عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
مبارکت باشه. فقط ای کاش Cooler Master Lite 240 نمی‌گرفتی. درصد خرابی پمپ توی این مدل خیلی زیاد بوده. اکثراً بعد از چند ماه به مشکل بر می‌خورن. امیدوارم این یکی اینطور نباشه.
قربونت
از فروردین سال پیش داره کار میکنه

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
757
نام
Saeed
سلام
بچه ها این اتاق منه پشتش که تخته که هیچ
برای این یه تیکه که سیستم هست پیشنهادی دارید؟
حالا چه نور و رنگ آمیزی چه چیزای دیگه...
b386ab084d4da08007fdd29f48fe40d5.jpg

فعلا اولین پیشنهادم بت اینه که وقتی مانیتور روشنه روش کاور ننداز :))

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
سلام

1. روی سیستم وقتی روشه به هیچ عنوان کاور نندازین مخصوصا مانیتور !
  2. کیس رو حتما حتما حتما از روی زمین بردارین مخصوصا اینکه زمین موکت و فرشه ! پدر سیستم در میاد.
  3. سه راهی که پایین گذاشتین به نظرم جایه خوبی نیست ممکنه چرخ صندلی بهش بخوره.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
سلام

اگه خونه پدر مادرتی زاویه میز نسبت به در زیاد مناسب نیست Witcher و اینا با احتیاط پلی بده :-"
کیس هم رو زمین خوب نیست بیار بالا سمت راست حیفه سیستم به اون خوبی تو چشم نباشه قطعاتش :D

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
باتشکر از نظرات بچه ها تغییرات اعمال شد :D
برای نورپردازی چه پیشنهاداتی دارید؟
نوارهای RGB که احتمالاً پیشنهاد اول میتونه باشه ، ( اولین جا هم لبه پشت میز هست معمولاً ). بعضاً هم بصورت لامپ حبابی RGB (لامپ بلوتوث و ...) یا تک رنگ استفاده میکنند که پشت یه جایی مخفی میکنند !

یه نکته ای که داره اینه که اگه به عکسهای تو سطح اینترنت هم دقت کنی ، اینا حتما باید بصورت مخفی نصب شن که بازتاب نور رو داشته باشی نه نور مستقیم رو که اذیت کنه! کلاً انواع اقسام نوری که سافت شده باشه (بخوای مثال ببینی مثل نور های آباژور یا لوسترهای که حباب دارن) و نورپردازیهای استدیویی ، استریمرهارو دقت کنی ، اکثراً از نورهایی که سافت یا مات شده ، یا برگشت و انعکاس نورها ، یا نهایتاً لامپهای کم نور و تزیینی (مثل چراغ های خواب و دکوری) استفاده میکنند.

حالا گذشته ازین بعنوان یکی از آیتم ها ، من خودم یه مدت تو فکر یه چیزی شبیه این تصویر پایین بودم ، هم دکوری، هم کاربردی، چیز جالبی میتونه باشه ولی من خودم نخریدم بنابراین تضمینی نمیکنم. ممکنه مناسب هر میزی نباشه یا کلاً اذیت کنه. نمیدونم. نظر شما چیه؟
151279

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
نوارهای RGB که احتمالاً پیشنهاد اول میتونه باشه ، ( اولین جا هم لبه پشت میز هست معمولاً ). بعضاً هم بصورت لامپ حبابی RGB (لامپ بلوتوث و ...) یا تک رنگ استفاده میکنند که پشت یه جایی مخفی میکنند !

یه نکته ای که داره اینه که اگه به عکسهای تو سطح اینترنت هم دقت کنی ، اینا حتما باید بصورت مخفی نصب شن که بازتاب نور رو داشته باشی نه نور مستقیم رو که اذیت کنه! کلاً انواع اقسام نوری که سافت شده باشه (بخوای مثال ببینی مثل نور های آباژور یا لوسترهای که حباب دارن) و نورپردازیهای استدیویی ، استریمرهارو دقت کنی ، اکثراً از نورهایی که سافت یا مات شده ، یا برگشت و انعکاس نورها ، یا نهایتاً لامپهای کم نور و تزیینی (مثل چراغ های خواب و دکوری) استفاده میکنند.

حالا گذشته ازین بعنوان یکی از آیتم ها ، من خودم یه مدت تو فکر یه چیزی شبیه این تصویر پایین بودم ، هم دکوری، هم کاربردی، چیز جالبی میتونه باشه ولی من خودم نخریدم بنابراین تضمینی نمیکنم. ممکنه مناسب هر میزی نباشه یا کلاً اذیت کنه. نمیدونم. نظر شما چیه؟
View attachment 151279
این نوار هارو از کجا میشه تهیه کرد؟
در اینترنت هم هست؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
این نوار هارو از کجا میشه تهیه کرد؟
در اینترنت هم هست؟

آره چیز پیچیده ای نیست ، حتماً به پستت خورده دقت نکردی یا منظور منو متوجه نشدی . تو متراژهای بالا گرونه ، ولی اگه متراژ کوتاه گیر بیاری می ارزه . الکتریکی ها هم حتی بعضی هاشون دارند.

151291

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
تصمیم گرفتم بجای نوار led برای داخل کیس از این نوارها بگیرم
نظرتون چیه؟
نوار نورانی ام اس آی مدل RGB Strip
این مدل رو انتخاب کردم اما میشه دو عدد بگیرم یا حتما باید یه عدد بگیرم چون هدر RGB یه دونه دارم

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
تصمیم گرفتم بجای نوار led برای داخل کیس از این نوارها بگیرم
نظرتون چیه؟
نوار نورانی ام اس آی مدل RGB Strip
این مدل رو انتخاب کردم اما میشه دو عدد بگیرم یا حتما باید یه عدد بگیرم چون هدر RGB یه دونه دارم

دو مدل میشه نور پردازی ستاپ رو تهیه کنی.
یکی اول که فیلیپس hue بگیری که با لامپ هاش و یا رشته هاش میشه هم با ریموت و یا پنل و یا موبایل و یا حتی اسمارت هوم ها هم کنترلش کرد که قیمتش خیلی بالاست. یه لامپش الان فکر کنم بالای 1 تا یک و نیم در بیاد.
یه مدل دیگه هم که همین بالا دوستمون گفتن. یه نوار RGB بخری. معمولا بسته ای 5 متری هم دارن. متری 25 تا 30 تومن بیشتر نیست. یه اداپتور و یه درایو RGB میخوای که همراه خودش ریموت داره. چسبی هستن خودشون که راحت میشه پشت لبه میز بچسبونی البته برای محکم تر شدن میشه از چسب قطره ای MDF استفاده کنی . همش با هم الان فکر نمیکنم بیشتر از 300 تومن در بیاد. یه چند تا عکس قبلا گذاشته بودم اینا رو ببین.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دو مدل میشه نور پردازی ستاپ رو تهیه کنی.
یکی اول که فیلیپس hue بگیری که با لامپ هاش و یا رشته هاش میشه هم با ریموت و یا پنل و یا موبایل و یا حتی اسمارت هوم ها هم کنترلش کرد که قیمتش خیلی بالاست. یه لامپش الان فکر کنم بالای 1 تا یک و نیم در بیاد.
یه مدل دیگه هم که همین بالا دوستمون گفتن. یه نوار RGB بخری. معمولا بسته ای 5 متری هم دارن. متری 25 تا 30 تومن بیشتر نیست. یه اداپتور و یه درایو RGB میخوای که همراه خودش ریموت داره. چسبی هستن خودشون که راحت میشه پشت لبه میز بچسبونی البته برای محکم تر شدن میشه از چسب قطره ای MDF استفاده کنی . همش با هم الان فکر نمیکنم بیشتر از 300 تومن در بیاد. یه چند تا عکس قبلا گذاشته بودم اینا رو ببین.
دقیقا باید چی تهیه کنم؟ نصبش سخته؟ و از کجا تهیه کنم؟ ریسه ال ای دی نواری RGB کنترل دار منظورت اینه؟

• Like
Reactions: IMANOKA

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
دقیقا باید چی تهیه کنم؟ نصبش سخته؟ و از کجا تهیه کنم؟ ریسه ال ای دی نواری RGB کنترل دار منظورت اینه؟
بازار الکتریکی شهرتون بری پیدا میشه. دسترسی و یا اطلاع از بازار شهرتون ندرای اینجا رو ببین.
ریسه ال ای دی نواری RGB کنترل دار
دقیقا همینمدل رو از بازار گرفتم. حدود فک کنم 160 70 تومن شد. سایت ها هم حدود 190 200 برای فروش داشتن. اونقدر اختلاف قیمت نداره.
نصبش هم راحته. میگم که پشتش پرچسب داره. خودش میچسبه. زیر لبه میز بچسبونی که نور Fade بشه. 16 تا رنگ داره بعلاوه سفید. مدل های تغییر نور هم داره.
ادیت: اره همین لینکی که خودت گذاشتی همونه!

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام داداش واقعا سیستم خوبی داری و خوش بحالت اون دسته x1 ات هم عالیه ولی از گیم ستاپ گذاشتی ولی من بیشتر با اتاق گیم حال میکنم ی سری ب این تاپیک بزن و صفحه های دیگش واقعا عالیه
طراحی اتاق بازی Gaming Room design

سلان
باتشکر از نظرات بچه ها تغییرات اعمال شد :D
برای نورپردازی چه پیشنهاداتی دارید؟
396cb04e28fe87b700e8f2ef2642da51.jpg

سلام واقعا باحاله اما کنسول هم اگه داری وصل کن ی سری پوستر هم بزن برای نمونه برو توی این تاپیک
هم برای چیدن اتاق بدردت میخوره هم برای نور پردازی البته حوصله داشته باش و چند صفحشو بگرد?

چقد
سلام
سیستمم قبل از خرید تلویزیون :

در حال حاضر هم به طور موقت این طوری هست با تلویزیون :

منتظرم سیستم صوتی بوکشلف بخرم ، تا هم تلویزیون رو بچسبونم به دیوار هم تغیرات گسترده تری بدم:D
چقدر در اومد واست؟
اون نور ها مال خودشونه یا خودت اضافه کردی
چرا پوستر نزدی؟
از اینجا برای نور و پوستر و کلا طراحی گیم ستاپ و گیم روم استفاده کن
همون اول ک رفتی شاید بگی مسخرس ولی چن صفحه رو بگرد من خودم عاشق تاپیک شدم❤️?

• Like
Reactions: VahiD VFSDF

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر