راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

parsa_n1

کاربر سایت
Jul 22, 2007
84
نام
محمد
یه سوال ببخشید اگه تکراریه :
پک پریمیوم جاسپر بازیه ارجینال توش هست یا نه؟
یه سوال دیگه اینم ببخشید اگه جاش رو اشتباه اومدم : این مبدل XFPS رو از کجا میشه گیر اورد؟و حدود قیمتش چنده؟
نه نيستش.
توپخونه داره فكر كنم 18 تومن باشه.

project natal :

جزو لوازم جانبیه یا یه دستگاه برای خودش ؟ سیستم کنترلیش چیه ؟

ممنون
فعلا كه قطعي شده 2010 مياد و 200 دلار هست.
چيزي از اينكه توي مدل ها قرارش بدن نگفتن ولي به صورت جداگانه فروش مي ره

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
فکر کنم یا شما منظور من و نفهمیدی یا من منظور شما رو نفهمیدم ...

سوال من اینه که روی همین دسگاه هایی که الان هست وصل میشه یا خودش یه دستگاهه ؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
فکر کنم یا شما منظور من و نفهمیدی یا من منظور شما رو نفهمیدم ...

سوال من اینه که روی همین دسگاه هایی که الان هست وصل میشه یا خودش یه دستگاهه ؟
نه دستگاه جديدي نيست و روي همين ها نصب ميشه .

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
بالاخره خودم پیدا کردم :

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]امروز ماکروسافت پروژه نیتال(Natal) خود، که یک متود برای انجام یک عمل به صورت متقابل با بازی هست را معرفی نمود.[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]این قول نرم افزاری این پروژه را در کنفرانس E3 کالیفرنیا در Los Angles آشکار کرد. این تکنولوژی که میشه گفت دنیا رو به لرزه در آورده توسط Stephen Spielberg و Peter Molyneux رو نمایی شد. آنها معتقد اند که این تکنولوژی بازی ها را از دنیای مجازی بیرون آورده و به حقیقت نزدیک کرده است. Stephen Spielberg می گوید ” این یک لحظهء بسیار مهم و موجی از تحول است که بازی های کامپیوتری را به دنیای خارج می برد”[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]برای استفاده از تکنولوژی Natal،شما به یک دستگاه مخصوص که دارای دو دوریبن هوشمند و یک میکروفون است نیاز دارید.این دوربین ها قابلیت تشخیص حرکات دو بعدی و همچنین سه بعدی را دارند.این سیستم، صورت استفاده کنندگان را اسکن کرده و در Xbox live ثبت می کند.همچنین این سیستم قابلیت تشخیص صدا را به صورت کاملا حرفه ای دارد که در بعضی از بازی های پرسش و پاسخ به شما هیجان دنیای واقعی را می دهد. با استفاده از این سیستم شما با Xbox خود صحبت می کنید، به آن دستور می دهید و آن هم دستورات شما را به سرعت اجرا می کند. این سیستم قابلیت های بسیار زیادی دارد که در ویدئوی زیر می توانید چکیده ای از آن را مشاهده کنید.[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]-----------------------------------[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]تو متن نوشته که یه دسته است که دو تا دوربین و یک میکروفونه !!! الان واقعا خوشحالم که رو همه دستگاه ها میاد ![/FONT]​

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
شما وقتی کنسول رو روشن می کنی یه سری اطلاعات مثل انتخاب کشور و تنظیم ساعت و ... میاد که نشون میده دستگاه نو هست.

من یک 360 pre60GB jasper خریدم امروز ، وقتی روشن کردم ازم تاریخ و ... نپرسید و در ضمن در قسمت پروفایل بازی call of jures وجود داشت.
یعنی کنسول دسته 2 هست؟:(:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من یک 360 pre60GB jasper خریدم امروز ، وقتی روشن کردم ازم تاریخ و ... نپرسید و در ضمن در قسمت پروفایل بازی call of jures وجود داشت.
یعنی کنسول دسته 2 هست؟:(:confused:

شاید بازی تست کردن بعد از کپی خور.

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
از نظر امکانات Elite بهتر از بقیه هست.
پیشنهاد می کنم PAL بخرید.J هم گرونه هم بازی هاش دیرتر میاد(البته بازی هایی که Region Lock هستن).
شما وقتی کنسول رو روشن می کنی یه سری اطلاعات مثل انتخاب کشور و تنظیم ساعت و ... میاد که نشون میده دستگاه نو هست.
مادربورد رو روی کنسول نمی نویسه.اما یه سری علائم هست که نشون دهنده نوع مادربورد کنسوله.تاریخ ساخت رو هم پشت کنسول بالای بارکد نوشته.مادربورد Jasper هم بهتر هست هم جدیدتر.
اکانت Gold داخل داشبورد موقع ثبت نام فعال میشه و هیچ کارتی به اسم کارت Gold داخل جعبه کنسول نیست.DVD بازی هم در صورتی روی کنسول هست که یه Bundle خاص باشه.
از راهنمایی شما تشکر می کنم فقط لطفا این دو مورد را بیشتر توضیح بدهید:
1- Bundle خاص باشه یعنی چی؟؟؟
2- اینکه ذکر کردید مادربورد رو روی کنسول نمی نویسه.اما یه سری علائم هست که نشون دهنده نوع مادربورد کنسوله ؟ برای مادر بورد جاسپر در مدل Elite علائم چی است؟؟
در ضمن من الان پلی استیشن 2 را دارم آیا بین یک بازی خاص پلی استیشن 2 و XBox360 تفاوتی وجود دارد یا کیفیت تصویر هر دو یکی است مثلا در بازی Resident Evil4 ؟؟ البته تلوزیون ما سامسونگ پلانو می باشد . قابلیت پخش HD را ندارد
به نظر شما مدل Elite با مادربورد جاسپر کی به ایران وارد می شه؟؟
ممنون

parsa_n1

کاربر سایت
Jul 22, 2007
84
نام
محمد
از راهنمایی شما تشکر می کنم فقط لطفا این دو مورد را بیشتر توضیح بدهید:
1- Bundle خاص باشه یعنی چی؟؟؟
2- اینکه ذکر کردید مادربورد رو روی کنسول نمی نویسه.اما یه سری علائم هست که نشون دهنده نوع مادربورد کنسوله ؟ برای مادر بورد جاسپر در مدل Elite علائم چی است؟؟
در ضمن من الان پلی استیشن 2 را دارم آیا بین یک بازی خاص پلی استیشن 2 و XBox360 تفاوتی وجود دارد یا کیفیت تصویر هر دو یکی است مثلا در بازی Resident Evil4 ؟؟ البته تلوزیون ما سامسونگ پلانو می باشد . قابلیت پخش HD را ندارد
به نظر شما مدل Elite با مادربورد جاسپر کی به ایران وارد می شه؟؟
ممنون
1-يعني كنسول رو از نظر ظاهر مخصوص اون بازي طراحي مي كنند و بازي اورجينال هم توش هست به طور مثال bundle halo 3 رنگ كنسول تقريبا سبز رنگه و يه halo 3 اورجينال توش هست.
2-به اين تاپيك مراجه كنيد مادربورد Jasper و مباحث پیرامون آن
3-گرافيك 360 با ps2 زمين تا آسمون فرق داره.
4-معلوم نيست

FIFA08

کاربر سایت
Apr 17, 2007
143
نام
ممد
بخرم

من میخواستم کامپیوتر رو رله کنم واسه بازی ولی دیدم XBOX 360 ارزون شده حال میخوام بگیرم فقط میترسم مثل PS2 بشه که نت خریدم Ps3 اومد وبازی هاش کمتر شد
به نظر شما XBOX بگیرم در ضمن با هخار بخرم یا بی هارد :blushing:؟

jax559

کاربر سایت
Feb 26, 2009
99
ایکس باکس بعدی به این زودیا نمیاد، تازه واسه 360 کنترلر جدید معرفی کردن که قراره ساله دیگه عرضه بشه! اینو راحت بخر (انگار فعلا شرکتا رفتن تو فازه گیم پلی و از گرافیک و سخت افزار کنسول کشیدن بیرون! سونی هم یه چیزایی شبیه وای موت معرفی کرده و سوتی هم داده گویا!)
دیگه حتما خودت میدونی با هارد بخری بهتره دیگه!!

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
ببخشید من دیروز یک پریوم جاسپر خریدم اما چند تا سوال داشتم 1- پشت دستگاه من نوشته 12v اما تاریخ ساخت را زده 2008 حالا این جاسپر هست یا نه 2- با 360 جاسپر بدون فن 12 ولت میشه حدودا چند ساعت مداوم بازی کرد 3- من بعد از یک ساعت بازی دیدم که پشت 360 یکم داغ شده اشکال داره یا نه

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
با سلام.
من مشهد هستم و تازه 2 روز هست که 360 خریدم.
میخواستم بازی بخرم و ونبال چند فروشگاه اینترنتی میگردم که:
1- کیفیت دیسکها و بازیها بالا باشد.(دیسک Verbatim ORGINAL)
2- چاپ روی دیسک و کاور با کیفیت داشته باشد.
3- روی دیسک و کاور هیچگونه لوگو و یا نام سایت یا ... وجود نداشته باشد.(دقیقا مانند Orginal Game)
4- بازی ها Full stealth باشند.
کلا بازی بدون مشکل باشد.
دوستان لطفا راهنمایی کنید که ماندم بدون بازی.
لطفا اگه فروشگاهی را که نام میبرید خودتان تجربه خرید داشتید ، لطفا نظر خود را اعلام کنید در مورد کیفیت کار و ...
با تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر