راه اندازی مسابقات S&Dدر MW3

farbod persia

کاربر سایت
Aug 27, 2012
22
نام
فربد
خوب دوستان من میخواهم مسابقات S&D در بازی COD:Mw3راه اندازی کنم تا با آمدن bo2 مدرن بازها دلشون تنگ نشه.
خوب بگزریم بریم سر اصل موضوع هر نفر باید 1 تیم 5 نفر داشته باشه 1 نفر لیدر ،1نفر نایب لیدر،2بازیکن تیم،یک نفر جهت احتمال Dcشدن هم تیمی
کسانی که میخواهند به این مسابقه وارد شوند نام تیم خود و پلیر ها رو در این جا بنویسیند و تیم اول به عنوان تیم برتر لایو شناخته میشود
زمان شروع مسابقه:زمانی که تعداد نفرات (گروه ها)به 20 رسید این قسمت ویرایش میشود و تاریخ دقیق وارد میشود
روز های مسابقه:4شنبه5شنبه و جمعه ی هر هفته
اگر سوالی بود اینجا مطرح کنید در ضمن تیم خودم هم این ها هستند
نام تیم:EMPIRE
تعداد بازیکن:5 نفر
نام های بازیکنان:Farbod Persia,Empire Omega,Empire F1RE,Empire Spirit
مقام ها:,Empire F1RE(L)(Farbod persia(CL

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
samo aleikom. sharmande key boarde daneshgah parsi nadare. MW3 S&D clane BLaZ3 amadeast. harche sari tar mosabeghato rah bendazid. teame ma: BLaZ3 i OlcaDaN (PoW3R x MaRshAl e sabegh), SiL3NT Zodiac, BLaZ3 i DiViN3 ( SiL3NT DARKNE55 e sabegh), BLaZ3 i PHoB1A (SiL3NT F3AR e sabegh), BLaZ3 i WaRiOR (SiL3NT 5CR4M e sabegh) !!!!!!!!!!!!

farbod persia

کاربر سایت
Aug 27, 2012
22
نام
فربد
samo aleikom. sharmande key boarde daneshgah parsi nadare. MW3 S&D clane BLaZ3 amadeast. harche sari tar mosabeghato rah bendazid. teame ma: BLaZ3 i OlcaDaN (PoW3R x MaRshAl e sabegh), SiL3NT Zodiac, BLaZ3 i DiViN3 ( SiL3NT DARKNE55 e sabegh), BLaZ3 i PHoB1A (SiL3NT F3AR e sabegh), BLaZ3 i WaRiOR (SiL3NT 5CR4M e sabegh) !!!!!!!!!!!!
Amir aziz clan shoma sabt shod montazer clan ha Dg hastim

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر