مدیر عامل Take-Two: بازی‌های قدیمی بیشتری به نسل بعد خواهند آمد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق صحبت‌های مدیر عامل شرکت Take-Two، به‌نظر می‌رسد باید منتظر معرفی و انتشار عناوین قدیمی بیشتری برای کنسول‌های نسل بعد باشیم. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

Grand-Theft-Auto-5.jpg

با نزدیک‌تر شدن به عرضه کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5، کمپانی‌های بزرگ و کوچک در حال رونمایی بازی‌های جدید خود هستند. در این میان اما، برخی از رونمایی‌های جدید به پورت شدن بازی‌های این نسل بر روی PS5 و Xbox Series X مربوط می‌شوند.

هنگامی که در کنفرانس اخیر نتایج مالی Take-Two در مورد پورت شدن بازی Grand Theft Auto 5 بر روی PS5 سوال پرسیده شد، مدیر عامل این شرکت یعنی آقای Strauss Zelnick پاسخ داد: ” در خصوص این موضوع تصمیم نهایی را استودیوهای ما می‌گیرند. اما من مطمئن هستم که عناوین قدیمی بیشتری برای کنسول‌های نسل بعدی عرضه خواهند شد.”

بیانات آقای زلنیک چندان تعجب‌آور نیست و کمپانی‌های زیادی در حال معرفی پورت بازی‌های قدیمی خود بر روی نسل بعد هستند. البته با توجه به وجود قابلیت پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل در هر دو کنسول PS5 و Xbox Series X، مشخص نیست که عناوین مورد نظر به‌طور کامل ریمستر خواهند شد یا خیر. با توجه به اینکه گفته شده تصمیمات مربوط به این موضوع به استودیوها سپرده شده، باید دید که توسعه‌دهندگان چه برنامه‌هایی در ذهن دارند.

Continue reading...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
When's RDR Remake/Remaster؟
فک کنم زیر دو سال براشون کار داشته باشه کل رد دد یکو بیارن رو مپ دو، یک مکزیک باید اضافه کنن (که اونم نصفه نیمه همین الان داخل رد دد 2 در دسترس هست فقط بی جزئیات هست) چند تا کارکتر رو باید دوباره مدل کنن و انیمیشناشو مثل مدرن وارفیر تر و تمیز کنن تموم :D کل asset ـو که آماده دارن نصف مپ + صدای شخصیتا هم که هست از قدیم، جان مارستنم که کامل با صدا بازسازی شده واقعا موقعیت خوبیه برا یک ریمیک.
2 رو که تموم کردم با کله حاضر بودم یکو دوباره برم اما حیف کنسولو فروختم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر