فروشنده فروش اکانت معتبر استیم شارژدار(موقعیت عالی برای گیمرها)

veriz0n

عضو جدید
Sep 23, 2019
2
Rating - 0%
0   0   0
درود دوستان بنده یک سال پیش با بازی یوروتراک 2 از جهت مشاهده استریم آشنا شدم و به همین دلیل یک اکانت استیم با ایمیل شخصیم باز کردم

و هر دو بازی رو خریدم بعد از اون با قسمت مارکتینگ استیم آشنا شدم و با خریدن یه استیم والت 5 دلاری از یه سایت معتبر دو بازی آمریکن و یوروتراک 2 رو خریدم

حالا بنده بعد از یک سال فعالیت در مارکت استیم و جمع کردن سود با یک سنت،یک سنت اونم به روبل و نداشتن سیستم گیمینگ(سیستمم لپ تاپ قدیمی) و گیمر نبودن قصد فروش اکانتم رو دارم

شما با خرید این اکانت میتونید به آرژانتین تغییر بدین و هرموقع دلتون خواست خودتون مستقیم بازی رو بخرید و موقع تخفیفات استیم لذتش رو ببرین روی اکانت فقط دو بازی آمریکن و یوروتراک 2 هست که پول اونو نمیخوام پنج دلار استیم والت برای فعال سازی اکانت استیمم هم از یک فروشگاه بسیار معتبر خریداری شده بود که ایمیل فاکتورش رو میتونم به خریدار بفرستم و از خود فروشگاه استعلام بگیره بعد از اون هیچ استیم والتی نزدم و فقط از طریق خرید و فروش آیتم به مدت یک سال زحمت شبانه روزی تونستم 4376 روبل جمع کنم همه اسنادش در خود اکانت هست و خریدار واقعی از هرکجای اکانت خواست میتونم عکس بدم فقط چون ایمیل شخصیم رو اکانت هست خریدار باید یک ایمیلی بده تا تغییرش بدم قیمت واقعیش حدود 850 هزار تومنه ولی من با تخفیف 700 هزارتومن میدم یا با یه اس اس دی 512 گیگ ای دیتای سالم دست دو یا اس اس دی یو 900 256 گیگ ای دیتا تعویض میکنم لطفا خریدار واقعی در تلگرام پیام بده عجله ای برای فروش ندارم تخفیف خوب برای خریدار واقعی دادم بخاطر حفظ امنیت اکانت نام کاربریشو سانسور کردم آیدی تلگرام : @danleevim با تشکر از همه کسانی که برای انجمن زحمت میکشن

همانطوری میبینید 16423 آیتم خرید و فروش شده (مارکت هیستوری)

قسمت اصلی اکانت که میزان خرید و فروش درمارکت رو نشون میده همونطور که میبینید نزدیک 14 هزار روبل خریدوفروش کردم

ریز هیستوری خرید و فروش آیتم :همونطوری که میبینید سند همه چیزمشخص هست و قابل رویت برای خریدار حتی یک سنت به روبل

لیست بازی ها

سند بازی سنتر

و همچنین یه اکانت استیم دارم که براش بازی یورو تراک 2 رو خریدم قبلا بدون بن و دی ال سی هست تو سایت تراکرزام پی ثبت نام نشده خریدار اگه خواست براش ثبت نام میکنم به رایگان قیمت هم خیلی پایین میزارم 40 هزار تومن اکانت استیم و ایملشو خودم باز کردم

telegram:@danleevim

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر