مشکل آپدیت برای ایکس باکس

obi-wan

عضو جدید
Jan 12, 2021
1
سلام ، من چند بار که میخواستم بازی های آنلاین ایکس باکس رو آپدیت کنم ، حجم آپدیت ، اندازه ی سایز کل بازی بوده ، مثلا آپدیت اپکس لجندز واسم 50 گیگ و آپدیت فورتنایت 30 گیگ بوده ، میخواستم بدونم آیا واسش راه حلی دارید ؟
ممنون میشم

• Like
Reactions: Pedirahimzadeh

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
سلام ، من چند بار که میخواستم بازی های آنلاین ایکس باکس رو آپدیت کنم ، حجم آپدیت ، اندازه ی سایز کل بازی بوده ، مثلا آپدیت اپکس لجندز واسم 50 گیگ و آپدیت فورتنایت 30 گیگ بوده ، میخواستم بدونم آیا واسش راه حلی دارید ؟
ممنون میشم
سلام دوست عزیز . خیلی جالبه که شما هم این مشکل رو داشتید . راستش من اصلا بازیم آپدیت نداده و خودم هم چک نکردم که آپدیت بده! اما یهو تو صفِ دانلود ظاهر شده و باید فول گیم رو دانلود کنم!(یعنی بازی داره Re-install میشه!) اونم فورزا هورایزن با حجم 72گیگ!!

چند تایی از گزارش این مشکل تو فروم های خود ایکس باکس و رددیت هم دیدم که جوابِ درست و درمونی نداشتن . فقط بیشتر نوشته بودن سخت افزار مشکلی رو در فایل ها پیدا کرده ... ظاهرا چندین سالِ این مورد در ایکس باکس وجود داره . این هم شانسِ من و شماست گویا!

هنوز نمیخوام باور کنم که دوباره سره هیچی باید 72 گیگ حجم بسوزونم ... اونم با شرایط دانلود ما از ایکس باکسُ.... :((

• Like
Reactions: obi-wan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر