شراکت یوبی سافت و دولت فرانسه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی

شرکت یوبی سافت اخیرا از قراردادی که هفته ی پیش با دو سازمان دولتی فرانسه امضا کرد خبر داد. قراردادی که با سازمان های «انرژی اتمی و انرژی های جایگزین» و «مرکز ملی تحقیقات علمی» برای ساخت یک موتور بازیسازی نسل بعد بسته شد.
این پروژه که «Mango» نام دارد در طول 22 ماه اینده ارزشی بالغ بر 14 میلیون یورو دارد که دولت فرانسه تنها 3.5 میلیون یورو از ان را پرداخت می کند. استدیو های Montreal (اسسینزکرید و فارکرای) و Montpellier ( ریمن و زامبی یو ) در دانشگاه لیون با سازمان های دولتی فرانسه بر روی این پروژه کار می کنند. اقای Yves Guillemot از یوبی سافت درباره ی شراکت بخش خصوصی و دولتی در این سرمایه گذاری گفت « این یک تجربه کاملا تازه برای یوبی سافت است » و افزود هدف از این شراکت این است که اطمینان حاصل شود موتور بعدی شرکت در فرانسه ساخته می شود. «فرانسه در این پروژه سرمایه گذاری می کند چون امیدوار است تا این پروژه باعث اشتغال زایی شود و لیبل(Label) «ساخت فرانسه» در بازی های رایانه ای مشهور شود. Fleur Pellerin از از اعضای دولت گفت «ما باید نام فرانسه را در این زمینه بهبود و گسترش دهیم تا بتوانیم سرمایه ها را جذب کنیم»

http://www.polygon.com/2012/12/27/3809218/ubisoft-partnership-french-government-next-generation-game-engine

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
ما هر بازيو رو مالتي ميريم هميشه اين صداي گيمرهاي فرانسوي رو ميشنويم بنا براين مسئولان دولت فرانسه نگران پر اوازه بودن اسمشون در دنياي گيم نباشن كه گيمرهاشون پرچم رو بالا نگه داشتن.

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
من که ارتباطی بین یوبی با سازمانهای
انرژی اتمی و انرژی های جایگزین, و مرکز ملی تحقیقات علمی پیدا نکردم شما چطور؟!
:-/

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

منم همینطور! اولش فکر کردم میخوان واسه ساخت بازیهاشون از اطلاعات اینا استفاده کنن!

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
به این ممکنه ارتباط داشته باشه، به هر حال علوم کامپیتوری هست.(به خصوص اینکه میخوان توی دانشگاه لیون روی این پروژه کار کنند.)
ولی دیگه انرژی اتمی و انرژی های جایگزین رو دیگه هیچ ایده ای ندارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر