معرفي اعضاي سايت

miladborhani

کاربر سایت
Sep 23, 2005
16
با سلام
دوستان تا هر اندازه كه مي تونيد خودتون رو اينجا معرفي كنيد

من ميلاد 16 ساله.
ميرم سوم دبيرستان رشته رياضي
عضو سابق سايت بازي دات
مدير سايت www.iranpc.ir
و عضو جديد اين سايت

منتظر شما هستم

• Like
Reactions: roozbeh.rahamni

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
آقا من دیدم بهزاد معرفی کرده منم لر غیرت شدم .
اسم پرهام
سن 23 ( 25/6/1361)
منم مجرد ( قصد ازدواج ندارم )
با خواننده های قدیمی مثل دلکش و سلی و مارتیک حال میکنم .
سبک و بازی رو هم که بهزاد گفته هنوز نگیم .
تیم ملی مورد علاقم هم اول ایران بعدم ایتالیا . باشگاهم فقط میلان و بعدم فولاد اهواز و پرسپولیس .
غذا هم زیاد ولی کله پاچه و انواع دلمه رو خیلی دوست دارم .
دانشگاه و خدمت رو هم با هم پیچوندم . بچه هایی که در جریانن میدونن که فعلا فقط خوش میگذرونم .
کامل بود دیگه ؟
اگه نبود بگین کاملش کنم .

• Like
Reactions: roozbeh.rahamni

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
منم با اجازه باز معرفی میکنم ببخشید ها:
من که اسممم ضایع هست ولی همه چیز رو بگم:
نام :میثم
نام خانوادگی:اندرسون
لغب:منیو
خواننده :فریدون.مجتبی کبیری مخصوصا اون که میگه این روز ها ما ادمها و اون که میگه عشق عاشقی
کامران وهومنم بدم نمیاد عشقم هلالی ............
سبک مورد علاقه :سبک در چه موردی باید باشه
از مدرسه متنفرم حاظرم بمیرم مدرسه نرم هر ترفندی بگی میزنم از مدرسه جیم بشم
تیم موردعلاقم:المان.انگلیس.و باشگهایی:روم .لیورپول.چلسی.بارسلونا.اث میلانم بدم نمیاد.باشگاهی ایران هم که فقط ابیهته
بازی کن مورد علاقم:Dوید پرخالم.داوود ترزگه .توتی.کاسانو.رونالدون دمش گرم
قسمت مهمش چشم نزنید ها :
از سر بازی معافم نگو خوشبحالت که یک هو میرم سربازی عشق بسیجی هم هستم اره داش فقط معافی داشته باش اقا نگو 13 سالته از کجا می دونی معافی من از همین الان تقریبا تا بیست سال دیگم رو برنامه ریزی کردم تبق برنامه ریزی های من من چون تک پسرم سر بازی معافم
مجردم دیگه همسن من که نمیشه مطهل باشه اصلا فکر ازدواج نیستم بهزاد :نه حالا بیا تو این سن فکرشم باش
عشقم نمیگم

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
پرهام احماد یه مدت زیاد میاد یه مدت گم میشه باید پیداش کنیم!
منم میذارم دیگه بیوچی چی!فعلا فقط سبکمو میگم!!من سبک.....نه بذار از امکانات جدید لذات ببریم!!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
ميثم يه چيزايي گفته بود كه منم يه چيزايي يادم اومد .
هنرپيشه هاي مورد علاقم آل پاچينو - جاني دپ - جيم كري - گريگوري پك - پيتر سلرز و يه تعداد ديگه .
فوتباليستايه مورد علاقمم اول مالديني . دوم مالديني و بعد شوا و كاكا و بعضيهاي ديگه .
كم و بيش اهل كتاب خوندنم . بيشتر رمان و تا حدودي هم تاريخي .
عشق هري پاترم . از ژول ورن هم خيلي خوشم مياد .
فعلا چيزي يادم نمياد .

The BIG Boss

کاربر سایت
Sep 25, 2005
61
سلام به همه دوستان

بنده رو هم که همه میشناسن ولی بازم میگم

داود
21سن
دانشجوی زبان انگلیسی
بسیار علاقه مند به کامپیوتر و یاد گیری زبانهای خارجی

مخلص همه هم هستیم

تابعد

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
سلام بچه ها!
بابا گبج شدم من ...هر روز میام یه فروم جدید گیم درست شده! قاطی کردم .. من دیروز اینجا خودمو معرفی نکردم!
24.gif

ولی بهزاد جان تبریک میگم ..راستی خیلی هم خوب شد که VB نصب کردید و قید اون bb نعوز الله رو زدید ..راستی لایسنس شو خریدید؟؟
30.gif

منم شهرام هستم..
21 ساله..
فعلا
13.gif

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نام : سياوش
شماره شناسنامه :666
خواننده مورد علاقه : Enya - Loerina MeKennit
سبک موسيقي مورد علاقه : Black Metal also Goth & Doommetal, sometimes Death Metal - New Age - Rock
سبك بازي موردعلاقه: RPG (MMO Rocks!) - FPS - Action/Adventure (call et Third Person) also Hate Strategy
بازی مورد علاقه : Metal Gear Solid Series - Ace Combat Series - Half-Life Series - Resident Evil Series - SOCOM Series - Winning Eleven Series - SmackDown! series - Online Games
تیم مورد علاقه : ملی : Brasil (از سال 94) .. باشگاه : رئال مادريد (از سال 95) ميلان (از 92) .مونيخ (زمان كلينزمن - كريمي).. باشگاه ایرانی : پرسپولیس
بازیکن مورد علاقه : روماريو - ببتو - كارلوس - دونگا - زيكو - كريمي - رونالدو - آدريانو - كاكا و...
غذای مورد علاقه : خورشت ريواس - خورشت كرفس - قرمه سبزي - چلو كباب - باقالي پلو باگوشت - بيف استرو گانف - ژيگو - پيتزا - كباب تركي
محل كار: شركت DC
وضعيت خدمت: تمام شده است.
وضعيت تاهل: مجرد
...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط FashisT:
سلام بچه ها!
بابا گبج شدم من ...هر روز میام یه فروم جدید گیم درست شده! قاطی کردم .. من دیروز اینجا خودمو معرفی نکردم!
24.gif

ولی بهزاد جان تبریک میگم ..راستی خیلی هم خوب شد که VB نصب کردید و قید اون bb نعوز الله رو زدید ..راستی لایسنس شو خریدید؟؟
30.gif

منم شهرام هستم..
21 ساله..
فعلا
13.gif
ببینم مگه بی بی چشه خیلی هم خوبه بخدا الان من سایتم از بی بی داره ساخته میشه حاج هم بی بی بود
24.gif

اقا راستی بازیگر مورد علاقه من یکی این دوتا بازیگر تو پسران بد بود مارتین لاورس اون یکی وماروبراندو عشق من
اقا راستی ما تهرونی هستیم عشق تهرون جون تهرون
شهرستانی ها بر نخوره :cheesygri :o
اقا این بی بی هیچ مشکلی نداره ها خیلی هم خوبه یادش بخیر بازی دات راستی سایت ما درست شد کاملا یاد بازی دات میوفتید :o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر