شایعه : شرکت سونی سفارشات تولید اولیه‌ی پلی‌استیشن را تا 4 میلیون دستگاه کاهش می‌دهد [بروزرسانی]

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
بروز رسانی:
سونی در بیانیه‌ای رسمی که در سایت گیم اینداستری منتشر شد جزئیات خبر منتشر شده توسط سایت بلومبرگ را تکذیب کرد :

با اینکه ما جزئیات مربوط به تولید را منتشر نخواهیم کرد، اطلاعاتی که توسط سایت بلومبرگ منتشر شده غلط است. ما تعداد تولید کنسول‌های پلی‌استیشن 5 را از زمانی که تولید انبوه آن آغاز شده تغییر نداده‌ایم.

خبر اصلی:
به گفته‌ی واحد خبری بلومبرگ شرکت Sony Interactive Entertainment حجم سفارشات تولید خود را برای سال مالی که در مارچ 2021 به پایان می‌رسد تا 4 میلیون دستگاه کاهش داد و به این ترتیب انتظار می‌رود که 11 میلیون دستگاه تا پایان سال مالی تولید شود، دلیل این کاهش حجم، بازده ناپایدار تولید در تراشه‌ی سفارشی روی سیستم کنسول است.
در ماه جولای هر دو نشریه بلومبرگ و نیکی گزارش دادند که Sony Interactive Entertainment سفارشات تولید اولیه کنسول پلی‌استیشن ۵ را در پاسخ به افزایش بالای تقاضا به دلیل همه‌گیری...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
ای بابا چی شد پس؟:-j

Sony has issued a statement saying that this rumour is false, and that PS5 production has remained unchanged since it began. We've updated the article accordingly.

کاهش تولید ۴ میلیونی تکذیب کرده و بحث yields که تکذیب نکردن :|

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
این خبر از همه بدتر برای ایران هست چون احتمالا تعداد محدودی وارد ایران میکنن و به قیمت عجیب غریب به ملت میفروشن و میگن کم تولید شده و نیست اونور احتمالا قیمت های نجومی بزارن رو ps5 هایس که ابان یا آذر میاد بازار ایران مگر کسی نخره مجبورند بیارن پایین قیمت رو الان عجیب شده تو ایران Xbox one x از PS4 pro ارزونتر شده !!
همین چند روز پیش من به ی سایت (نمی تونم اسمش رو بگم به دلایل زیاد)زنگ زدم گیفت کارت خریده بودم برای کارهای ثبت نامیودیدم زدن کنسولهای نسل جدید رو از ما بخواهید به عنوان تبلیغ دفترشون هم سمت میدان هفت تیر بود.گفتم Xbox ss چند در میاد گفت ببینید قیمت قطعی نداره ولی 15 میلیون سری SS درمیاد..!!! و حدود 25 تا 30 میلیون سری SX من و میگی رنگم پرید..!!!!اصلا هنگ کردم گفتم یا خدا هنوز نیومده اینا دارن ملت و جر میدن..!!!! وای به اینکه بیاد بعد بهش گفتم کنسول اونجا 300 دلاره چطور این مبلغ درمیاد دیدم جواب سربالا میده و یه چیز عجیب گفت به من بعدش گفت بالاخره یه سرمایه ی کردیم باید برگرده...!!!!بعد گفت کم میاریم ریسکه نمیشه چون خیلی ها توانایی خرید نداره..!!! خدا به داد ملت برسه..!!دوست نداشتم این رو بگم ولی فعلا تا 6 ماه 1 سال باید یه کم صبر کنیم ببینیم اصلا نتیجه چی میشه.

کاربر سایت
Aug 24, 2020
82
همین چند روز پیش من به ی سایت (نمی تونم اسمش رو بگم به دلایل زیاد)زنگ زدم گیفت کارت خریده بودم برای کارهای ثبت نامیودیدم زدن کنسولهای نسل جدید رو از ما بخواهید به عنوان تبلیغ دفترشون هم سمت میدان هفت تیر بود.گفتم Xbox ss چند در میاد گفت ببینید قیمت قطعی نداره ولی 15 میلیون سری SS درمیاد..!!! و حدود 25 تا 30 میلیون سری SX من و میگی رنگم پرید..!!!!اصلا هنگ کردم گفتم یا خدا هنوز نیومده اینا دارن ملت و جر میدن..!!!! وای به اینکه بیاد بعد بهش گفتم کنسول اونجا 300 دلاره چطور این مبلغ درمیاد دیدم جواب سربالا میده و یه چیز عجیب گفت به من بعدش گفت بالاخره یه سرمایه ی کردیم باید برگرده...!!!!بعد گفت کم میاریم ریسکه نمیشه چون خیلی ها توانایی خرید نداره..!!! خدا به داد ملت برسه..!!دوست نداشتم این رو بگم ولی فعلا تا 6 ماه 1 سال باید یه کم صبر کنیم ببینیم اصلا نتیجه چی میشه.
اینا فعلا دارن جوگیرای مایه دار رو تیغ میزنن، بزار کنسول پاش برسه به ایران تو 3 ماه نشده قیمت دلاریش میشه، دست زیاد شده، گذشت اون دوران دیگه
مشکل اصلی ما همون قیمت دلاریش هست که خیلی بالا در میاد بازم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر