دیسک دوم Halo 4 برای نصب 8 گیگی مولتی پلیر

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
چندی پیش عنوان Halo 4 لیک شد. بعد از انتشار عکس های Halo 4 ، مشخص شد که این بازی داری 2 دیسک است، بازیکنان کنجکاو بودند که آن دیسک دوم برای چیست؟

Halo-431.jpg

مایکروسافت در تابستان گذشته اعلام کرده بود که " Halo 4 برای بازی نیاز به 8 گیگ فضای خالی در هارد خواهد داشت".

ناشر بازی اخیرا به سایت Joystiq اعلام کرده است که، دیسک دوم بازی Halo 4 همان 8 گیگ نصب بازی است، که بخش مولتی پلیر بازی را پوشش میدهد.

وی در این مورد بیان کرد: "دیسک دوم شامل اطلاعاتی است که نیاز دارد تا در هارد یک Xbox360 نصب شود و حداقل نیاز به 8 گیگ فضای خالی دارد تا بازیکنان به قسمت مولتی پلیر بازی Halo 4 دسترسی پیدا کنند."

SOURCE

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
حداقل نیاز به 8 گیگ فضای خالی دارد تا بازیکنان به قسمت مولتی پلیر بازی Halo 4 دسترسی پیدا کنند

یعنی اگه نداشته باشند دسترسی پیدا نمیکنن ؟!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
كی از رو ديسك بازی می كنه، اونم هيلو4 رو:D من هيلو3 رو تست زدم اون لودينگش كه تم اصلی توش پخش می شد شده بود الی ماشالا:D در صورتيكه تو حالت نصب سه سوته لود می شد:D
بهتره برای لذت بردن از اين بازی يه فلش 16 گيگ يا هارد 20 گيگ داشته باشيد. (حداقل)
نصب لودينگ ها رو سريعتر می كنه و با ارور نخوندن ديسك هم احيانا مواجه نمی شيد.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این خبر 6-5 ماه پیش هم اومده بود به نظرم:D
تا جایی هم که یادم میاد خودم ترجمش کردم که بچه ها می‌گفتن احتمالا به Spartan Ops ربط داره و...:D
الان دارم به این جمله ایمان میارم:
تاریخ تکرار می‌شود:D

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
این خبر 6-5 ماه پیش هم اومده بود به نظرم:D
تا جایی هم که یادم میاد خودم ترجمش کردم که بچه ها می‌گفتن احتمالا به Spartan Ops ربط داره و...:D
الان دارم به این جمله ایمان میارم:
تاریخ تکرار می‌شود:D

اره خب تو خبرم گفته که تابستان گذشته اعلام کرده بودن این موضوع رو ولی نگفته بودن که این 8 گیگ انحصار داره به مولتی پلیر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر