سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Ariarezvani1

کاربر سایت
Mar 25, 2020
63
با عرض سلام و احترام میخواستم بدونم کنسول من PAL است یا خیر؟
مدل دستگاه= اسلیم
بازی های NTSC و FREE و PES 2020 ساخت ایران را هم میاورد.
من یک بازی خریدم که PAL بود و گذاشتمش داخل کنسول و بازی را تا انتخاب کردن مرحله اومد و دیگه ارور داد.
لنز دستگاهم سالم است
ممنون

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
با عرض سلام و احترام میخواستم بدونم کنسول من PAL است یا خیر؟
مدل دستگاه= اسلیم
بازی های NTSC و FREE و PES 2020 ساخت ایران را هم میاورد.
من یک بازی خریدم که PAL بود و گذاشتمش داخل کنسول و بازی را تا انتخاب کردن مرحله اومد و دیگه ارور داد.
لنز دستگاهم سالم است
ممنون
سلام دوست عزیز قبلا هم گفتم بله دستگاه شما پال هست.و اینکه این ارور داده چیه باید بنویسی که چی نوشت.سوالی بود در خدمتم .دوست عزیز

• Like
Reactions: alicobra

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
سلام
من پروفایل 360 رو روی اکس باکس وان انتقال دادم و فقط گیمر تگم رو عوض کردم , الن ویک رو برای اکس باکس وان دانلود کردم اما متاسفانه پروفایل 360 رو نمیشناسه , دلیلش چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی بکنید

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام
من پروفایل 360 رو روی اکس باکس وان انتقال دادم و فقط گیمر تگم رو عوض کردم , الن ویک رو برای اکس باکس وان دانلود کردم اما متاسفانه پروفایل 360 رو نمیشناسه , دلیلش چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی بکنید
سلام اقا مسعود عزیز.شما برای این کار به همه چیز در مورد ایکس باکس وان مراجعه کنید .موفق باشید دوست عزیز

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام خوب هستین آقا سپهر ؟ آقا سپهر من میخوام این ایکس باکس ۳۶۰ رو بفروشم بنظر شما چند بفروشم خوبه ؟ من خودم تحت نظرمه ۳ تومن بفروشم چون قیمتا رفته بالا همین ps3 هم شده ۳ تومن ایکس باکس هم که با ps3 هم رده است دیگه . بعد بنظرتون کجا بفروشم مثلا دیوار خوبه ؟ آیا کسی با این قیمت میخره ازم ؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام خوب هستین آقا سپهر ؟ آقا سپهر من میخوام این ایکس باکس ۳۶۰ رو بفروشم بنظر شما چند بفروشم خوبه ؟ من خودم تحت نظرمه ۳ تومن بفروشم چون قیمتا رفته بالا همین ps3 هم شده ۳ تومن ایکس باکس هم که با ps3 هم رده است دیگه . بعد بنظرتون کجا بفروشم مثلا دیوار خوبه ؟ آیا کسی با این قیمت میخره ازم ؟
سلام دوست عزیزم.اینکه بخوای دستگاتو به این قیمت بفروشی فکر نمیکنم مشتری پیدا بشه که به این قیمت بخره.در ضمن با توجه به اینکه دستگاتم مدلش فالکونه.اگه قصد فروش داری بله بهترین جا برای فروش همین سایت هردنبیلی دیوار.شیپور.که بعد از فروش خریدار نمیتونه ازت بخواد که دستگاتو پس بگیری.اینم بگم که موقع فروش دستگات در مورد فالکون بودن دستگات چیزی به مشتری نگو.همون بگو ی دستگا برای فروش دارم.هر کی هم پرسید مدلش چیه بگو منم زیاد سر در نمیارم.موقع امتحان دستگاه توسط مشتری سعی کن زیاد از بازیهای ریسکی استفاده نکن.تا معامله جوش بخوره.قیمتشو هم بزن 2.300/اینم بدون که این دستگاه دیر یا زود سه چراغ خواهد شد.اینو بهت قول میدم.برای فروش بهترین موقع رو در نظر گرفتی.چرا که مدرسه ها تو تابستان تعطیل.البته میتونی از 2.500 هم شروع کنی.نه بیشتر.تو سایت های مثل ایسام نمیتونی زرنگی بکنی چون این گونه سایتها امنیت فروش دارند و مشتری میتونه قانونا پیگیری کنه.البته توی شهر ما اسلیم رو در مغازه های معتبر 2.400 میفروشند.سوالی بود در خدمت دوست عزیزم هستم.

Ariarezvani1

کاربر سایت
Mar 25, 2020
63
سلام دوست عزیز قبلا هم گفتم بله دستگاه شما پال هست.و اینکه این ارور داده چیه باید بنویسی که چی نوشت.سوالی بود در خدمتم .دوست عزیز
با عرض سلام و احترام
میگه دیسک بازی کثیف است و میگه دستگاهت را دوباره ریستار کنی

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
با عرض سلام و احترام
میگه دیسک بازی کثیف است و میگه دستگاهت را دوباره ریستار کنی
سلام دوست عزیز احتمالا سی دی بازیت خش داره.یا لنز دستگات ضعیفه.ویا اینکه بازیت مشکل داره.ببخش که دیر جواب دادم.موفق باشی

Ariarezvani1

کاربر سایت
Mar 25, 2020
63
سلام دوست عزیز احتمالا سی دی بازیت خش داره.یا لنز دستگات ضعیفه.ویا اینکه بازیت مشکل داره.ببخش که دیر جواب دادم.موفق باشی
سلام خیر لنز دستگاهم ضعیف نیست مطمئنم مشکل از دیسک بازی بوده است

ببخشید بی موقع مزاحم شدم میخواستم ببینم که من در بازی wwe 2k17 به اینترنت متصل شدم ولی میگوید سرور نیست نمیشه سوپر استار دانلود کنم و بقیه بازی ها چکار کنم تا اتصال اینترنت درست شود؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام خیر لنز دستگاهم ضعیف نیست مطمئنم مشکل از دیسک بازی بوده است
سلام بله منم به یکی از اینها اشاره کردم دوست عزیز.کوچک ترین خش روی سی دی بازی یا اثر انگشت و کثیفی عدم اجرای بازی میشه.موفق باشی عزیزم

ببخشید بی موقع مزاحم شدم میخواستم ببینم که من در بازی wwe 2k17 به اینترنت متصل شدم ولی میگوید سرور نیست نمیشه سوپر استار دانلود کنم و بقیه بازی ها چکار کنم تا اتصال اینترنت درست شود؟
دوست عزیز شاید به اینتر نت وصل بشی ولی وصل شدن به لایو ایکس باکس کار اسانی نیست.در ضمن مواضب باش که دستگات بن نشه.من توصیه میکنم به لایو وصل نشی.با ارزوی موفقیت

Ariarezvani1

کاربر سایت
Mar 25, 2020
63
دوست عزیز شاید به اینتر نت وصل بشی ولی وصل شدن به لایو ایکس باکس کار اسانی نیست.در ضمن مواضب باش که دستگات بن نشه.من توصیه میکنم به لایو وصل نشی.با ارزوی موفقیت
من اکانت ایکس باکس لایو هم دارم دستگاهم اسلیمه اگر بگین چطوری بتونم بدون مشکل در بازی ها آنلاین بازی کنم ممنون میشوم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
من اکانت ایکس باکس لایو هم دارم دستگاهم اسلیمه اگر بگین چطوری بتونم بدون مشکل در بازی ها آنلاین بازی کنم ممنون میشوم
اریا جان شما نیاز به اینترنت با سرعت بالا رو دارید.2 از سی دی برنر مکس استفاده کنیدو3 این احتمال هم هست که ماکروسافت به کشور ما خدمات ارایه نکنه چرا که مورد تحریم هم هستیم.قبل از رفتن به لایو حتما باید از بازی برنر مکس استفاده کنی تا در صورت موفقیت از سوی ماکروسافت قادر به این نباشه که بفهمه شما دستگاتونو کپی خور کردید.اگه برنر مکس ندارید به هیچ وجه به لایو وصل نشید.موفق باشی

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام . آقا سپهر این دستگاه رو تو دیوار زدم دو میلیون و پونصد هنوز کسی نگرفته . بنظرتون به این خریدار های ایکس باکس ۳۶۰ بفروشم ؟ به چند تاشون زنگ زدم اول میگن سیاهه یا سفیده بعد میگن چند تا دسته بعد میگن هاردش چند گیگه . اکثرا یک میلیون و پونصد میخرن . بنظرتون همون یک و پونصد بفروشم ؟ شما جایی سراغ داری دو میلیون و پونصد بخره ؟ بابا خود ps3 که هم رده ی ایکس باکس ۳۶۰ هستش الان قیمت آکبندش سه میلیون هست حالا ما که راضی هستیم ۲ تومن هم بدیم .

راستی آقل سپهر نظرتون درمورد ایکس باکس وان اس چیه ؟ میشه کپی خور کردش ؟ نیازی هم به وان ایکس ندارم چون نه تلوزیون 4k دارم نه دوست دارم بخرم . بنظرتون بازی های وان اس میتونه کاری کنه که دیگه نخوام بازی های انحصاری ps4 رو بکنم ؟

بازی های انحصاری ps4 هم فقط میخوام یه مرد عنکبوتی و گاد او وار ۴ رو تجربه کنم .

با یه bloodborne

آیا این ایکس باکس وان اس هم مثل ایکس باکس ۳۶۰ قبلی ام باز ناامیدم‌ میکنه ؟
درضمن آیا ایکس باکس وان اس مشکی داریم یا فقط سفیده ؟ من مشکی رو دوست دارم اما اگه سفید باشه میشه به رنگش عادت کرد یا نه ؟ بازی هاش کپی خور قیمتش چقدره ؟ خودمون میتونیم دانلود کنیم یا حتما باید ببریم جایی برامون بریزن ؟
کپی خور کردنش مثل ۳۶۰ سخت افزاریه و میخواد عذابمون بده ؟ یا اینکه خودمون میتونیم نرم افزاری حلش کنیم ؟

• Like
Reactions: che-jaleb

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام . آقا سپهر این دستگاه رو تو دیوار زدم دو میلیون و پونصد هنوز کسی نگرفته . بنظرتون به این خریدار های ایکس باکس ۳۶۰ بفروشم ؟ به چند تاشون زنگ زدم اول میگن سیاهه یا سفیده بعد میگن چند تا دسته بعد میگن هاردش چند گیگه . اکثرا یک میلیون و پونصد میخرن . بنظرتون همون یک و پونصد بفروشم ؟ شما جایی سراغ داری دو میلیون و پونصد بخره ؟ بابا خود ps3 که هم رده ی ایکس باکس ۳۶۰ هستش الان قیمت آکبندش سه میلیون هست حالا ما که راضی هستیم ۲ تومن هم بدیم .
سلام برادر عزیز.خوب میتونی قیمتو تو دیوار بیاری پایین .میدونی من میخوام دستگاه تو 1.700 فروخته بشه.2.نه ایکس باکس اکبند داریم نه پلی 3 اینو متمعن باش همشو سر هم کردند.3.اگه دستگاتو بدی مغازه دار صدر صد میدونه دستگات فالکونه .دو تا حالت پیدا میکنه یا میخرتش زیر قیمت .یا اصلا نمیخرتش.و اینکه شاید هم همون قیمت برداره مغازه دار.که بعید میدونم.اونا زرنگتر از این حرفاند.باز امتحانش کن.قابش هم که مشکیه خوبه.موفق باشی دوست عزیز.

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام برادر عزیز.خوب میتونی قیمتو تو دیوار بیاری پایین .میدونی من میخوام دستگاه تو 1.700 فروخته بشه.2.نه ایکس باکس اکبند داریم نه پلی 3 اینو متمعن باش همشو سر هم کردند.3.اگه دستگاتو بدی مغازه دار صدر صد میدونه دستگات فالکونه .دو تا حالت پیدا میکنه یا میخرتش زیر قیمت .یا اصلا نمیخرتش.و اینکه شاید هم همون قیمت برداره مغازه دار.که بعید میدونم.اونا زرنگتر از این حرفاند.باز امتحانش کن.قابش هم که مشکیه خوبه.موفق باشی دوست عزیز.
میشه در مورد ایکس باکس وان اس یسری اطلاعات بدی ؟ خوبه دستگاهش ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر