فروش کد دانلود بازی God of war Origins و یک ماه PSN Plus ( اکانت آمریکا )

amir_picaso

کاربر سایت
Feb 29, 2012
52
نام
امیر جون
Rating - 100%
8   0   0
با سلام، چند وقت پیش بازی GOW SAGA رو خریدم که همه GOWها در یک پک بود. ولی متاسفانه چون اکانتم امارات هستش از این کدها نمیتوانم استفاده کنم. برای همین اینجا برای فروش میذارم که اگه کسی خواست بهم پیام بده. من تهران هستم. ضمنا هر 2 کد تا تاریخ 31/03/2013 اعتبار دارد

1- ( God of war Origins Collection ( Chains of olympus + Ghost of sparta
قیمت 35 تومن

2- Play Station Plush 1-Month
قیمت 15 تومن

Attachments

• GOW2.jpg
    GOW2.jpg
    192.2 KB · مشاهده: 41

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
Rating - 100%
5   0   0
تو عکس که نوشته تاریخش تا 31/11 هستش و الان 24/11 هستش و تاریخش گذشته و در ضمن من شنیدم که این کد ها باید کارت اعتباری خارجی داشته باشی تا فعاب بشه!
من حاضرم حضوری بیاید یا بیام و این کد رو بزنم و اگه رفت و پلاسم فعال شد از شما بخرمش.بیتشر از اون قیمتی که نوشتید!
منتهران هستم طرفای پونک
اگه دوست داشتید پیام بدید، چون میترسم تاپیمتون رو بعدا پیدا نکنم

amir_picaso

کاربر سایت
Feb 29, 2012
52
نام
امیر جون
Rating - 100%
8   0   0
سلام، اگه دقت کنید اون تاریخی که روی عکس زده شده برای بازی God of war ASCENSION نسخه Beta هستش که اگه قبل از اون تاریخ کد 12 رقمی پشت عکس رو بزنید میشد نسخه بتا GOW جدیده رو دانلود و بازی کنید. ولی خود کارت پلاس تا تاریخ 31/3/2013 اعتبار داره که در پشت کارت کنار کد 12 رقمی نوشته شده. ربطی هم به کارت اعتباری نداره به محض زدن کد 12 رقمی و confrim کردن ، PSN Plus فعال میشه.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
Rating - 100%
32   0   1
تو همون تصویری که خودتون پیوست کردید بخونید :
PlayStation Plus 1-Month membership requires a credit card to avctivate. see back for more details.
پس بدرد کسی که کریدیت کارت نداره نمی خوره .

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
Rating - 93.3%
28   2   0
قبلا واسه خرید پیغام میدادن که فلان بازی رو میخواییم میرفتن دیگه پیداشون نمیشد ! الانم مد شده بعد زدن تاپیک طرف پشیمون میشه دیگه جواب نمیده
مسخره بازی شده بازارچه
داداش من...عزیز من.نمیخوای بفروشی بزن انصراف!
طرف تکلیفش با خودش مشخص نیست به خدا!

amir_picaso

کاربر سایت
Feb 29, 2012
52
نام
امیر جون
Rating - 100%
8   0   0
چقد عصبانی ... بی خیال رفیق مال خودته پولم نمیخواد بدی :) به هر حال شرمنده من سرباز هستم و پادگان بودم این چند روز. الانم مرخصی هستم تا شنبه صبح. ببخشید اگه جواب ندادم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر