عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

Extreme V5

کاربر سایت
Oct 28, 2022
104
نام
VahiD
نصب "41.5 ROG SWIFT OLED PG42UQ روی دیوار

https://s2.uupload.ir/files/1_tcz.jpg

https://s2.uupload.ir/files/2_j57j.jpg

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
به نظرم هنر یک سیستم باز به خلاقیت هاش هست نه به میزان پولی که خرج می کنه پول زیاد که دست هر کسی باشه می تونه سیستم زیبای تکراری بسازه

خوب تصمیم گرفتم جای هارد که پایین تعبیه کرده بودم به ssd تبدیلش کنم به جاش فن بذارم که خنک ترم بشه اما خوب هیچ تاثیری توی دما نذاشت :))

یعنی حتی انتظارم این بود دمای بالای هارد حذف بشه لاقل یکی دو درجه تاثیر بذاره که نذاشت
اما زیبایی که داشت:D 20230206_234107.jpg

اما ssd دو ترا برای دانلود هم گذاشتم که دیگه سریع اکسترکت بشه هم بازی ها سریع نصب بشن اما دماش بالا بود یعنی تحت فشارهای بالا با اینکه هیت سینکم داشت به 75 می رسید که این یعنی کنترلرش احتمالا بالای 90 95 درجه کار می کرده پس اومدم دستی براش هیت سینک اضافه کردم خمیرشم گریزلی زدم در کمال تعجب 25 درجه کاهش دما پیدا کرد که خیلیه. دیگه دماش بالای 50 درجه نمی ره. خلاصه ترکوندم:D

20230205_020013.jpg
اینم یک عکس از کارت گرافیک هایی که نسل قبل خریدم کارت هاش نگه داشتم
20221207_043121.jpg

اینجا خیلی کسی سیستم صوتی باز نداریم عکس های بعدی از سیستم صوتی می ذارم لذت سیستم صوتی قابل وصف نیست

سیستم:
ASUS 4090 TUF OC
13600KF
Z690-A PRIME
DDR5 32GB 6000MHZ CL36
20TB HDD 8.5TB SSD
THERMALTAKE VIEW 51
LG 55CX OLED

آخرین ویرایش:

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
450
به نظرم هنر یک سیستم باز به خلاقیت هاش هست نه به میزان پولی که خرج می کنه پول زیاد که دست هر کسی باشه می تونه سیستم زیبای تکراری بسازه

خوب تصمیم گرفتم جای هارد که پایین تعبیه کرده بودم به ssd تبدیلش کنم به جاش فن بذارم که خنک ترم بشه اما خوب هیچ تاثیری توی دما نذاشت :))

یعنی حتی انتظارم این بود دمای بالای هارد حذف بشه لاقل یکی دو درجه تاثیر بذاره که نذاشت
اما زیبایی که داشت:DView attachment 293195

اما ssd دو ترا برای دانلود هم گذاشتم که دیگه سریع اکسترکت بشه هم بازی ها سریع نصب بشن اما دماش بالا بود یعنی تحت فشارهای بالا با اینکه هیت سینکم داشت به 75 می رسید که این یعنی کنترلرش احتمالا بالای 90 95 درجه کار می کرده پس اومدم دستی براش هیت سینک اضافه کردم خمیرشم گریزلی زدم در کمال تعجب 25 درجه کاهش دما پیدا کرد که خیلیه. دیگه دماش بالای 50 درجه نمی ره. خلاصه ترکوندم:D

View attachment 293197
اینم یک عکس از کارت گرافیک هایی که نسل قبل خریدم کارت هاش نگه داشتم
View attachment 293200

اینجا خیلی کسی سیستم صوتی باز نداریم عکس های بعدی از سیستم صوتی می ذارم لذت سیستم صوتی قابل وصف نیست

سیستم:
ASUS 4090 TUF OC
13600KF
Z690-A PRIME
DDR5 32GB 6000MHZ CL36
20TB HDD 8.5TB SSD
THERMALTAKE VIEW 51
LG 55CX OLED
خیلی قشنگه. کلا کیست فک کنم از اتاق من نورانی تره:D
سیستم صوتی باز هم اگه قابل بدونید من هستم. اگه سر در میاری توروخدا یه راهنماییم بکن تو تاپیک مشکلات سخت افزار.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
خیلی قشنگه. کلا کیست فک کنم از اتاق من نورانی تره:D
سیستم صوتی باز هم اگه قابل بدونید من هستم. اگه سر در میاری توروخدا یه راهنماییم بکن تو تاپیک مشکلات سخت افزار.
ممنونم لطف دارید بدترین قسمتش اون همه سیسمی هست که باید مدیریت بشه دیده نشه حجم سیم کیس من هم چندین برابر کیس های نرمال هست
حقیقت کل نورپردازی به هاب RAZER متصل هست که نورش خیلی کم کردم و در حالت بی کاری کلا خاموشش می کنه

میام اونجا جواب می دم اما صدا خیلی گرون شده دیگه خیلی ها سمتش نمی رن

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
450
ممنونم لطف دارید بدترین قسمتش اون همه سیسمی هست که باید مدیریت بشه دیده نشه حجم سیم کیس من هم چندین برابر کیس های نرمال هست
حقیقت کل نورپردازی به هاب RAZER متصل هست که نورش خیلی کم کردم و در حالت بی کاری کلا خاموشش می کنه

میام اونجا جواب می دم اما صدا خیلی گرون شده دیگه خیلی ها سمتش نمی رن
دقیقا میدونم این کیس های هاردکور اونطرفشون چه خبره.
کلا این rgb ها خیلی کیس ها رو قشنگ تر کردن. حتی بعضی ها کابل ها هم rgb دارن!

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
View attachment 293283
عشق صفا سیتی منگوله 😐😂
مانیتور رو انداختم کنار یک oled c1 انداختم روش
خدایی حیف نبود با اون مانیتور زیقی بازی میکردیم !!!
مبارک باشه.ولی به نظرم اگر یک led خوب میگرفتی خیلی بهتر بود.اگر به عنوان مانیتور استفاده میکنی خطر بورن این خیلی زیاده

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
View attachment 293283
عشق صفا سیتی منگوله 😐😂
مانیتور رو انداختم کنار یک oled c1 انداختم روش
خدایی حیف نبود با اون مانیتور زیقی بازی میکردیم !!!

قشنگه.
اقا چطوری بازی های مثل دوتا و رینبو و ... رو روی تی وی میزنین :D ؟ باید هی کلتو بچرخونی ، سرتو بالا پایین کنی ! بعد کامل نمی تونی همیشه همه صفحه رو ببینی و ...
واقعا چطوری ؟؟! :D

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
مبارک باشه.ولی به نظرم اگر یک led خوب میگرفتی خیلی بهتر بود.اگر به عنوان مانیتور استفاده میکنی خطر بورن این خیلی زیاده
برن در کار نیست من از 2017 اولد دارم برن هم نشده توی تست های ارتینگز هم LED ها برن شدن که اولدهای الجی نشدن

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
برن در کار نیست من از 2017 اولد دارم برن هم نشده توی تست های ارتینگز هم LED ها برن شدن که اولدهای الجی نشدن
البته فکر کنم شما با Max Brightness کار نمیکنین
من الان B7 خودمو گذاشتم 70 درصد
تا الان که مشکلی ندیدم
در مورد آرتینگز هم فکر میکنم سر و سری با الجی دارن x_x

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
استفاده معمولی مثل فیلم و بازی فکر نکنم مشکلی باشه ولی مانیتور پر از ایکون ثابت و غیره طولانی مدت مشکل ساز میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر