سازندگان God of War: Ascension’: شخصیت‌هایی به همانند کریتوس زیاد نیستند.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
God-of-War-Ascension-Demo-Total-Recall.jpg

درود.

بی‌شک روند رو به رشدی که بازی‌ها دارند، بیشتر به خاطر شخصیت‌ها و کارکترهایی هستند که در آن عناوین ساخته و خلق می‌شوند. حتما شخصیت کاریزماتیک کریتوس، کارکتر اصلی سری بازی‌های God of War را می‌شناسید. ایا تا به حال به این مسئله که سازندگان این بازی و این شخصیت در مورد کریتوس چه فکر می‌کنند، اندیشید‌اید؟ در همین راستا اقایان Jason McDonald (مسئول طراحی مبارزات در بازی) و Mark Simon (طراح ارشد بازی God of War: Ascension’s در مورد این مسئله سخن گفتند.

اقای Mark Simon: "به شخصه بر این عقیده هستم که شخصیت کریتوس همچنان دارای سرزندگی و حیات است. او برای ساخت بازی‌ها، دارای شخصیتی بسیار جالبی است و من از بازی کردن با او بسیار لذت می‌برم"

اقای Jason McDonald: "شخصیت فانتزی کریتوس همیشه می‌تواند جلب توجه کند. شخصیت‌هایی به همانند او در دنیای بازی زیاد دیده نمی‌شوند."

gamingeverything

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
ماکروسافت که اسم بازی gow سونی رو هم که از روش اسکی رفته و یه gow برای xbox ساخته :d
به جای شمشیر کریتوس یه اره شبیه به اون تو اسلحه چپونده !!! لطفا" از این بازی بکشید بیرون.
هر چقدر هم خز باشه دیگه از gears خز تر نیست که :d اگه یه زمانی بازیهای هیلو و گیرز رو دوست داشتیم
شما خزشون کردید .

یعنی من الان برم یا بیام..!!

آخه چه ربطی داره سبک بازیشون 2000 سال با هم فرق میکنه ماکرو می خواست تقلید کنه میرفت یک هم سبکش رو میزد..

بعد گریز هم خز شده باشه یا نباشه چه ربطی به خز شدن کریتوس داره..!!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر