رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
WpCiZwF1.png
سلام به همه‌ی کاربران بازیسنتر. اگه یادتون باشه پارسال با هم مورد انتظار‌ترین بازی سال از نظر کاربران بازیسنتر رو به سبک Neogaf انتخاب کردیم. امسال یکم زودتر از سال گذشته و همزمان با Neogaf رای‌گیری رو آغاز می‌‌کنیم که همه بتونن شرکت کنن.
دوستان لطفا توجه کنید که این رای‌گیری برای انتخاب بهترین بازی یا پیش‌بینی بهترین بازی سال آینده نیست و خیلی راحت به هر بازی که بیشتر منتظرش هستید رای بدید.
هدف از این رای‌گیری آشنا شدن با میزان محبوبیت بازی و همینطور آشنا شدن با بازیهای سال آینده هستش. سال گذشته خیلی ‌از ما با بازیهایی آشنا شدیم که حتی اسمشون هم نشنیده بودیم اما افراد دیگه‌ای به صورت جدی اون بازی رو دنبال می‌کردن. سعی کنید در مورد بازیهای دیگه‌ اطلاعات کسب کنید و با سلیقه‌ی افراد دیگه و سبک‌های مختلف آشنا بشید. همینطور سعی کنید این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی رو که بهش علاقه دارید انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2017 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2017 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها (عناوین Standalone مثل Uncharted: The Lost Legacy قابل انتخاب هستند)
3. عناوینی که برای 2017 تایید نشده‌اند مثل:Kingdom Hearts III - God of War - Detroit: Become Human - WiLD - Spider-man - Cyberpunk 2077 و ...
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و Mario‌ جدید و ...

منبع بازیهای سال 2017: (لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2017 in video gaming - Wikipedia
Release dates: every game confirmed for 2016 and 2017
تاپیک و برندگان سال گذشته‌ی بازیسنتر: (اگه پارسال شرکت کرده بودید یه نگاهی به لیست خودتون بندازید ببینید که چندتاشون تاخیر خوردن :D:|)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر

اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید...

=======================================================

"نتایج موردانتظارترین بازی‌های 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر"
نتایج رای‌گیری

"لیست کامل امتیازات"
Red Dead Redemption 2 | 315
Mass Effect: Andromeda | 182
Horizon: Zero Dawn | 161
Resident Evil 7 | 115
Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy | 98
Uncharted: The Lost Legacy | 88
Prey | 83
Persona 5 | 70
Nier: Automata | 66
Nioh | 45
Gran Turismo Sport | 45
Scalebound | 40
The Legend of Zelda: Breath of the Wild | 37
Ghost Recon: Wildlands | 36
Tekken 7 | 33
Gravity Rush 2 | 29
Cuphead | 25
For Honor | 23
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom | 22
Outlast 2 | 21
Halo Wars 2 | 21
Yakuza 0 | 19
Syberia 3 | 19
Sea of Thieves | 17
Torment: Tides of Numenera | 13
Kingdom Come: Deliverance | 13
South Park: The Fractured But Whole | 12
Warhammer 40,000: Dawn of War III | 12
Vampyr | 11
Shenmue III | 11
Final Fantasy XII: The Zodiac Age | 9
Yakuza: Kiwami | 8
Hellblade: Senua's Sacrifice | 8
Sniper Elite 4 | 8
Kingdom Hearts HD 2.8 | 8
Danganronpa V3: Killing Harmony | 7
Yooka Laylee | 7
Divinity Original Sin 2 | 7
Injustice 2 | 7
Marvel Vs. Capcom: Infinite | 6
Little Nightmares | 5
Ace Combat 7 | 5
Sonic Mania | 5
Metal Gear: Survive | 5
State of Decay 2 | 4
Finding Paradise | 4
Lords of the Fallen 2 | 4
Call of Cthulhu | 4
Pyre | 3
Agents of Mayhem | 3
Bulletstorm: Full Clip Edition | 3
Full Throttle Remastered | 3
Nex Machina | 3
Tales of Berseria | 3
Crackdown 3 | 3
Root Double: Before Crime * After Days | 2
Guardian of Galaxy: Telltale Games Series | 2
Wipeout: Omega Collection | 2
Sniper: Ghost Warrior 3 | 2
Digimon World: Next Order | 2
Berserk and the band of the Hawk | 2
Tokyo Xanadu | 1
Valkyria Revolution | 1
Shadow Warrior 2 | 1
Hatsune Miku: Project DIVA Future Tone | 1
ELEX | 1
Sundered | 1
Star Citizen | 1
Absolver | 1
What Remains of Edith Finch | 1
Lego City Undercover | 1

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
سال آینده بازی های خیلی خوبی میاد ولی خب اکثرا انتخاب من نیستنو انتخاب من اینا هستن:
1. prey
2. mass effect andromeda
3. red dead redemption 2
4. uncharted:the lost legacy

اگه The last of us 2 میومد میتونست انتخاب دومم باشه ولی حیف که تاریخ انتشار نداره....

پ.ن: بابت ایجاد تاپیک هم ممنون:)، فقط علی ای کاش نظرسنجی هم میزاشتی:D. البته میدونم روی چه حساب الان قرار ندادی ولی خب میزاشتی کار راحتتر میشد:p:).

پ.ن 2 : راستی Quake هم احتمالا سال آینده میاد، با اینکه quake همیشه اولین انتخابم بوده ولی زیاد منتظر این نسخه نیستم، اون چیزی نبود که ازش انتظار داشتم، حتی طراحی مپ هاشم منو یاد unreal میندازه، بوی quake نمیده، id باید راه و روشی رو که برای doom اتخاذ کرد برای اینم میرفت ولی نرفت متاسفانه. در کل احتمالا باید بازیه خیلی خوبی بشه ولی خب انتخاب من نیست اگه امسال هم عرضه بشه:D.

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
عناوین زیادی قراره امسال عرضه بشه . همشون به نظر خوب هستن . اما خب سلیقه ها متفاوته . منم منتظر این عناوین هستم :
Red Dead Redemption 2
Horizon : Zero Dawn
Uncharted : Lost Legacy
NiOh
Resident Evil 7
Mass Effect : Andromeda
و ای کاش مایکرو هم یه چیز به درد بخور داشت .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: uriel

Mohamad rahimi

کاربر سایت
Jul 22, 2016
65
١. RDR2 فكر كردن به اينكه دوباره قراره بريم به غرب وحشي فوقوالعادست اميدوارم نقش اول بازي جان مارستون باشه
٢.mass effect andromeda بر خلاف خيليا به نظرم تريلر گيم پلي بازي خيلي عالي بود و به نظر كند بودن مبارزات مشكلش حل شده بود
٣. Horizon zero dawn نمايشاي بازي تا اينجا همه زيبا بودن فقط اميدوارم مراحل فرعيش تكراري نباشه
٤. Uncharted lost legacy اينم كه ديگه نيازي به تعريف نداره شخصيت كلويي هم خيلي جذابه
٥. Halo wars2 اميدوارم رو كنسول خوب جواب بده و كنترلش راحت باشه
٦. For honor عزيزم ubisoft تورو خدا نا اميدمون نكن!

• Like
Reactions: aliatlas

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
1. Red Dead Redemption 2
2. Mass Effect: Andromeda
3. Outlast 2
4. Cuphead

حقیقتا بازیهایی که سال اینده تاریخ عرضه اشون مشخص شده و براشون هایپ هستم همین چنتا هستند. یکسری بازیها مثل Halo wars 2 ،scalebound، vampyr باید عرضه بشند و ببینم عملکردشون چه طوری هست

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
شاید بخاطر اولین انتخابم بلاخره Wii uبخرم اصلا هیچجوری نمیتونم از این بازی بگذرم
1.Legend of Zelda breath of the wild
2.Resident evil 7
3.Lords of the Fallen 2

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
اینم لیست ما:
1. PREY بعد 2 عدد دیس انرد و تریلرای این بازی بدون شک با یه بازی یونیک طرفیم که داره راه بازیهایی مثل SYSTEM SHOCK رو میره
2. NIOH خیلی بهش خوش بینم، نینجا گیدن و دارک سولز بدون شک اگر درست ترکیب بشن نتیجش عنوان عجیب غریبی میشه
3. NIER AUTOMATA از اون عنوایونی هستش که که تو این نسل نبودشون به شدت احساس میشه.
4. RESIDENT EVIL 7 اگر به سمت PURE HORRORنره بدون شک یه بازگشت عالی و یک پی ریزی جدیدی برای سری میتونه باشه
5. RED DEAD REDEMPTION 2 نیازی به توضیح داره؟ البته امیدوارم نبود LESLIE BENZIES بهش ضربه نزنه
6. HORIZON ZERO DAWN یه IP با دنیایی جدید و یک بودجه ساخت گردن کلفت که تا الان هم نمایشاش عالی بوده
7. Kingdom Come Deliverance خالق اصلی بازی مافیا یعنی دنیل واورا داره یه بازی OPEN WORLD جدید با المانای RPG و اساطیری میسازه. نمایشای بازی هم خوب بوده

ما بقی هم بعید میدونم به پای اینا برسه یا بخواد خیلی خارج از پیش بینی ظاهر بشن

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
ظاهرا قرار 2017 خون و خونریزی بشه ولی خب احتمالا نضفشون تاخیر میخورن برای سال بعد:-"
==========
1. Persona 5
یه JRPG فوق العاده که زیاد بین گیمر های ایرانی معروف نیست ولی دوشماره ی قبلی نمرات 89 و 93 رو آوردن و قطعا اینبار هم قراره کولاک کنه\m/

2. Red Dead Redemption 2
باز هم راک استار و باز هم یه شاهکار دیگه:x

3. Horizon Zero Dawn
یه نقش آفرینی با فضایی یونیک که حسابی منتظرم ببینم اینبار گوریلا گیم چکار کرده\:D/

4. Crash N Sane Trilogy
یه ریمیک از سه گانه ی کرش با همون فضای قدیمی و کلاسیک... بی نهایت منتظر اومدنشم و اگه اسم اکتیویژن منحوس نبود الان میتونست رتبه ی سوم رو داشته باشه حتی:D

5. Nioh
حقیقتش اطلاعات زیادی از بازی ندارم ولی از دیدن دو تریلر اخیرش به شدت هایپ شدم و حساس میکنم قراره با یه بلادبورن دیگه اینبار تو فضای ژاپن قدیم روبه رو بشیم>:)

6. Mass Effect: Andromeda
به عنوان کسی که عاشق سه گانه ی مس افکت هست به لطف اطلاعاتی که سازنده ها دادن اصلا برای بازی هایپ نیستم و شدیدا به بازی شک دارم ولی خب اسم مس افکت و بایوور به تنهایی کافیه مگه نه؟<):)

7. South Park: The Fractured But Whole
اوه لعنتی هروقت اسم این بازی رو میارم خنده م میگیره. از بازی های مورد علاقه م که با وجودی که زیاد هایپ نیستم براش ولی میدونم مثل نسخه ی قبل قراره حسابی به دلم بشینه:))

8. pyre
یه بازی ایندی از یه استودیویی که شدیدا خلاقه و کارش خلق آثار هنریه8->

9. Ni no Kuni II
بازی که متاسفانه نسخه ی اولش از دستم رفت و نتونستم تجربه ش کنم ولی حتی با وجوده اینکه اطلاعی راجبش نداشتم با یه تریلر PSX حسابی به دلم نشست و امیدوارم این بار هم موفق باشه%%-

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یه پست بدیم تو بازیسنتر :D

10. Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy
9. Divinity: Original Sin 2
8. Nier: Automata
7. Prey
6. Resident Evil 7: Biohazard
5. Horizon: Zero Dawn
4. Uncharted: The Lost Legacy
3. Mass Effect: Andromeda
2. Red Dead Redemption 2
1. Ni-Oh

-----
اعضای افتخاری: :D

Yooka-Laylee
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Pyre
Nex Machina
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
For Honor
Ni No Kuni II: Revenant Kingdom
Vampyr

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FUTURE

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
1. Crash N Sane Trilogy (اگر CTR بود دیگه هیچی:D)
2. Red Dead Redemption 2
3. Uncharted: The Lost Legacy
4. Horizon Zero Dawn
5. Tekken 7
6. Gran Turismo Sport
7. NI NO KUNI II
8. Resident Evil 7
9. Gravity rush 2
10. Nier Automata

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
00- Mount & Blade II: Bannerlord
M&B قطعا و با اختلاف فراوان مورد انتظارترین بازی منه. همیشه دوست داشتم یه نقش‌آفرینی غیرفانتزی باشه که توش بتونم کاملا داستان خودم رو خلق کنم. من توی M&B می‌تونم تاجر باشم، می‌تونم راهزن باشم، می‌تونم به حکومتای مختلف خدمت کنم، می‌تونم حکومت خودم رو تشکیل بدم، می‌تونم به مدعی‌های حکومت‌های مختلف کمک کنم تا پادشاه بشن و کلی چیز دیگه... بازی هم قطعا سال 2017 منتشر میشه ولی خب اعلام رسمی نشده و برای همین حساب نیست:D ولی حیف بود اسمش رو نبرم:D
-----------
1- Kingdom Come: Deliverance
اینم بی‌شباهت به M&B نیست:D یه نقش‌آفرینی غیرفانتزی، به قول سازنده‌هاش Dungeons & No Dragons:D ولی این برخلاف M&B یجورایی میشه گفت داستان محوره. نمایش‌های بازی به شدت عالی و امیدوارکننده بودن و اگر بازی توی لول دیزاین مشکلی نداشته باشه و بعد از یه مدتی تکراری نشه، به نظرم به یکی از بهترین بازی‌های 2017 تبدیل می‌شه. البته طبق اطلاعاتی که این اواخر دادن بازی Cut Content زیاد داره و واسه همین یکمی نگرانم:D
2- Prey
Prey می‌تونه به یکی از بهترین بازی‌های تاریخ تبدیل بشه:D اگه نشه هم قطعا یکی از عناوین کالت می‌شه:D نمایش‌های بازی واقعا فوق‌العاده بودن. Chris Avellone روی بازی کار کرده که باعث می‌شه داستان بازی و مکانیک‌های نقش‌آفرینیش کاملا تضمین باشن:D تو بحث لول‌دیزاین هم که مطمئنا Arkane مثل Dishonored کارش رو عالی انجام میده و اینکه تو نمایش‌های بازی هم لول‌دیزاین خیلی عالی به نظر می‌رسید:D Arkane هم کم کم داره به یکی از بزرگان صنعت تبدیل می‌شه:D
3- Vampyr
بنده به شدت به ومپایرها ارادت دارم:D و البته میمیرم برای حال و هوای Gothic:D پس قطعا ترکیب این دو تا یه چیز فوق‌العاده درمیاد برام:D این هم نمایش‌های خوبی داشته و خیلی بهش امیدوارم. سازنده‌ها گفتن که می‌تونید در طول بازی همه رو بکشید و یا هیچ‌کس رو نکشید که نشون‌دهنده‌ی یه Choice & Consequence عالیه و میزان هایپم رو برای بازی چندین برابر کرده:D
4- Ghost Recon: Wildlands
بازی برای یکی مثل من که عشق بازی‌های مخفی‌کاری داره، بیش‌تر شبیه یه رویا می‌مونه:D بازی واقعا فوق‌العاده به نظر میاد و امیدوارم حداقل در حد نمایش‌هایی که داشته، باشه...
5- Divinity: Original Sin 2
متاسفانه هنوز نسخه‌ی اول رو چند ساعتی بیش‌تر فرصت نشده بازی کنم... ولی توی همین چند ساعت عالی بوده! نسخه‌ی دوم هم به نظر میاد از هر لحاظ داره بهتر میشه. و باید بگم که حضور داشتن Chris Avellone و حضور افتخاری CD Projekt Red (که البته فکر می‌کنم در حد یه کوئست باشه:D) به شدت جای خوشحالی داره
6- Torment: Tides of Numenera
متاسفانه هنوز سعادت تجربه‌ی Planescape: Torment رو نداشتم... ولی خب به نظر میاد بهترین نقش‌آفرینی تاریخه و خیلی‌ها حتی بهترین بازی تاریخ می‌دوننش:D ToN هم که ادامه‌ی معنوی اون به حساب میاد و جا داره باز هم بگم Chris Avellone:D
7- Mass Effect: Andromeda
جا داره که از #دلواپسیم استفاده کنم:D
این یکی از نمایشش چندان راضی نبودم:D البته از سریع‌تر شدن مبارزات بازی به شدت خوشم اومد ولی از بقیه‌ی جهات نگرانم، بازی یجورایی Inquisition in Space به نظر میاد و اگر قرار باشه که عین اون پر از Fetch Quest باشه، ترجیح میدم اصلا بازی رو تجربه نکنم:D ولی خب با تموم این چیزا منتظر بازیم و امیدوارم که ناامیدم نکنه...
8- Persona 5
همین‌قدر بگم که بخاطر این میخوام PS4 بخرم:D
9- The Legend of Zelda: Breath of the Wild
به شدت مجذوب نمایش‌های بازی شدم:D البته Wii U ندارم و Switch هم احتمال خریدش خیلی زیاد نیست... ولی خب اگه Switch خریداری نشه هم دیر یا زود ار طریق Cemu بازی رو تجربه می‌کنم:D
10- Nier: Automata
یدونه نمایش بیش‌تر از بازی ندیدم:D ولی فضا و حال و هوای بازی و تعریف‌هایی که از نسخه‌ی اول میشه، باعث شده خیلی منتظرش باشم:D
---------
Halo Wars 2 هم اگه توی استیم عرضه می‌شد میومد اون بالا بالاها ولی خب مایکروسافت است دیگر...:D
عناوین افتخاری که تو لیست جا نشدن بدون ترتیب:D:
Dawn Of War 3
Elex
Below
For Honor
Horizon: Zero Dawn
Pyre
Call of Cthulhu
South Park
------------
یخورده هم برم فاز رویاپردازی:D:
به نظرم Obsidian و Paradox سال 2017 نسخه‌ی جدید Vampire Bloodlines معرفی می‌کنند:D این اگه معرفی بشه و قرار باشه 2017 عرضه بشه میاد حتی بالاتر از M&B:D
چند سالی هست که Bethesda تریدمارک Starfield رو ثبت کرده:D اخیرا هم که تمدید شده فکر می‌کنم:D منتظرم ببینم BGS تو فضا چیکار میکنه‌:D البته بعید می‌دونم امسال معرفی شه ولی خب در هر حال...
و در آخر New Valve Game:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر