سونی: برای نینتندو و Wii U آرزوی موفقیت می کنیم

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
جک ترتون، مدیر عامل بخش آمریکای شرکت سونی، برای شرکت نینتندو و کنسول Wii U آرزوی موفقیت کرده است.

large.jpg

ترتون طی صحبت هایی در جدید ترین Official Playstation Blogcast، از شرکت نینتندو و کنسول جدیدش تعریف کرد:

" این فرصت مناسبی برای همه ی ما(شرکت ها) است. وقتی تمام توجهات دوباره به سمت این صنعت بر می گردد، برای تمام اعضای این صنعت مفید است. جا به جا کردن مرز های تکنولوژی خلاقیت زیادی می طلبد. فکر می کنم نینتندو توانست همه را با موفقیت Wii غافلگیر کند و همچنین این شرکت میراث بزرگی در این صنعت و استفاده از استودیو های First Party اش دارد. من فکر می کنم هر چیزی که توجهات را به سمت این صنعت برگرداند برای شرکت هایی مثل ما خوب است، پس برای نینتندو آرزوی موفقیت می کنم."

منبع

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
جایی که پریدن به CPU ـه Wii U موج میزنه سونی میاد تعریف میکنه بعد فن های نینتندو اینجا جد و آباد اینا رو فحش میدن !!! :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
این فرصت مناسبی برای همه ی ما(شرکت ها) است. وقتی تمام توجهات دوباره به سمت این صنعت بر می گردد، برای تمام اعضای این صنعت مفید است. جا به جا کردن مرز های تکنولوژی خلاقیت زیادی می طلبد. فکر می کنم نینتندو توانست همه را با موفقیت Wii غافلگیر کند و همچنین این شرکت میراث بزرگی در این صنعت و استفاده از استودیو های First Party اش دارد. من فکر می کنم هر چیزی که توجهات را به سمت این صنعت برگرداند برای شرکت هایی مثل ما خوب است، پس برای نینتندو آرزوی موفقیت می کنم.
بعد دوستان تو تاپیک بغلی دخیل بستن و شمع روشن کردن که سونی زودتر ورشکست بشه و از صفحه ی روزگار محو بشه.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
جک واقعا مرد بزرگی هست به این می گن رقابت سالم>:d<
بعدش بیاین ترول کنین

---------- نوشته در 10:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:36 PM ارسال شده بود ----------

جایی که پریدن به CPU ـه Wii U موج میزنه سونی میاد تعریف میکنه بعد فن های نینتندو اینجا جد و آباد اینا رو فحش میدن !!! :D
:|ما کی فحش دادیم اصلا ما فقط داریم می گیم ترول نکنید الکی حرف تو دهنمون نذار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر