فیلم برداری فیلم Warcaft رسما به اتمام رسید

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سلام
هرگز فکر نمی کردم بالاخره این روز رو ببینم اما Duncan Jones کارگردان Warcaft رسما اعلام کرد که امروز اخرین روز فیلم بردای بود.حلا،فقط باید تا سال 2016 منتظر ماند تا فیلم رو روی پرد های سینما بیاد.
WarcraftMovie-DuncanJonesOnSet-560x446.jpg

Duncan Jones، پشت صحنه فیلم Warcraft

توییتی که Jones روی صفحه تویتتر خود کرده:
Final day on Warcraft now officially... wrapped!! Off to bed for 3 hours before a meeting in the AM. Goodnight/good morning twitter!

بالاخره روز پایانی فیلم برداری!3 ساعت خواب قبل از ملاقات صبح.شب بخیر/صبح بخیر تویتر!

از اون موقع،عوامل فیلم از هم جدا شده اند و جونز به دفتر سینمایی تو ونکور برگشته است.
همون طور که می دونید،این فیلم اقتباس شده از فرنچایز بزرگ شرکت Blizzard بازی Warcarft است که سال ها در مرحله تولید قرار داشته و هنوز یکسری کار برای اتمام پروژه باقی مانده تا March 2016 که بروی پرده سینماها بیاد.

موفق باشیم
منبع

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هيولا ميشه فيلمش :d
یعنی اینقدر مطمئنی که گند نمیزنه نوید؟:d
اصلا به فیمایی که از روی بازیا ساخته میشن، خوشبین نیستم. فقط اولین فیلم سایلنت هیل خوب از آب در اومد که اونم مطمئنا از دستشون در رفته بود:d

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
وارکرفت دنیای فوق العاده ای داره و فکر کنم همه آرزوشون بود فیلم ازش ساخته بشه امیدوارم بلاخره یه فیلم بازی با کیفیت ببینیم تا راه واسه باقی بازیاییم که میخوان فیلم بشن باز بشه...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
اصلا به فیمایی که از روی بازیا ساخته میشن، خوشبین نیستم. فقط اولین فیلم سایلنت هیل خوب از آب در اومد که اونم مطمئنا از دستشون در رفته بود:d

من خيلي خوشبينانه نگاه كردم به قضيه و اصلا هم دلم نميخواد غير ازين بشه :d
Warcraft فوق العاده عظيم و دوست داشتنيه و يه چيز بي نظير ميسه ازش درآورد
هميشه آرزوم بوده يه فيلم سينمائي به صورت CG ازش ببينيم كه به گور خواهم برداين آرزو رو :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

سایلن هیل هم همچین تعریفی نداشت :-s
مطمئنم این فیلم هم چنگی به دل نمیزنه :d

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
اشتباهت اینجاست که وارکرفت اول کتاب بوده و این فیلم هم در واقع داره از رو کتاب ساخته می شه و نه بازی :d
فیلم موفق از رو کتاب هم می شه lord of the rings رو مثال زد . game of thrones هم (که البته سریاله) خیلی موفق بوده و اونم داره از رو کتاب ساخته می شه ...

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اشتباهت اینجاست که وارکرفت اول کتاب بوده و این فیلم هم در واقع داره از رو کتاب ساخته می شه و نه بازی :d
فیلم موفق از رو کتاب هم می شه lord of the rings رو مثال زد . game of thrones هم (که البته سریاله) خیلی موفق بوده و اونم داره از رو کتاب ساخته می شه ...

وارکرفت اول گیم بوده بعد کتابش اومده.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
وارکرفت اول گیم بوده بعد کتابش اومده.
برادر من وارکرفت اول کتاب بوده و نویسنده ی اصلیش هم در واقع تالکین بوده اما قبل اینکه بتونه کتابو شروع کنه می میره و کتاب میوفته دست ناک ( شاگردش ) ...

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
کاش فیلم رو توی سبک سیاق خود سینماتیکهای خود بلیزارد می ساختن.

تک تک سینماتیک هاش چه واو چه دیابلو چه استاکرفت، مو به تن ( به شخصه ) سیخ میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر