عکس های از ریمیک کنسل شده ی Streets Of Rage

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
بر اساس ویدئو ها و عکس هایی که در اینترنت منتشر شده, استدیو سازنده Crackdown 2 یعنی Ruffian Games در حال
ساخت ریمیکی از Streets Of Rage بوده است.

این عکس ها نشان می دهند این ریمیک بر خلاف نسخه اصلی 3بعدی بوده و قرار بوده به صروت دیجیتالی عرضه شود
یکی از طراحان استدیو Ruffian Games در توییتر خود نوشته:"خب مثل این که پروزه قبلی که روش کار می کردم
لیک شده!!"
عکس هایی از این عنوان:

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
کاش میومد. با همین گرافیک هم قبولش داشتم. خیلی حال میداد اون موقع ها برا سگا. یادش بخیر.

چرا کنسل کردن اینو نامردا

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
ویدئوی لیک شدرو مشاهده کردم، یه کلام همون بهتر که کنسل شد (n-1) :|:d
یه چیزی توش درست نبود و اصلا به کیفیت بصری و مسائل تکنیکی و این حرفا مربوط نمیشد ... مشکل اساسی این بود که 3بعدی بود!

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
همونطور که آرش گفت این عکس ها مربوط به ویدئوی لیک شده هستند. بهتره ویدئو رو ببینید تا به عمق فاجعه پی ببرید :-&

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
گرافیکش و اینا حالا هیچی چون ممکنه مال چند سال پیش باشه مهم اینه که این بازی براش حالت 3 بعدی مثل فحش خوار و بار میمونه !!!! :|

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
درسته كه اون زمان ها خيلي حال ميداد ، واقعا هم بازي اي بود در حد اون زمان ها ، زماني كه فيلم هندي زياد ميديديم عاشق ديش ديش گوپس بزن بزن بوديم.

الان ماشالله همه هنري شديم و سياه سفيد كار ميكنيم.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
ایشون رو کی یادشه:

انصافا خانم بسیار با اخلاق و خانواده دار و با کمالاتی بودند و از هر انگشت شون هم یه هنر می بارید! البته شایان ذکره که مسائل ظاهری هیچ وقت برای من مهم نبوده!
tu4d3ydzm97m02dcj2mh%5b1%5d.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر