سرعت ۴.۸ گیگاهرتزی با پردازنده Core i9 اینتل روی لپ‌تاپ

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
6 هسته، 12 رشته اجرایی/ Threadsو سرعت 4.8 گیگاهرتز؛ فاکتورهایی است که به زودی با پردازنده i9 اینتل روی لپ‌تاپ خود به مانند دسکتاپ تجربه خواهید کرد.

سرعت رویایی 4.8 گیگاهرتز نسل جدید Core i9 روی لپ‌تاپ درحالی که با خنکای 53 درجه سانتی‌گراد تنظیم شده بود، توسط اینتل رونمایی شد تا امسال محصولاتی شبیه دسکتاپ را حمل کنیم.

اینتل می‌گوید پردازنده Intel Core i9-8950HK بیش از 29 درصد از پردازنده نسل قبلی سریع‌تر تعریف شده و هنگام ادیت ویدئویی با فرمت 4K در مقایسه با i7-7820HK بیش از 59 درصد افزایش سرعت عملکرد را شاهد هستیم.

لپ‌تاپ ایسوس به نام Asus ROG G703 جزو اولین محصولاتی است که این پردازنده را روی خود خواهد داشت.

علاقمندان گیم به زودی با این پردازنده به آورکلاک بالاتر از 5 گیگاهرتز روی لپ تاپ دست خواهند یافت.

18-4-3-13336intel-mobile-45w-cpus-coffee-lake.jpg

18-4-3-133744asus-rog-g702-2018-0.jpg

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
میره بالا 18 میلیون.معمولا چون گیمرا پولدارنیستن بعیده استقبال بشه:Dمگر اینکه گیمر -پولدار و سیار باشه که باز اینم خیلی بعیده:Dاگر گیمر سیارنباشه که سریع میره دسکتاپ جمع میکنه یا کنسولی باشه که میره سمت کنسول.
به درد دانشگاه هم نمیخوره چون اصلا عوامل دانشگاه نمیفهمن چی هست و مثل لپ تاپ 1 میلیونی باهش برخورد میشه و اصلا کلاس نداره چون گیم مهم نیست واسشون:D
ایسوس و ایسر جفتی اشتباه کردن اگر سری های اند خودشونو بیارن ایران.
شایدم بخرن ملت نمیدونم;;)

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
اصلا هیچوقت نمیتونم خرید لپ تاپ گیمینگ رو تصور کنم، آدم با یک سوم قیمت این لپ تاپای مثلا گیمینگ! PC میبنده با کارایی باقلوا، قطعات سفارشی و دلخواه، کولر دلخواهتو میذاری، اورش میکنی، یه قطعه ای مشکل داشت عوضش میکنی/ارتقا میدی و ...
نمیدونم والا کدوم گیمر هاردکوری همیشه در سفره که باید لپ تاپ گیمینگ بخره!!

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
اصلا هیچوقت نمیتونم خرید لپ تاپ گیمینگ رو تصور کنم، آدم با یک سوم قیمت این لپ تاپای مثلا گیمینگ! PC میبنده با کارایی باقلوا، قطعات سفارشی و دلخواه، کولر دلخواهتو میذاری، اورش میکنی، یه قطعه ای مشکل داشت عوضش میکنی/ارتقا میدی و ...
نمیدونم والا کدوم گیمر هاردکوری همیشه در سفره که باید لپ تاپ گیمینگ بخره!!
دقیقا من یه گیمر هاردکور هستم که زیاد سفر میکنم و جابجا میشم و لپ تاپ گیم سبک نیازم حساب میشه که یه asus zephyrus خریدم و راضی هستم

• Like
Reactions: qwerty2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر