شایعه رونمایی Apple از iPad 2 در هفته اینده

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,978
نام
رضا
طبق شایعات به گوش رسیده از شرکت Apple اینطور به نظر میرسد که این کمپانی قصد دارد در هفته اینده یعنی در روز 2 مارچ از iPad 2 پرده نمایی کند.

20110223ipad.jpg

البته لازم به ذکر است که شرکت اپل قرار است در روز 2 مارچ و در ساعت 10 صبح در محل Yuerba Buena که مرکز شهر سن فرانسیسکو میباشد کنفرانسی برپا کند که این امر همزمان با مراسم GDC 2011 میباشد.

همچنین با توجه به نظرات داده شده در مورد ظاهر این گوشی که همانند iPad دارای 2 لبه بزرگ میباشد رونمایی از iPad 2 دور از ذهن نمیباشد.همچنین پیام دعوت اینطور میباشد
"بیاید و ببینید که سال 2011 چه سالی خواهد بود!!"

با اینکه تنها 1 سال از عرضه iPad میگزرد اما توانسته است به فروش بیش از 15 میلیون نسخه برسد که این امر خود نشان دهنده موفقیتiPad میباشد.به همین دلیل iPad یک موفقیت بزرگ برای شرکت اپل میباشد.

دیروز سایت All Things Digital در مورد این امر اطلاعاطی را بیان کرده بود که به نظر میرسد درست بوده است.

منبع:http://www.vg247.com/2011/02/23/rumour-ipad-2-to-be-revealed-next-week/#more-150977

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
جان ؟ موبایل iPad ؟ iPad که موبایل نیست Tablet هست !
بنده شخصا به اپل و استیو گفتم که روز تولد من iPad 2 رو معرفی کنید و ظاهرا این کارو میخوان بکنن این شایعات هم همگی از من نَشعط ( درست نوشتم ؟ :D ) میگیره :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر