سازندگان Castle Crashers: هیچ شرکتی نمی تواند با XBLA رقابت کند

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
به عقیده آقای John Baez از شرکت The Behemoth (سازنده ی بازی هایی همچون Castle Crashers)، هیچ شرکتی در زمینه ی بازی های دانلودی نمی تواند با مایکروسافت و XBLA رقابت کند.

xbox_live_arcade_logo.jpg

وی در مصاحبه با OXM گفت: "به نظر من، بی شک اگر XBLA وجود نداشت، بازی های مستقل برای کنسول ها هم وجود نداشتند. هیچ کدام از شرکت ها به موفقیتی که XBLA در زمینه ی بازی های دانلودی دست یافته است، نرسیده اند. و قسمتی از این موفقیت هم سهم بازی سازان مستقل بود." بازی Castle Crashers، موفق شده است تا کنون بیش از دو میلیون نسخه بفروشد.

همچنین Dave Voyles، طراح Xbox Live Indie Games Uprising به OXM گفت: "فکر نمی کنم که مایکروسافت آمادگی این موفقیت را داشت، چه از نظر تعداد بازی سازانی که برای XBLA بازی ساختند و چه از نظر تعداد افرادی که از بازی های مستقل XBLA خرید کردند. قبل از فروش بازی های مستقل در XBLA، (و حتی بعد از آن) مشکلات زیادی برای سازندگان مستقل (از جمله مشکلات مربوط به پلتفرم و ناشر) وجود داشته و دارد."

منبع

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
100% همینطور است . XBL یکی از پیشرفت های عظیم این نسل بود به لطف ماکروسافت
Castle Crashers که یه دونست . هیچوقت قدیمی نمیشه لعنتی واقعا شاهکار بود

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
امیدوارم یه روزی اینترنت ما جوری بشه که بتونیم از تمام امکانات این شبکه ی به شدت بزرگ استفاده کنیم ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
منی که فقط میتونستم از 2 درصد امکانات XBL استفاده کنم به صورت وحشتناکی معتادش شدم حالا اونور آبی ها که بماند..

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
XBL یه نسل از رقبا جلوتر بود XBLA هم همینطور
برای سازندگان کوچک که در حقشون ظلم شده موقعیت خوبیه;یک ایرانی هم در این زمینه فعالیت میکرد اگه اشتباه نکنم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر