سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
لستو که نصب کردم چندساعتیم بازی کردم ولی اسپایدر من مشکل داره اساسینسم دارم نصب میکنم گوست هم نصب شد

من اسپایدر من رو همونطور که دانلود ها گذاشته بود (یک آپدیت مخصوص 7.55 و یکی مخصوص 5.05) نصب کردم و اجرا شد بازی کردم و گوست هم نصب کردم. منتها فریم ور من 6.72 و هاست مترو + Hen 2.1.3

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
اونایی که با نصب بازیا روی 5.05 مشکل دارن از هاست x-project یا !ps.phwoar استفاده کنید
این هاستا توی تنظیماتشون یه قابلیت دارن به اسم FWSpoofer
با اون فریمورتون رو به 7.55 اسپوف کنید تا بازیا نصب و اجرا شن

• Like
Reactions: alirezaresima

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
من اسپایدر من رو همونطور که دانلود ها گذاشته بود (یک آپدیت مخصوص 7.55 و یکی مخصوص 5.05) نصب کردم و اجرا شد بازی کردم و گوست هم نصب کردم. منتها فریم ور من 6.72 و هاست مترو + Hen 2.1.3
نه از من ۵.۰۵ بود حالا این اسپوفو امتحان میکنم ببینم چی میشه

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
اونایی که با نصب بازیا روی 5.05 مشکل دارن از هاست x-project یا !ps.phwoar استفاده کنید
این هاستا توی تنظیماتشون یه قابلیت دارن به اسم FWSpoofer
با اون فریمورتون رو به 7.55 اسپوف کنید تا بازیا نصب و اجرا شن
این هاستو از کجا باید دانلود کرد چطوری نصب کنم

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
از پیگیریتون بسیار ممنونم. به نظر شما روی 5.05 بمونم یا به 6.72 آپدیت کنم یا اصلا فرقی نداره{ بکپورت بازی ها داره منتشر میشه چه آپدیت 5.05 یا 6.72}
اگر هم فرق دارد میشه راهنمایی کنید که چطور و از کدام هاست که معتبر و پایدارتر هست آپدیت کنم ممنونتون میشم
من از هاست ps4metro استفاده میکنم خیلی هم ازش راضیم میشه با همین آپدیت کنم
زیاد فرقی ندارن. ۵.٠۵ فعلا بهترین پایداری رو داره ولی فک کنم چن نفر گفتن بعضی بازی هایی که بکپورت شدن رو ۵.٠۵ مشکل دارن مثلا سیو نمیشه بازی
ولی بخای آپدیت کنی ۶.٧٢ هم پایداری خوبی داره من خودم هاست نایت کینگ زدم عالیه خاموشی به ندرت داره ولی رو هر دستگاهی باز فرق داره دیگه

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
سلام. سوال داشتم. ایا فایل دانلودی بازی به همراه اخرین اپیدت و دی ال سی رو دانلود کنم و بعد جیلبریک. از دیباگ بزنم نصب. ایا اپدیت و دی ال سی هم خودشون نصب میشن؟ اگر جور دیری است ممنون میشم بگید!

legend of isac

کاربر سایت
Oct 30, 2015
184
نام
r$h!a
سلام. سوال داشتم. ایا فایل دانلودی بازی به همراه اخرین اپیدت و دی ال سی رو دانلود کنم و بعد جیلبریک. از دیباگ بزنم نصب. ایا اپدیت و دی ال سی هم خودشون نصب میشن؟ اگر جور دیری است ممنون میشم بگید!
همرو اکسترکت کن بدون اینکه تو پوشه بزاری کپی کن تو هارد یا فلش بعد اینستال ال کن خودش به ترتیب نصب میکنه

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
بچه هایی که مشکل خاموشی دارند و نتونستند JB بکنند من یک هاست خوب پیدا کردم که مراحل کش و جیلبریک و Mira را مجزا انجام میده و برای من بعد دو سه تا تلاش jb شد.

1- کش مرورگر و اینترنت را پاک کنید
2- وارد PS4 Jailbreak بشید
3- صبر کنید کش بشه
4- اینترنت را قطع کنید
5- JB را باز گزینه New Exploit اعمال کنید
6- Mira مربوط به نسخه فریم ویرتون را اجرا کنید و تمام

در ضمن من روی نسخه 7.51 بودم. راهنمای ویدیویی را هم از اینجا ببینید

• Like
Reactions: mahyarxbox

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
بچه هایی که مشکل خاموشی دارند و نتونستند JB بکنند من یک هاست خوب پیدا کردم که مراحل کش و جیلبریک و Mira را مجزا انجام میده و برای من بعد دو سه تا تلاش jb شد.

1- کش مرورگر و اینترنت را پاک کنید
2- وارد PS4 Jailbreak بشید
3- صبر کنید کش بشه
4- اینترنت را قطع کنید
5- JB را باز گزینه New Exploit اعمال کنید
6- Mira مربوط به نسخه فریم ویرتون را اجرا کنید و تمام

در ضمن من روی نسخه 7.51 بودم. راهنمای ویدیویی را هم از اینجا ببینید
من روی یه کنسول ۷.۵۱ تست کردم خاموش نشد ولی بازی ها نصب نمیشه

Shahram1007

کاربر سایت
Sep 17, 2018
16
سلام ۲ تا سوال داشتم
۱.من رو ۷.۰۲ هستم برای اجرای بازیهای جدید spoof ۷.۵۵ نیازه چطوری این کار رو باید بکنم یا هاستی که این کار رو بکنه معرفی کنید لطفا

۲.کنسول من وقتی بازیهای ساده رو حتی اجرا میکنم فن با شدت خیلی زیادی کار میکنه و صدای بلندی میده که فکر میکنی الان پرواز میکنه? کنسول من فت هست این هم راه حل داره اموزش بدید من خیلی مبتدیم مرسی

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
فایل بازی ها را چطوری میشه بدون دردسر انتقال داد؟ هاردام همشون پر هستند . برای 7.5x کار میکنه پکیج سندر؟

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
فایل بازی ها را چطوری میشه بدون دردسر انتقال داد؟ هاردام همشون پر هستند . برای 7.5x کار میکنه پکیج سندر؟
من اتفاقا همین الان لست ٢ رو از لپ تاپ زدم به کنسول.انتقال ٩٨ گیگ بازی + آپدیت ١.٧ کلا ٢۵ دقیقه طول کشید. ولی من رو ۶.٧٢ هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر