مرگ جوان تايلندي بر اثر بازي كردن بيش از حد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
73796070932433462234.jpg

جسد جواني 24 ساله به خاطر پرداختن بيش از حد به انجام بازي هاي ويدئويي بر روي صندلي كامپيوترش پيدا شد.

پليس در روز پنجشنبه دليل مرگ اين فرد را اين طور اعلام كرد كه به دليل اعتياد اين شخص به بازي هاي كامپيوتري و بيداري هاي مكرر شبانه وي در مقابل كامپيوترش جان خود را از دست داده است.

جسد بي جان اين جوان 24 ساله به دنبال يكي از همين رقابت هاي شبانه در استانSamut Songkhram درجنوب غربي شهر بانكوك دراتاقش و بر روي صندلي پيدا شد.

در مصاحبه اي تلفني كه افسر Chaichana Boonrod يكي از پليس هاي محلي با AFP داشته عنوان كرد كه:

"او واقعا علاقه ي زيادي به بازي هاي كامپيوتري داشت و به جز زماني كه به تخت خوابش مي رفت هميشه از صبح زود تا نيمه هاي شب مشغول بازي بود."

پليس در آخر اضافه كرد كه جسد وي بايستي براي مشخص شدن علت دقيق مرگ مورد كالبدشكافي قرار بگيرد.

منبع

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
من همیشه حساب ویژه ایی رو مردم آسیای شرقی و جنوب شرقی باز میکردم به خاطر زرنگ بودنشون ولی الان اکثر ایجور مرگ ها داره تو این منطقه اتفاق میافته فک کنم به روحیات و خلقیاتشون برمیگرده.

در هر صورت نتیجه کالبد شکافیش باید با بقیه افراد مشابه یکی باشه .

TVVTTVVT

کاربر سایت
Sep 15, 2012
165
آدمیزاده دیگه بدن یهو خسته بشه و آدم متوجه نباشه و زیاد ازش کار بکشه یهو میمیره دیگه
ولی اینجور مرگ ناگهانی اصلا خوب نیست خدا بیامرزه

هر چند دقیقه یک بار که پست کامپیوتر نشستید بلند بشید یه چندتا حرکت رزمی و مشت و لگد به اطراف بزنید که خون تو بدنتون جریان پیدا کنه :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
تو که خودت بالای 15 ساعت بازی میکنی..!

من صبح ساعت 7 میرم سر کار 9 شب میام خونه حالا چجوری 15 ساعت بازی میکنم فقط تو میدونی :d
اگه گذشته منظورته درست میگی :d

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
خب اگه اینجوری باشه خیلی ها الان باید تو همین ایران خودمون ار دنیا رفته باشن.:d این احتمالا دلیل مرگش چیزی دیگه بوده

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
حالا باز با کنسول بود به دلیل فاصله بیشتر با صفحه نمایش و حالت راحت تر بازی یه چیزی میشد گفت ولی انصافا 3 روز مداوم نشستن پای pc سرویس میکنه آدم رو :d
یه بابا ننه ای نداشته این دوستمون بیان با فحش و کتک از پای pc بلندش کنن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر