قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
اینکه بگیم قیمت ارز اصلا تاثیری نمیذاره که کاملا حرف غلطیه
صفر تا صد این دلالی که تو ایران صورت نمیگیره. فلان سایت یا فلان فروشگاه که نمیره ۵۰۰ دلار کنسول بخره که الان بگیم انقدر اختلاف قیمت بالاست که یکی دو تومنن بالا پایین شدن دلار تاثیری نباید بذاره.
به هر حال با توجه به کمبود کنسول تو بازار جهانی و مسئله دلالی و بازار سیاه تو خارج مرزها هر شخص وارد کننده ای خودش داره ۲۰۰ ۳۰۰ دلار بالای قیمت اصلی خرید میزنه
حالا اونم بیاره تو بازار هزینه های حمل و نقل و سود خودشم بکشه روش ببینید با چه عددی رو به رو میشید بعد میبینید بله قطعا تغییر قیمت ارز میتونه تو بازار کنسول تاثیر بذاره

تو این وضعیت نخبه های اقتصاد هم نمیتونن بازار رو پیشبینی کنن اما من خودم شخصا خیلی احساس نمیکنم قرار باشه قیمت دلار منفجر بشه بره بالا بیشتر حس میکنم یه جو ریزه (امیدوارم اشتباه نکرده باشم!) به هر حال باید حواسمون به اینم باشه الان چه ماهی هستیم و تو این زمان خاص بعیده وضعیت اقتصادی رو بخوان نابود کنن!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پست اینستاگرامی یک فروشنده
اینا یه تعدادشون فکر میکنن خیلی زرنگن و خودشون رو میخوان حامی گیمر جا بزنن، چطور؟ وقتی موجود دارن میشن کفتار عین بقیه میندازن به ملت، وقتی موجود ندارن از اونجایی که حسودترین آدمها همین قشر کنسول فروشن میبینن هم چراغ (مغازه های کناری) موجود داره و میفروشه بعد میبینن موجود ندارن خودشون میشن فرشته و حامی گیمر جماعت از این استوری ها میزنن، درست عین اون یارو توی صادقیه

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
قیمت نجومی و این کاهش قیمت ها تو چندماه اول عرضه از زمان ps1بوده چیز جدیدی نیست و ربطی یه پایین رفتن دلار نداره.
کم کم قیمت ها به قیمت دلاری نزدیک میشه

گول بازی فروشندها رو نخورید.
اینا همونای هستن که چند ماه پیش با ترفند امروز نخری فردا گرونتر میشه با قیمت ها چند برابری جیب ملت رو چاپیدن.
وقتی دلار20تومن بود جنس رو با دلار40.50تومن با ملت حساب میکردن.
الان منتظر بازگشت همون شرایط هستن مهم نیست دلار100تومن گرون بشه یا10هزار منتظر بازگشت بی ثابتی هستن تا بی حساب قیمت هارو بالا ببرن.دلار50تومن شه اینا با دلار100تومن میفروشن.
ولی مهم اینه برا این قیمت ها مشتری واقعی وجود نداره هرچقدر زور بزنن اخرش مجبور به کاهش قیمت میشن.

اگه دلار ثابت باشه و کنسول به قیمت واقعی نزدیک شه فقط افزایش تقاضا و کمبود میتونه قیمت هارو واقعا بالا ببره شرایطی مثل عید و قرنطینه پارسال هرچند احتمالش کمه دوباره شاهد همچین افزایش تقاضای باشیم ولی اگه قصد خرید دارید بهتره قبل عید و قرنطینه احتمالی بخرید.

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
اینا یه تعدادشون فکر میکنن خیلی زرنگن و خودشون رو میخوان حامی گیمر جا بزنن، چطور؟ وقتی موجود دارن میشن کفتار عین بقیه میندازن به ملت، وقتی موجود ندارن از اونجایی که حسودترین آدمها همین قشر کنسول فروشن میبینن هم چراغ (مغازه های کناری) موجود داره و میفروشه بعد میبینن موجود ندارن خودشون میشن فرشته و حامی گیمر جماعت از این استوری ها میزنن، درست عین اون یارو توی صادقیه
باز خوبه این گفته قیمت میاد پایین
خیلی از فروشنده ها میگن میره بالا =))

• Smile
Reactions: reza51

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند