علاقه Suda 51 به PS4 و چالش های پیش رو

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
Suda51-610x343.jpg

آقای Giochi Suda مدیر ارشد استودیو بازیسازی ژاپنی Grasshopper Manufacture در گفتگو با مجله Famitsu نظرات خود را درباره سیستم نوین اشتراک بازی cloud delivery و کنسول بازی جدید شرکت Sony یعنی PlayStation 4 بیان کردند.

GrasshopperManufacture.jpg

Suda 51 که پروژه بازی Killer Is Dead را در دست تهیه دارد گفت :
"من از اینکه PS4 را پایان امسال میبینیم هیجان زده ام و فکر می کنم که در آینده سیستم cloud delivery به امری فراگیر تبدیل خواهد شد ، شبکه های اجتماعی از این طریق قطعا به حقیقت تبدیل می شوند.
افراد می توانند بوسیله شناسه شخصی (ID) به هر دستگاه دسترسی پیدا کرده و از این طریق بازی کرده و از بازی کردن لذت ببرند ، طیف گسترده ای از دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند و این باعث دسترسی کاربر به بازی خود در هر نقطه و مکانی می شود.
این رویه پیش رو صنعت بازی را تبدیل به یک واقعیت می کند و باعث یک انقلاب در این زمینه می شود و قطعا راه های جدیدی را در زمینه Game ایجاد می کند که در جلسه پلی استیشن 2013 سونی چنین دید قوی را نشان داد."

طراح بازی Killer7 اضافه کرد:
"درست است که چرخه سخت افزارهای جدید دیگر این نسل را پشتیبانی نمی کنند و PS3 هفت سال است که در حال فروخته شدن است اما هنوز خیلی از عمر آن باقی است و فرسوده نشده است."

No_More_Heroes.png

در پایان سازنده بازی های No More Heroes و Lollipop Chainsaw افزود:
"فکر کردن درباره آینده cloud delivery و ساخت عنوان برای آن ، برای ما به عنوان طراحان بازی جذاب می باشد و از این چالش پیش رو می توانیم توانایی های جدیدی به دست آوریم و این باعث می شود من امیدوار باشم.
من نمی توانم به جزئیات بیشتری اشاره کنم اما مطمئن شوید که چالش های جدید هیجان انگیز است و در حال حاضر ما در فکر این هستیم که چگونه در آینده از این طریق موفقیت های بیشتری به دست آوریم."

Source
Source

( Giochi Suda با نام مستعار Suda 51 نیز شناخته می شود ، در زبان ژاپنی Go یعنی 5 Ichi یعنی 1 )

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آره خوب کاری کرده پول داده وگرنه خود تکنولوژیش که مفت نمیارزه مگه نه?
من بازیای ایشونو خیلی دوست دارم!
Sent from my ST18i using Tapatalk 2

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
پرتُ پلا گفته! cloud delivery چه دخلی به Ps4 داره؟

استفاده از این طرح قطعا فقط مخصوص PS4 نیست ، اساس کار هم مربوط به شرکت های دیگه بوده اما از این جهت سودا میگه که PS4 می خواد این طرح را گسترش بده.
قبلا از این روش به صورت محدود و انحصاری استفاده شده اما زمانی همه گیر میشه که یه شرکت بزرگ روش سرمایه گذاری کنه وگرنه تا یه مدت کوتاهی دوام میاره ، یه مثال می زنم که کلیت قضیه رو بگم ولی ربطی به cloud delivery نداره ، زمان معرفی PS3 و 360 گفتند که PS3 از دیسک BD استفاده می کنه و 360 هم از دیسک HD-DVD . مایکروسافت روی طرحش کار کرد اما به دلیل اینکه چند شرکت غول با سونی همکاری کردند و کمپانی های فیلمسازی بزرگ هالیوودی هم به سمت استفاده از BD رفتند طرح سونی جواب داد و دیسک HD-DVD از میدان به در شد.
حالا این سودا هم میگه وقتی این طرح را با کنسولی که ممکنه همه گیر بشه اجرا کنند این سیستم هم همه گیر میشه.
ممکنه cloud delivery به شکلی که مد نظر من و شما هست نباشه ولی مطمئنا شرکت ها بیشتر بهش فکر می کنند تا هزینه سخت افزاری کمتری پرداخت کنند و شرکت هایی مثل سونی و مایکروسافت اگر بدونند که این طرح براشون پول میاره قطعا ازش استفاده می کنند.
اینکه چی از آب دربیاد هنوز مشخص نیست ولی قطعا پول در اولویت هست!

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
کلا ژاپنی ها علاقه شدید به playstation و Nintendo دارن کلا دمشون گرم وطنی حال میکنن:dوالا حقیقتش من هم اوایل همین نسل بد جوری از نوعه وحشیانه جو ps3 منو گرفته بود بعد از 2 سال کلا نظرم برگشت..!!یعنی بطور کلی فهمیدم هیچ سیستمی نه تنها ps بلکه هر سیستمه دیگه ای هرچقدر قوی باشه و فناوری جدید یا هرنوع امکانات جدید داشته باشه دلیل به برتریش نمیشه..!!باید ساپورت بازی چه انحصاری چه 3rd پارتی بسیاد قوی داشته باشه تا حرفی برای گفتن داشته باشه من شخصا تا همه ی کنسولهای نسل بعد نیان و از هر نظر تفاوت رو احساس نکنم حتی 1000 هزار تومن پایه هیچ کنسولی خرج نمیکنم.این سیستم کلود هم من به نظرم خیلی مونده تا فراگیر بشه.والا همین سیستم BD قشنگ 3 تا 4 سال طول کشید جا بیافته چیزه بدی هم نبود یه فناوری جدید تو دنیای بازی .حالا این سیستم کلود که کلا میره طرفی که حالا حالا ها کار داره..!!البته بنده خدا حق داره اونجا ژاپنه بهترین و پیشرفته ترین کشور دنیا از هر نظر..! قربون اینترنتشون هم برم که اصلا ما تو خواب هم نمیبینیم..!!خوب باید بیاد این حرف رو بزنه..!!چون داره با ژاپن مقایسه میکنه(فعلا).

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,130
نام
حامد
اون عکس کوچولوی روی تیشرت سودا رو نگاه کنید :D
و بعد اون خانم خوشگله ژاپنی رو نگاه کنید :D
+
این سودا هم که یک دیوانه تمام عیار هستش کاش از این مدل ادم ها تو صنعت گیم زیاد باشن ادم از بازی هاش لذت میبره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر