل : فعلا هنرفر است ولی چند وقت دیگر می شود فرجاد ! فرجاد فامیل مادرم است و من از آن بیشتر هنرفر خوشم میاد.
متولد : 27 / 1 / 1367
قد : 182 سانتی متر
متولد : اهواز
ساکن : اهواز ولی تابستان ها می روم اصفهان به شهر خانوادگی ام خمینی شهر که زمون شاه بهش می گفتند همایونشهر که در گویش محلی بهش سده می گویند و شامل سه ده ورنوسفادران ، فروشان و خیزان است.اصلیت من ورنوسفادرانی است.
رشته ی درسی : ریاضی فیزیک
شغل : الآن منتظر امتحانات نیم ترم آخر پیش دانشگاهی هستم.وقتی بدهم بعدش کنکور دارم.در اینجا دو تا راه بوجود میاد.اگر قبول شوم بهم می گویند دانشجو ( مثل اشکان جان ) و اگر قبول نشوم می شوم پشت کنکوری ( مثل مهندس رامین خودمون که همیشه رجیستره ) در هر صورت تابستان امسال به دوره ی مخصوص فناوری اطلاعات می روم تا مدرکش را بگیرم.
تعداد برادر : متاسفانه ندارم.
تعداد خواهر : یکی
درست است کوچکتر از خودم است و همش خودش را برای پدر و مادرم لوس می کند و بعضی وقتها هم زور می گوید و بعضی وقتها هم منو میزنه ( این مورد مخصوص چند سال پیش است که تابستان رفته بود کاراته ! ولی وقتی من تکواندو بلد شدم دیگه جل بزه ی دعوا کردن نداره ! ) با این حال دوستش دارم و اگر چیزی ازم بخواهد تا حد توانم برایش تهیه می کنم.
بهترین ها از نظر من :
در مورد سایت باید بگویم که درست است من قبلا" یک بازیکده ای خالص بودم ولی معتقدم اون دوره ی طلایی بازیکده که حدود یک ماه دو سال پیش بود گذشت و الآن اعضای قدیمی بازیدات هستند که در زمینه ی سایتهای بازی به زبان فارسی ، با بازی سنتر آقایی می کنند و جالب اینکه هیچ ادعایی هم ندارند ولی بسیار منظم و وظیفه شناس هستند.
سبکهای مورد علاقه ام هم اول Action/Adventure و سایر مشتقاتش مانند اکشن ادونچر ماجراجویی مانند رزیدنت ایول 4 ، اکشن ادونچر ترسناک مانند Clock Tower 3 و Haunting Ground و Rule of Rose ، اکشن ادونچر شدیدا" ادونچر مانند Shadow of The Colossus ، اکشن ادونچر خالص مانند God of War و دویل می کرای 3 ، و .... هستند.بعدش از سبکهای Driving و Platform خوشم میاد.مثلا بازیهای NFS : U1 & 2 & Most Wanted ، Burnout 3 & Revenge در سبک درایوینگ و از بازیهایی مانند Ice Age 2 ، Madagascar ، Psychonauts در سبک پلتفورم خوشم میاد.البته میدونم که سایکوناتز اکشن ادونچر هم هست.بعد از این سبکها به ترتیب از سبکهای اکشن سوم شخص ، شبیه سازی ورزشی و زندگی مجازی و ریسینگ خوشم میاد.

فیلم هم زیاد می بینم ولی اگر ترسناک باشد پایه هستم اساسی مثلا بخاطر سکوت بره ها ظهر هفته ی پیش را نخوابیدم.فیلمهای ترسناک دیگری که دیدم و حال کردم مانند Ring 1 ، Wrong Turn ، رزیدنت ایول 1 و 2 و چندتای دیگه که یادم نمیاد.الآن هم شدیدا پایه ی سایلنت هیل هستم.از فیلمهای هنری و مستقل و زندگی نامه ای و اسطوره ای هم خیلی خوشم میاد.مثلا قاصدک کوین کاستنر ، یک ذهن زیبای راسل کرو ، گرین میل تام هنکس ، پلاتون و جی اف کا اثر ران هاوارد و هوانورد مارتین اسکورسیزی و دار و دسته های نیویورکی اسکورسیزی و یک داستان برانکی اثر دنیرو و فیلم رونین و ایستگاه مرکزی برزیل و این مردمان مهربان و باز هم چند صدتای دیگه که یادم نمیاد.فیلمهای کمدی جکی چان و امی ناصری هم می بینم.پیتر سلرز در پینک پلوید دوست دارم.پایه ی اساسی فیلمهای کلاسیک هیچکاک و زینه مان و سرجئو لئونه و کارگردان اودیسه ی فضایی 2001 که نامش یادم نمیاد و .... هستم.

کارگردانهایی که کارهاشون را دوست دارم :
ران هاوارد ، امیر کاستاریکا ، مارتین اسکورسیزی ، کلینت ایستوود ، پابلو آلمودار ، هیچکاک و لئونه و روبرت دنیرو و مایکل من و مایکل بای و رضا میرکریمی و ابراهیم حاتمی کیا و چند صدتای دیگه که ذهنم نمی کشد !

بازیگر : حدود هزارتایی می شوند پس نمیگم

کتاب : رمان نوجوانانه مثل سری هری پاتر ، داستانهای کوتاه مهدی شجاعی و ترجمه ی کتابهای پرفروشی که به فیلم تبدیل شده اند.

شرکت بازیسازی فقط اینها :
ID Software ، Sony ، Konami ، Capcom ، Blizzard ، Criteon ، Nintendo ، Kojima Production Studio و فقط معدودی دیگر

شخصیت :
Cloud Stirfe ، Sephiroth ، Vincent Valentine ، دانته ، مکس پین ، سالید اسنیک و انگشت شماری دیگر

موسیقی :
به دوستانم دو سه تا سی دی خام می دهم و اونها هم لطف می کنند و برایم ایرانی ، غیر ایرانی به زبون فارسی (!) ، خارجی می زنند.کلا به اسماشون زیاد کاری ندارم.

شبکه : گیم نتورک مرحوم ، گیم وان

مجله : بازی رایانه و دنیای بازی و کاربر

ضمیمه : کلیک و نسل سوم جام جم

سرگرمی :
هر چی جور بشود انجام می دهم.سر به سر خانواده میزارم یا گیر می دهم به خواهر کوچیکم یا میکرو بازی می کنم یا Ps2 یا Pc یا کارهای دیگر.بطور کلی هر چی عشقم بکشد.

خواننده : جواد یساری ، منصور ، محسن چاوشی و بین مجازها علیرضا عصار و مانی رهنما

همین قدر هم خیلی زیاد شد.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام حامد جان

ما خیلی مخلصیم

پرهام جان خوب چرا میزنی عزیزم

فامیلی من خباری کوتشیخ هستش که منظور از این دو اینه

اجداد من احل بحرین بودند و در زمان های پیامبر نامه رسان بودند و بعد از اون محاجرت کردند

و امدند به خرمشهر و توی یه محلی به نام کوتشیخ ساکن شدند که این هم افتاد روی فامیلی

اگه هر خباری دیدی که این پسوند رو داره از نصل ما هستش و گرنه ....

خوب با این حساب پس من یه عرب هستش

ولی عرب تا عرب داریم اگه توی این شهر زندگی میکرید متوجه منظور من میشید که عرب ها

با هم خیلی فرق دارند منظور از لحاظ شخصیتی هستش

خوب حالا فکر کنم دیگه متوجه شده باشید که من چطور عربی هستم

اصولا اینجا زیاد عربی صحبت میشه ولی از اون جایی که من اصلا به این زبون علاقه ندارم

هم توی درسش و توی زبان عام جامعه همیشه عقبم و اصلا از این زبون بدم میاد

و خودم یه ضد عرب هستم و همیشه به اون غشر بی فرهنگ عرب حرف های .........

+++++++++++++++++

خوب یه چیر رو یادم رفت بگم که من علاقه دارم به آهنگ های رپ و اون چرتو پرت هایی که توش

میگند بخصوص امینیم و همیشه ترمین حرکتات رپ میکنم توی خونه و پیش دوستان .

تیکنو هم دوست دارم ولی سخته کار کردن

از بریک هم که حالم بد میشه میبینم

+++++++++++++++++

راستی یه چیز رو هم بگم که سو ء تفهم نمیشه

به نظر من اصلا شخصیت ادم توی این جور چیز ها خلاصه نمیشه

عوامل زیادی هستش که شخصیت ادم رو میسازه و درصد کمی به نژاد شخص بر میگرده

خوب تا بعد یا حق

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
بابا برو بکس همه عشق حال کامپیوتری میکنن.
منم خودم رو معرفی میکنم.
اسم : معین
فامیل : :-"
متولد : تهران ( با طیب بزرگ شدم :dozing: )
قد : حدود 180
از چیزایی که بدم میاد : آدم دو رو و ... اسفناج هم خیلی بدم میاد.
از چیزایی که خوشم میاد: رفیق با معرفت و کامپیوتر , (کی از پول بدش میاد ؟ )
عضو سابق بازیدات هم بودم با نام کاربری moeindanger که احتمالا sayeh و خلیل جان من رو باید بشناسند.:yes:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
معین و خلیل و حامد دستتون درد نکنه .
ولی عرب تا عرب داریم اگه توی این شهر زندگی میکرید متوجه منظور من میشید که عرب ها

با هم خیلی فرق دارند منظور از لحاظ شخصیتی هستش
درکت میکنم .
2 تا از بهترین دوستایه خودم عرب هستن .
=====
به خاطر این که پستام زیاد بیخود شدن یه خودم رو کامل معرفی میکنم .
اسم : پرهام
فامیل : صفائی
قد : متوسط ( عددش رو نمیدونم )
وزن : تازگیا رفتم تو 60 کیلو
ساکن و متولد بندر ماهشهر
1 برادر و 1 خواهر دارم که از خودم بزرگتر هستن .
به نوشت ابزار خیلی علاقه دارم .
مخصوصا محصولات PARKER و mount blanck
-----
دیپلم حسابداری و کامپیوتر دارم ولی تا حالا کنکور ندادم . ( دانشگاه اگر رشتت خوب نباشه وقت حروم کردنه )
خدمت سربازی رو هم پیچوندم و معافم .
کار هم نیمبند یه کارایی میکنم . ( جدیدا قراره بشم مسئول آشپزخونه شرکت خودمون
76.gif
)
-----
غذا زیاد میخورم . ولیآدم بد غذایی هستم .
با میگو و ماهی ( مخصوصا صبور ) شدیدا مشکل دارم .
ولی کله پاچه و انواع دلمه رو خیلی دوشت دارم . ( با fast food هم حال میکنم )
زیاد اهل ورزش نیستم . گاهی با بچه ها تو کوچه گل کوچیک میزنیم .
سرگرمی هام دیدن فیلم و فوتبال . خوندن کتاب و روزنامه . نشستن پا pc . ( جدول حل کن حرفه ای هستم )
-----
کارگردانهای مورد علاقه : مارتین اسکورسیزی - جان هیوستون - کوونتین تارانتینو - آلفرد هیچکاک - استنلی کوبریک - مل بروکس - اورسن ولز - بلیک ادواردز - سرجیو لئونه - فرانسیس فورد کاپولا - عباس کیارستمی ( چنتا دیگه هست که الان یادم نمیاد )
هنرپیشه مرد مورد علاقه : آل پاچینو - ژان رنو - گریگوری پک - پیتر اوتول - کلینت ایستوود - داستین هافمن - جان تراولتا - مت دیمون - جک نیکلسون - جیم کری - همفری بوگارت - تام هنکس - کری گرانت - جیمز وودز - گاری اولدمن - آنتونیو باندراس - ژان پل بل موندو - لویی دوفونس - بورویل - پیتر سلرز - جانی دپ - شون کانری - پرویز پرستویی - استاد انتظامی - محمدرضا شریفی نیا
بازیگر زن مورد علاقه : آدری هپبرن - ناتالی پرتمن - میلا یوویچ - اینگرید برگمان - مونیکا بلوچی - حمیده خیر آبادی
فیلمهای مورد علاقه : لورنس عربستان - تعطیلات رمی - دیوانه ای از قفس پرید - مخمصه - داستان عامه پسند - سگ کشی - کابوی نیمه شب - بر باد رفته - 5 تا پلنگ صورتیه بلیک ادواردز - کراش - لئون - خوب بد زشت - به خاطر یک مشت دلار - داستان بزرگ غرب - دراکولای برام استوکر - مصاحبه با خون آشام - تریلوژی ارباب حلقه ها
کتاب مورد علاقه : هری پاتر - خاجه تاج دار - دزیره ( کلا کتابای تاریخی رو دوست دارم )
خیلی دوست دارم 3 تا ارباب حلقه ها و هابیت رو بخونم ولی هنوز نتونستم گیرشون بیارم .
به کتابهای ژول ورن و جان اشتاین بک و دن براون علاقه دارم .
-----
سبک بازیه مورد علاقه : RPG - استراتیژیک
بازیه مورد علاقه : وار کرافت - نور وینتر نایتز - دنجیون سیج - ایج اف ایمپایرس و ...
از مامور 47 خیلی خوشم میاد .
-----
آدم مارک بازی هستم . ( تو هر زمینه ای )
تو لباس با آرمانی - دولچی اند گابانا - boss - چرم مشهد و چنتا مارک دیگه حال میکنم . ( شدید از کت و شلوارهای پیر کاردن خوشم میاد )
تو کفش اسپرت هم فقط و فقط و فقط puma .
از کفشهای diesel و timberland هم خوشم میاد .
ساعتهای swatch رو خیلی دوست دارم .
-----
از تیم ملی ایتالیا خیلی خوشم میاد ( به اندازه ایران روش تعصب دارم ) بعدش انگلیس رو دوست دارم .
تو باشگاه ها هم فقط و فقط و فقط آث میلان . داخلی هم پرسپولیس .
تو بازکنها هم اول مالدینی - دوم مالدینی - سوم شوا و کاکا .
تو داخلی ها هم مهدوی کیا و کریمی .
-----
به ماشینهای پورشه شدیدا علاقه دارم .
بعدش لکسس و جاکوار و فورد موستانگ .
-----
فعلا دیگه چیزی یادم نمیاد .

آخرین ویرایش:

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
داش پرهام من بالاخره یه کسی رو پیدا کردم که درد منو بفهمه من عاشق مارک هستم به هر کس هم که میگم مسخرم میکنه آخه من به کی بگم عاشقlivi's شدم اتاقم رو هم ببینی فکر میکنی اومدی تو فروشکاه لباس فروشی از بس که عکس وتبلیغات مارک های خارجی رو چسبوندم

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط khorzo khan:
داش پرهام من بالاخره یه کسی رو پیدا کردم که درد منو بفهمه من عاشق مارک هستم به هر کس هم که میگم مسخرم میکنه آخه من به کی بگم عاشقlivi's شدم اتاقم رو هم ببینی فکر میکنی اومدی تو فروشکاه لباس فروشی از بس که عکس وتبلیغات مارک های خارجی رو چسبوندم

چه باحال من عاشق پوستر بازي و گروه هاي راك و متال هستم اونقدر پوستر به در و ديوار زدم كه جا كم اومد يه چندتا به سقف مجبور شدم بزم. كلي پوستر هم اصلا جا بشهون نرسيد :eek:
هركي مياد پوسترهارو مي بينه 360 كلش داره مي چرخه كه بتونه تمام پوستر ها رو پوشش بده :cheesygri

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط Kain:
سلام .
آقا پرهام ورودت رو به سایت تبریک میگم ! :-"
ممنون که خودتو معرفی کردی .

خوش امد باحالي بود. ايول :cheesygri

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
آقا پرهام ورودت رو به سایت تبریک میگم !
ممنون که خودتو معرفی کردی .
ممنوم آقای kain
39.gif

خوشحالم که دوستهای به این خوبی اینجا پیدا کردم .
76.gif

برعکس تو و من با پوستر حال نمیکنم .
ترجیح میدم لباسش رو بگیرم .
اگر هم livi's دوست داری یه سر به اسکان . طبقه پایین بزن .
=====
من 3 روز نبودم ولی متاسفانه هیچکس نیومده خودش رو معرفی کنه .

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام

اگر هم livi's دوست داری یه سر به اسکان . طبقه پایین بزن .
=====

اینقدر دوستش داشتم که رفتم نمایندگیش رو گرفتم :cheesygri
آخه من پوشاک فروشی دارم;)

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
سلام خوب منم تازه 2-3 روزه عضو شدم گفتم بهتره خودمو معرفی کنم:cheesygri

اسم:حسین

فامیلی:ندارم:-"

قد:176

وزن:64

متولد:تهران

ساکن:تهران

شماره شناسنامه:یادم نیست

شغل:محصل فراری از درس:cheesygri

تعداد خواهر و برادر: 2 خواهر(من از هر دو شون بزرگترم)

علاقه مندی:کامپیوتر-اینترنت-بازی-سینماو...

سبک مورد علاقه:RPG-اکشن/ماجراجویی-استراتژی-ترسناک

بازی مورد علاقه:MGS-مکس پین-فینال فانتزی-گاد اف وار-مورتال کامبت

شخصیت های مورد علاقه:اسنیک-رایدن-کلود-ثفیروت-مکس پین-کریتوس-دانته-ساب زیرو​

کنسول های مورد علاقه:nes-snes-استیشن-پلی استیشن 2-ایکس باکس 360-wii

شرکت های بازیسازی مورد علاقه:Kojima Production-Square/Enix-Capcom-Konami-Electronic Arts-Namco-Blizzard-Ubisoft-Sony-Midway

شبکه بازی مورد علاقه:G4tech

مجله بازی مورد علاقه:بازیرایانه-CGW-PC Gamer

اولین بازی ای که انجام دادم:اسمش رو نمی دونم ولی یک بازی هواپیما سواری توی آتاری بود چه شبهایی که تا صبح نخوابیدم و اینو بازی کردم:cheesygri

تیم فوتبال مورد علاقه: ملی:ایتالیا -انگلیس باشگاهی:پرسپولیس-آرسنال

فیلم مورد علاقه:سه گانه ارباب حلقه ها-جنگ ستارگان(قدیمیاش)-سه گانه پدر خوانده-کلا فیلمهای اسپیلبرگ و تارانتینو

بازیگر موردر علاقه:آل پاچینو-رابرت دنیرو-جان تراولتا-هوگو ویوینگ- کریستوفر لی توی زنها:ناتالی پورتمن-جودی فاستر

موسیقی مورد علاقه:سبک های پاپ و متال رو دوست دارم

خواننده مورد علاقه:منصور-شادمهر عقیلی-ابی:love: -سیاوش قمیشی-مریلین مانسون

گروه های مورد علاقه:metallica-system of a down-green day-children of bodom

کتاب های مورد علاقه:هری پاترها-راز داوینچی-بینوایان

غذا:پیتزا و هر چیزی که قابل خوردن باشه:cheesygri

روزی 3-4 ساعت بازی می کنم بیشتر وقتمو صرف world of warcraft می کنم

خوب اگه چیزی رو از قلم جا انداختم بهم بگید تا براتون بنویسم.

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
سلام .
آقا حسین خوش اومدی .
معرفیت هم همون کمبودایی رو داشت که قبلا بارها گفتم .
ممنون پرهام جان اگه میشه دوباره بگو تا منم جبرانشون کنم.:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر