شایعه رونمایی از Resident Evil 2 Remake فردا در کنفرانس Nintendo Direct ؟

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
z2664_368618re2_misc02.jpg

درود

مدتی قبل آقای کریستین سونسون معان ارشد طرح های تجاری و استراتژیک کپکام اعلام کرده بود که در صورت حمایت بسیاز زیاد فن ها برای ساخت نسخه بازیسازی شده ی رزیدنت اویل 2 این عنوان ساخته خواهد شد ساعاتی قبل وبسایت Gamekyo : the social video game magazine خبری را مبنی بر احتمال رونمایی از رزیدنت اویل 2 ریمیک در طی کنفرانس Nintendo Direct که فردا ساعت 15:00 برگزار خواهد شد منتشر کرده است روز قبل کپکام رسما اعلام کرد که رزیدنت اویل رولیشنز HD برای کنسولهای PS3, XBOX360, WI Iu و PC عرضه خواهند شد اما به نظرمیرسد برنامه های سورپرایز کننده کپکام به همینجا ختم نمیشود و کپکام م نینتدو قصد دارند تا از یک عنوان جدید رونمایی کنند که احتمالا رزیت اویل 2 ریمیک برای Wii U خواهد بود اما در نظر داشته باشید این خبر تنها یک شایعه هست و باید تا فردا صبر کرد.

منبع : http://www.gamekyo.com/groupnews_article25577.html

آخرین ویرایش:

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
جالبه همیشه بهترین نسخه های RE انحصاری برای کنسول های نینتندو اومدن و بعد مولتی شدن! از RE4، RE Umbrella Chronicles, RE The Darkside Chronicles, RE Remake, RE Zero, RE Revelation و حالا هم که RE2 Remke! من جای نینتندو بودم کل آی پی رو میخردیم انقدر بازی خوب انحصاری، انحصاری بمونن و یه آی پی انحصاری عالی دستشون باشه! تازه کیفیت RE هم بالا میرفت و این آشغال هایی مثل RE ORC و RE 6 درست نشن! جدا حقه نینتندو هست که آی پی رو صاحب بشه که در زمان گند زدن های کپکام بیاد و همکاری کنه تا Revelation اسم سری رو دوباره بالا نگه داره! ببینیم نینتندو همیچن عرضه ای داره یا نه؟ حمید جان بلاخره داره رویات به حقیقت میپیونده و بعد از مدت ها میتونی امضات رو عوض کنی:d

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
جالبه همیشه بهترین نسخه های RE انحصاری برای کنسول های نینتندو اومدن و بعد مولتی شدن! از RE4، RE Umbrella Chronicles, RE The Darkside Chronicles, RE Remake, RE Zero, RE Revelation و حالا هم که RE2 Remke! من جای نینتندو بودم کل آی پی رو میخردیم انقدر بازی خوب انحصاری، انحصاری بمونن و یه آی پی انحصاری عالی دستشون باشه! تازه کیفیت RE هم بالا میرفت و این آشغال هایی مثل RE ORC و RE 6 درست نشن! جدا حقه نینتندو هست که آی پی رو صاحب بشه که در زمان گند زدن های کپکام بیاد و همکاری کنه تا Revelation اسم سری رو دوباره بالا نگه داره! ببینیم نینتندو همیچن عرضه ای داره یا نه؟ حمید جان بلاخره داره رویات به حقیقت میپیونده و بعد از مدت ها میتونی امضات رو عوض کنی:d

re های ریمیک و صفر هیچوقت مولتی نشدن.دو تا از بهترین نسخه های این سری.

اگه مولتی شدن که الان ما مکافات امولاتور wii روی pc نداشتیم.

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
re های ریمیک و صفر هیچوقت مولتی نشدن.دو تا از بهترین نسخه های این سری.
اگه مولتی شدن که الان ما مکافات امولاتور wii روی pc نداشتیم.
من کل انحصاری هایی که برای کنسول های نینتندو اومدن رو گفتم که همه ببینن بهترین نسخه های این سری بعد از سه گانه همه انحصاری نینتندو بودن!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,234
نام
Matthew
نمی دونم چرا هی شایعات و خبرهای زیادی از سمتی میاد که اصلا همه پشت کرده بودند بهش :d

کپکام دست طلایی :d

خدا کنه ساخته بشه

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
فکر کنم Resident Evil: The Mercenaries 3D روی کنسول‌ها میخواد بیاد کپکام هفته آینده نظرش رو درمورد درخواست‌های گیمرا درمورد این بازی اعلام می‌کنه

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
سیاست نینتندو توی این نسل سیاست نسل گیم کیوب هست . به شخصه خیلی خوشحالم. اگه واقعا انحصاری باشه که عالیه. ولی از اینکه مکاشفات مولتی شد ناراحتم:| چه میشه کرد کپکام پول پرسته اگه نبود که ماجرای رزیدنت 4 پیش نمی اومد . ولی ایشالا توی این نسل پلاتینیم گیمز واسه نینتندو جبران میکنه:shrewd: . RE2 Remake انحصاری نینتندو:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر