ماهنامه دنياي بازي

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
من هنوزم موندم توی شماره قبلی چجوری پیش نمایش GTA V گذاشته شده؟! :d

احتمالا مجوز نوشتن در مورد این بازی و Mortal Kombat رو گرفتن :D چون تا اونجایی که من یادمه (از شماره 34 دی بازی میخونم :D) در مورد هیچ کدومشون اینطوری مطلب ننوشته بودن :D

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
شماره ی آخر سر این بهترین های 92 که کلا هنگ کردم.......چند شماره قبلم سره اینکه به cod ghosts امتیاز 4.5 داده بود و اونهمه تعریف بازم تو هنگ بودم......کلا یه مشکلی که باهاش دارم اینه که کلا خیلی روی گیم پلی گیرن درسته باید گیم پلی خوب باشه ولی واقعا من TLOU رو بیشتر به خاطر داستان بازی کردم تا گیم پلی همینطور BSi رو......هی نمی خوم به اینا ایمیل بزنم نمیزارن که.....

• Like
Reactions: alisantori

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
متاسفانه طبق چیزی که بر روی سایت دیبازی توسط آرش حکیمی گذاشته شده شروین استاد زاده منتقد محبوب نشریه ی دیبازی دیشب به رحمت خداوند رفته و هنوز هم علت فوتشون مشخص نیست!
واقعا خبر شوکه کننده ای بود که هضمش هنوز هم برام سخته!
برای شادی روحش در این روز و شب عزیز فاتحه ای نثار کنیم!
مراسم تدفین شروین استادزاده شنبه ۱۶ فروردین ساعت ۳ بعد از ظهر در شهرستان بابل برگزار می شود.

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
واقعا این خبر شوکه ام کرد... اصلا باورم نمیشه... روحش شاد. چقدر نقد ها و مطالب زیبایی نوشته بودن... واقعا ناراحت شدم.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
من هم الان متوجه شدم

واقعا ناراحت کننده بود ، خیلی دلم گرفت وقتی خبر فوت شروین عزیز رو خوندم

خداوند بزرگ به خانواده ی شروین صبر بده و همچنین روح شروین عزیز رو در آرامش قرار بده

الهی بمیرم دیگه نمیتونه بازی هم کنه :((

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
خرید این ماهنامه پول دور ریختنه.یه عده فقط به خاطر روشنفکر بازی می خرنش . وگرنه به گرد پای بازیرایانه هم نمیرسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر