راهنمایی در مورد بازی hitman abusolation

saranipedram

کاربر سایت
Oct 3, 2011
51
سلام.دوستان من یه جا گیر کردم.که میره داخل یه اسلحه فروشی.دو تا کلت روی میز هست و باید برشون دارم.
اما هر کاری میکنم و کنترل هم که میزنم قبول نمیکنه.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام.دوستان من یه جا گیر کردم.که میره داخل یه اسلحه فروشی.دو تا کلت روی میز هست و باید برشون دارم.

واسه اینکه درش فقل هست کلیدش تو گاوصندق هست که کلید گاوصندق هم دست مدیر اون اسلحه فروشی هست . از چند طریق میشه اون کلید توی گاو صندق رو بدست اورد . اسون ترین راه اینه که بری بیرون اونجایی که دارن تیر اندازی میکنن . انتهای سالن یه دستشویی سرپایی هست که پشتش
یه پنجره هست وارد اتاق شو . مدیراونجاس. با سیم بکشش. کلید رو بگیر گاوصندق رو باز کن و کلید جعبه اسلحه رو بگیر . تمام

uchiha mehran

کاربر سایت
Aug 1, 2012
43
نام
mehran
میتونی یه جنگ خفن را بندازی همه رو بکشی بعد از تو لوله ی کولر ( از دری که مسابقه ی تیر اندازیه سمت چب لوله هرو میبینی ) میری تو یه اتاق یه گاو صندوق هست که کلید توشه !!

Black Flag

کاربر سایت
Jan 1, 2013
96
نام
Penguine
لارم به کارایی که این دوستان گفتن نیست. برو اونجا که آدما دارن تمرین تیر اندازی میکنن و تو جایگاه خالی بقل خانومه وایسا و شروع کن به شلیک کردن به اهداف با استفاده از قابلیت مخصوص Instinct اگه امتیازت بیشتر از خانومه بشه صاحب مغازه اسلحه رو بت میده. بینهایت بار هم میتونی با خانومه مسابقه بدی. از همه روشا هم حرفه ای تره.

NimA JooN

کاربر سایت
Feb 22, 2012
63
نام
نیما
درسته تنها کاری که باید بکن و آسون هم هست باید یا خانم با حجابه :D که کلاه گاو چرونی داره مسابقه هدف گیری بدی و اگه امتیازت بیشتر بشه به راحتی و بدون خون ریزی اون یارو صدا قشنگه بهت کلتارو میده :) :D

arasholiver007

کاربر سایت
Dec 4, 2011
48
سلام من این بازی رو تازه شروع کردم اولش نوشته پارت اول وارد یه خیابون شلوغ خیلی ادم هست مثل یه بازار میمونه نمیدونم باید چی کار کنم شلوغ میشه بعد تیراندازی شدید که واقعا نمیشه جنگید زود کشته میشه کمک کنید باید چی کار کنم لطفا

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
سلام من این بازی رو تازه شروع کردم اولش نوشته پارت اول وارد یه خیابون شلوغ خیلی ادم هست مثل یه بازار میمونه نمیدونم باید چی کار کنم شلوغ میشه بعد تیراندازی شدید که واقعا نمیشه جنگید زود کشته میشه کمک کنید باید چی کار کنم لطفا

راهنمایی جامع و کامل بازی Hitman Absolution

اسم اون مرحله The King of Chinatown هست که با راهنمای بالا به راحتی رد می کنید با هر Levelــی که می خواهید

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر