شایعه شایعه : PS4 از 50% قدرت بیشتر نسبت به xbox 720 برخوردار خواهد بود .

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
آن طور که منابع سایت vg247 خبر می دهند ، نسل بعدی کنسول سونی یا ps4 ، پنجاه درصد بیشتر از xbox720 قدرت دارد .

durango.jpg

اگر آخرین شایعات در مورد نسل بعدی سخت افزار های به کار رفته در این 2 کنسول صحت داشته باشد ، کنسول بعدی سونی به طور قابل ملاحظه ای از لحاظ سخت افزار از xbox 720 قوی تر خواهد بود .
منابع توسعه دهنده بعد از ملاقاتی که در نمایشگاه بزرگ ces داشته اند ، می گویند که نسل بعدی کنسول سونی با رمز و نام Orbis دارای 1.84-tf یا واحد پردازیش محاسبات کامپیوتر خواهد بود .
به طور رسمی و شفاهی قبل ها اعلام شده بود که کنسول بعدی مایکروسافت دارای واحد پردازیش محاسبات کامپیوتر با قدرت 1.23 ترافلاپ خواهد بود ؛ اگر این ارقام حقیقت داشته باشند ، این بدین معنی است که orbis پنجاه درصد قوی تر از 720 است .
اما صبر کنید ؛ این همه ی ماجرا نیست . ممکن است مایکروسافت از این بعد ضعف داشته باشد ، اما قبلاً مایکروسافت تایید کرده بود که 720 دارای 8 گیگ رم خواهد بود و این به خودی خود رقم قابل ملاحظه و تاملی است . منابع ما می گویند که از این 8 گیگ رم ، 3 گیگ جهت سیستم عامل ، برنامه ها و کاربرد ها در نظر گرفته شده و 5 گیگ دیگر ان برای بازی اختصاصی پیدا کرده است .
این در حالی است که اوربیس تنها 4 گیگ رم خواهد داشت و بد تر از ان این که یک گیگ از ان برای امنیت ، سیستم عامل و برنامه ها و کاربرد ها خواهد بود و 3 گیگ آن برای بازی !
انتظار می رود هر 2 ماشین برای نسل بعد توانایی خواندن دیسک های بلو ری با حجم 100 گیگ را داشته باشند .
Durango یا اکس باکس 720 مبتنی بر کارت گرافیک Radeon HD 8770 GPU و بر اساس شایعات ps4 مبتنی بر کارت گرافیک AMD’s A10 APU خواهد بود .
اخیراً ادعا شده که هر 2 شرکت کنسول های نسل بعد خود را در اواخر مارچ رونمایی می کنند ؛ اما تصور برنامه نویسان ، عامه ی مردم و افراد شاغل در صنعت کنسول سازی و سخت افزار این است که هر 2 کنسول در نوامبر رونمایی می شوند .
vg247 این اطلاعات را تحت تاثیر شایعاتی که شرکت های مختلف در نمایشگاه های مختلف دادنده به بیرون درز داده و مسئول صحت یا عدم صحت ان ها نیست .

منبع : http://www.vg247.com/2013/01/17/showtime-ps4-rumoured-at-1-84tf-xbox-720-at-1-23tf/

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
VG247 منبع خیلی معتبریه . خودشون میگن طی صحبت هایی که با چندتا منبع معتبر در جریان CES داشتن این اطلاعات رو کسب کردن . اولین تصاویر رسمی از Vita رو هم اینا لیک کردن .

این هم جالبه:D
UPDATED: PS4 is 50% more powerful than Xbox 720 - INTERNET EXPLODES | Games industry news | MCV

پ.ن: بحث های تخصصی تر رو اینجا میتونید دنبال کنید:
VG247 Rumor: PS4 > Xbox 720; NowGamer Rumor: Xbox 720 > PS4 - NeoGAF

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
الان دو حالت داره یا این واقعی به به و چه چه ما درست از آب در میاد !
یا شایعه اس و هیترها احساس غرور خاصی می کنن از کذب بودن خبر، LOL

اما در هر حال پرچمش بالاست سونی چه با 1 GB رم چه با 16 GB رم

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
LOL

ای بابا اینکه قدرتش از ps3 هم کمتره تو e3 2005 سونی میگفت قدرت ps3 حدود 2.18 ترا فلاپسه!!

عکس از کنفرانس سونی تو e3 2005

awrxx3kw10u2ottjqnxe.jpg

اگه به فرض فلوتینگ پوینتش بالا تر باشه بازم هیچی معلوم نیست همه چیز که فلوتینگ پوینت نیست.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
فکر نکنم !! یعنی عمرا سونی بیاد دوباره کنسول رو قوی تر از هر کنسولی بکنه و بعد سر قیمت دوباره اوضاع و جریان پیش بیاد !! برعکس من یه احساسی دارم که مثل سال ps2 و xbox ایندفعه بازم نوسل سونی یحتمل کنسول به نسبت ضعیف تر رو عرضه میکنه .

البته این حدس من هست ولی در هر صورت خوشحال میشم چه قوی و چه ضعیف فقط قیمت رو بتونه کنترل بکنه .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
عزیز این یعنی که ممکنه صحت داشته باشه . تکذیب نشده هنوز .

دادا شما هم خبر رو اپديت كن ديگه:d
VG247 منبع خیلی معتبریه . خودشون میگن طی صحبت هایی که با چندتا منبع معتبر در جریان CES داشتن این اطلاعات رو کسب کردن . اولین تصاویر رسمی از Vita رو هم اینا لیک کردن .

این هم جالبه:biggrin1:
UPDATED: PS4 is 50% more powerful than Xbox 720 - INTERNET EXPLODES | Games industry news | MCV

پ.ن: بحث های تخصصی تر رو اینجا میتونید دنبال کنید:
داش رضا شمايه توضيحي ميدي؟:d
من خودمم همش پيش خودم ميگفتم اين سوني محاله كنسول ضعيف بده تو بازار

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
دادا شما هم خبر رو اپديت كن ديگه:d

داش رضا شمايه توضيحي ميدي؟:d
من خودمم همش پيش خودم ميگفتم اين سوني محاله كنسول ضعيف بده تو بازار
رفیق چی بزنم خوشت بیاد ؟ :d
داخل تیتر زده " rumoured " یا " شایعه "

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
سایت nowgamer هم گفته که xbox720 قویتره ! جلبه که Report داده !
Next-Gen: Xbox 720 Will Be More Powerful Than PS4 - Report - NowGamer

مشخصات هر دو کنسول را هم گذاشته :
di-NZ8X.jpg
ایا نسبت به فیک بودن این اطلاعات و یا نبودن اون ها اطمینان دارید ؟ به هر حال خبری که یکی از معتبر ترین خبر گذاری های مربوط به گیم داده ، ترجمه شده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر