فروش تمام لوازم جانبی یک XBox360 Pro Pack بصورت آکبند

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
Rating - 0%
0   0   0
سلام...
قضیه از این قراره که رم کنسول یکی از دوستان من دچار مشکل میشه و کنسول از کار می افته. ایشون هم یک کنسول Pro با بورد Falcon می خره! ولی فقط Console دستگاه رو نیاز داره و می خواد همه لوازم جانبی موجود در پک دستگاه رو به اضافه منبع تغذیه و Drive کنسول قبلی بفروشه! همشون آکبند هستند و هنوز از پک سبز رنگشون خارج نشدن!

لیست لوازم و قیمت آنها :

• هارد 20 GB ا 90.000 تومان
  • کنترلر بیسیم ا 45.000 تومان
  • کابل HD Component ا 35.000 تومان
  • Headset ا 15.000 تومان
  • 203w Power Supply ا 50.000 تومان
  • درایو هیتاچی ا 45.000 تومان
  • بدنه کنسول ا 25.000 تومان
توضیح : Power Supply و درایو در لیست بالا مربوط به کنسول قبلی هستند. چون همونطور که می دونید بورد Falcon بیشتر از 175w نیاز نداره و گفت 203w رو میذاره برای فروش که دیگه هرکسی هر بوردی داشت بتونه استفاده کنه. درایو هم کاملا سالمه ولی الآن درست یادم نیست که ورژنش چی بود! اطلاعات درایو رو هم تا شب میذارم.

نحوه خرید : شما شماره تماستون ( در صورت امکان همراهتون ) رو همراه با نام و نام خانوادگی و کالا یا کالاهایی که قصد خریدشون رو دارید و ساعات تماس ، برای من PM می کنید ، من هم اطلاعات تماستون رو در اختیار دوستم میذارم تا باهاتون تماس بگیره!
بابت این شیوه خرید معذرت می خوام ، ولی خوب چون سرش شلوغه ، ترجیح داد که خودش تماس بگیره.

توجه :
به هیچ گونه پستی درباره قیمت ها ، وضعیت اجناس ، نحوه ارسال و ... پاسخگو نیستم! اگر موردی هست ، وقتی خودش باهاتون تماس گرفت باهاش در میان بذارید.
با تشکر

ویرایش : بدنه کنسول معیوب هم برای فروش گذاشته شد ( قیمت در لیست بالا ).

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر