مایکروسافت به استودیوهای خود اجازۀ ساخت بازی برای سایر پلتفرم‌ها را می‌دهد

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
Screenshot_2019_06_11_at_07.20.29-300x208.png

شرکت مایکروسافت به‌تازگی تمرکز ویژه‌ای بر روی خرید استودیوهای گوناکون کرده است تا بتواند کیفیت ناکافی در بخش بازی‌های خود را جبران کند. فیل اسپنسر، مدیرعامل ایکس باکس در مصاحبۀ اخیر خود به این موضوع اشاره کرده بود که خروجی بازی‌های کنسول ایکس باکس وان از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست و آنها در تلاش‌اند تا با خرید استودیوهای بیشتر و حمایت از سازندگان، در کنار سرویس Xbox Game Pass شرایط را برای تجربۀ بازیبازان بهتر کنند. عناوینی که قرار است در سال‌های پیش‌رو برای کنسول ایکس باکس وان منتشر شوند به طور قابل توجهی قوی‌تر از سال‌های گذشته شده‌اند ، اما سوال اصلی این است که این عناوین چه نوع بازده‌ای را در سال‌های آینده به دنبال خواهند داشت.
به‌تازگی بازی Cuphead که...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
الان با اين تيتر همه فكر ميكنن از فردا فورزا و هيلو مياد روي پلي :دي.
باز حداقل خوبه توضيح داره .لينك مطلب اصلي رو هم بذارين خوبه...

بفرمایید:

Microsoft Open To Allowing Their Studios To Make Multiplatform Games, But Major AAA Titles Will Be On Xbox Only

تیتر خبر این بود :
"مایکروسافت به استودیوهای خود اجازهٔ ساخت بازی برای سایر پلتفرمها را می‌دهد، اما بازی‌های مهم و فرست پارتی‌اش همچنان در انحصار می‌مانند"

اما بدلیل طولانی شدن تیتر... بخش ، اما بازی‌های مهم در انحصار می‌مانند رو در توضیحات بهش اشاره شد.
در اصل هم این اتفاق افتاده و اجازه داده و از این به بعد هم قراره اجازه بده و بقیه توضیحات...

ناگفته نمونه که از منابع دیگه هم در این خبر استفاده شده که میتونم شما رو ارجاع بدم بهشون در صورتی که بخاین(توجه به پاراگراف اول خبر)

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
اما بنظرم خیلی دوستانه و جوری که خیلی هم خراب نکرده باشه میخاد به نینتندو و سونی که شرایط خیلی بهتری دارن بگه...بابا دست مارو هم بگیرین... :Dببینین ما چقدر مهربونیم :D:D

آخرین ویرایش:

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
ایده ی هوشمندانه ای هست از طرفی با ساخت بازیهای جمع و جور توسط استودیو ها و عرضشون روی چند پلتفرم دیگه هم تجربه ی استودیو بالاتر میره هم فروش بیشتر میکنن که مایکروسافت میتونه از همین سود خرج ارتقای خود اون استودیو ها بکنه از یه طرف هم اگر بازیهای خوش ساخت و باکیفیتی باشن میتونه جنبه ی تبلیغاتی برای خود استودیو های مایکرو داشته باشه که خب میتونه مخاطب های بقیه ی پلتفرم هارو بکشونه سمت خودش
آخر سر هم که همشون روی گیم پس عرضه میشن و همین باعث میشه از نظر کمیت آرشیو گیم پس با ریسک مالی کمتری کاملتر بشه .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
همونی که فکر می کردم
عنوان های System Seller رو پیش خودشون نگه می دارن
عنوان هایی که صرفا ساخته میشن و خوبن رو میدن بیرون که صرفا خوب بفروشه و قربانی انحصارشون نشن
عنوان های خفنی که میان ولی System Seller نیستن هم مثل Cuphead خیلی حرفه ای خارج از خانواده ایکس باکس پخش اش می کنن که اسم مایکروسافت سریعتر پخش شه

یه چیزی که فیل اسپنسر و تیم اش عین آدم میدونه سیاه بودن اسم XBGS لای بقیه گیمرهاست... حرکت هایی که زدن تو این دو سال اخیر شاید رو کاغذ مسخره باشه ولی تو عمل خیلی از بدنامی XBGS کم کرده...

البته یه بخش عظیمی اش به همون فرست پارتی های سیستم سلر برمیگرده که فقط رو خانواده ایکس باکس شه، اون جا خراب کنن قشنگ روز از نو روزی از نوئه :D

• Like
Reactions: Coma BlacK

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
اما بنظرم خیلی دوستانه و جوری که خیلی هم خراب نکرده باشه میخاد به نینتندو و سونی که شرایط خیلی بهتری دارن بگه...بابا دست مارو هم بگیرین... :Dببینین ما چقدر مهربونیم :D:D
من كه كل متن رو خوندم و از قبلش هم ميدونستم تيتر بايد توسط يه پلي فن زده شده باشه :D
خوشبختانه كارو راحت كردي و تو دومين كامنت موضع خودتو نشون دادي همين واسه من كافيه :D

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
من كه كل متن رو خوندم و از قبلش هم ميدونستم تيتر بايد توسط يه پلي فن زده شده باشه :D
خوشبختانه كارو راحت كردي و تو دومين كامنت موضع خودتو نشون دادي همين واسه من كافيه :D
به این نتیجه نرسیدی که شاید ی نینتندو فن باشه :D شاید :D شایدم نه :D شایدم جفتش :D:D
هیچ موضعی در کار نیست... موضوع کاملا روشنه دوست عزیز .
برای من بازی خوب مهمه نه شرکت یا کنسول. البته که از قدیم برای سونی احترام قائلم چون خاطرات گیم رو بیشترشو مدیون سونی ام و خواهم بود!

بابا مدیر عامل ایکس باکس خودش میگه شرایط مطلوب نیست بعد ما بگیم شما میگی سونی فن!!!!
البته که هستم... اما در حال حاضر خیلی بی طرفانه واقعیت رو گفتم.... چه تو خبر چه تو کامنتا.... و میگم همه چیز روشنه اما خب بستگی به دید شما هم داره!

تیتر خبر هم ربطی به هیچ موضوعی نداره و تو اخبار کاملا بی طرفانه موضوع مطرح میشه.... لطفا قضاوتهای بیجا رو کنار بزاریم.

به این سادگیا هم نیست ! باید بازیهای باکیفیتی برای PS تولید کنن ؛ اینجا خونه خودشون نیست که بخورنو بخوابنو شعار بدن مثل قبل :D
:-j

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
همونی که فکر می کردم
عنوان هایی که صرفا ساخته میشن و خوبن رو میدن بیرون که صرفا خوب بفروشه و قربانی انحصارشون نشن
عنوان های خفنی که میان ولی System Seller نیستن هم مثل Cuphead خیلی حرفه ای خارج از خانواده ایکس باکس پخش اش می کنن که اسم مایکروسافت سریعتر پخش شه

یه چیزی که فیل اسپنسر و تیم اش عین آدم میدونه سیاه بودن اسم XBGS لای بقیه گیمرهاست... حرکت هایی که زدن تو این دو سال اخیر شاید رو کاغذ مسخره باشه ولی تو عمل خیلی از بدنامی XBGS کم کرده...

البته یه بخش عظیمی اش به همون فرست پارتی های سیستم سلر برمیگرده که فقط رو خانواده ایکس باکس شه، اون جا خراب کنن قشنگ روز از نو روزی از نوئه :D
فکر نکنم به این راحتی باشه :D مثلا اولین بازی نینجا که قبل از خریداری شدن توسط مایکروسافت در دست ساخت بوده و قطعا برای پلی ۴ هم قرار بوده عرضه بشه، انحصاری هست. احتمالا یه سری عناوین خاص و محدود برای سوییچ عرضه بشه، مثل همون کاپهد یا شماره اول اوری. اصلا هیچ منطقی نداره بخواد اکثر بازی هاش برای بقیه پلتفرم ها بیاد.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
همونی که فکر می کردم

به شرطی که از این به بعد بازی های با کیفیت تولید کنن، اگه بخوان به بقیه پلتفرفا کرک و پر پشم ریزون بدن ، کاری میکنن همون چند نفری هم که با نسل قبل نوستالژی داشتن هم کلا فراموش کنن بره

• Smile
Reactions: Un_Tlou

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر