راهنمایی در بازی just cause 2

B.center

کاربر سایت
Sep 16, 2009
3
لطفا اگر کسی سیو بازی رو(اگر حتی 5 دقیقه هم بازی کرده)داره لینکشو بده ...
فقط میخوام از بعد فرود اومدن روی زمین باشه
اول به سمت اون نقطه حرکت کن ، مدتی که گذشت و نزدیک شدی space فعال میشه و بزن تا چتر باز ش.
- بازی بی نظیری هست قدیمیه و محصول 2010 اما واقعا محشره : موتور که سوار میشی در حد بازی موتوره ، هلی کوپترای متنوع ، انگار یه بازی پرواز گرفتی ، خودروهاش ، قایق ، هواپیماو... طولانی ، جذاب ، تمام بخشها عالی. ایکاش 3 هم بیاد.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
اول به سمت اون نقطه حرکت کن ، مدتی که گذشت و نزدیک شدی space فعال میشه و بزن تا چتر باز ش.
- بازی بی نظیری هست قدیمیه و محصول 2010 اما واقعا محشره : موتور که سوار میشی در حد بازی موتوره ، هلی کوپترای متنوع ، انگار یه بازی پرواز گرفتی ، خودروهاش ، قایق ، هواپیماو... طولانی ، جذاب ، تمام بخشها عالی. ایکاش 3 هم بیاد.

یه چند ماهی میشه که بازیو پاک کردم.
ولی من که هرچقدر میرفتم و هر چقدر space میزدم هیچ عکس العملی نشون نمیدادو آخرش با مخ میخورد زمین

ᴬᴸᵒᶯᵉ

کاربر سایت
May 11, 2013
2
نام
MosleM ka
دوستان بازی رو نصب کردم این ارور میاد موقع اجرا کردنش

دایرکس هم اپ کردم

92018496219225561708.png
داش گلم
این بازی کامل نیستش که نصب کردی !
اینو دانلود کن Download RegCure.zip
و طبق عملیات زیر کرک کن برنامه را :
بعد از نصب برنامه ایکون نرم افزار در گوشه سمت راست تسکبار ( کنار ساعت ) قرار میگیره ، ابتدا روی آن کلیک راست کنید و سپس برنامه را کامل ببندید. وقتی برنامه کامل بسته شد باید فایل کرک برنامه رو که دانلود کردید (در پوشه کرک وجود دارد) در محل نصب این نرم افزار کپی و جایگزین فایل قبلی کنید. حالا آن را اجرا کنید و بگذارید سیستم شما را اسکن کنید ، بعد از آن بروی فیکس کلیک میکنید تا این ایراد و بقیه ایرادات ویندوز رفع گردد.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
داش گلم
این بازی کامل نیستش که نصب کردی !
اینو دانلود کن Download RegCure.zip
و طبق عملیات زیر کرک کن برنامه را :
بعد از نصب برنامه ایکون نرم افزار در گوشه سمت راست تسکبار ( کنار ساعت ) قرار میگیره ، ابتدا روی آن کلیک راست کنید و سپس برنامه را کامل ببندید. وقتی برنامه کامل بسته شد باید فایل کرک برنامه رو که دانلود کردید (در پوشه کرک وجود دارد) در محل نصب این نرم افزار کپی و جایگزین فایل قبلی کنید. حالا آن را اجرا کنید و بگذارید سیستم شما را اسکن کنید ، بعد از آن بروی فیکس کلیک میکنید تا این ایراد و بقیه ایرادات ویندوز رفع گردد.
داداش پست شش ماه پیشو جواب میدی؟
تا الآن یا از خیر بازی گذشته یا بازی رو تموم کرده :|

Sent from my GT-S5300 using Tapatalk 2

Mr BoB

کاربر سایت
Jul 2, 2013
52
سلام،من وقتی بازی رو اجرا میکنم بعد از مرحله 1 وقتی میره با هلکوپتر دم یه خونه با یه دختره صحبت میکنه بعد سوار موتور دختره میشه و میره بعد میره روی لودینگ بعد میپره بیرون و ارور has stopped working میده و میره بیرون
لطفا کمک کنید.

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
622
نام
امیرحسین
سلام،من وقتی بازی رو اجرا میکنم بعد از مرحله 1 وقتی میره با هلکوپتر دم یه خونه با یه دختره صحبت میکنه بعد سوار موتور دختره میشه و میره بعد میره روی لودینگ بعد میپره بیرون و ارور has stopped working میده و میره بیرون
لطفا کمک کنید.

احتمال داره مشكل از كركتون باشه ، عوضش كنيد شايد برطرف بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

ahen1380

کاربر سایت
Jan 12, 2017
1
سلام دوستان. بازی جاست کاز دو دان کردم نصب کردم این ارور رو میده دلیلش چیه لطفا راه نمایی کنید
این رفیقمونم که یه فایل داده بود گفت دانلود کنید نصب کنید خوب میشه نصب کردم اما فرقی نکرد
متن ارور
!Fatal DirectX error
Code:15
Result:0x80070057:E_INVALIDARG

the game will now exit. Try staring the game with/failsafe if the problem persist.

تمام نسخه های دایرکس هم نصب کردم
اما بازم اجرا نشد

لطفا جواب خود را به ایمیل زیر بدید
amir9336146433 @gmail.com

شمارم
۰۹۳۳۶۱۴۶۴۳۳

به خدا لنگشم جواب بدین اگه بلدی

HOSSEINHM

کاربر سایت
Mar 14, 2017
2
سلام تو بازی برای نابود کردن زد هوای ها در مرحله اول چه کلیدیو باید بزنم وقتی G رو میزنم فقط بمب عوض میکنه و کار دیگه ای نمیکنه لطفا راهنماییم کنید خداییش هرکی بلده بگه خیلی لنگم

آخرین ویرایش:

st.swid

کاربر سایت
Apr 10, 2018
5
سلام تو بازی برای نابود کردن زد هوای ها در مرحله اول چه کلیدیو باید بزنم وقتی G رو میزنم فقط بمب عوض میکنه و کار دیگه ای نمیکنه لطفا راهنماییم کنید خداییش هرکی بلده بگه خیلی لنگم
باید بری اونجا کلیک راست رو بزنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر