در خرید های اینترنتی از اشخاص ناشناس بیشتر دقت کنید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
توی این دنیام ک دیگه همه چیز اینترنتی شده اینجور ادما شخصیت بقیه هم ب گه میکشنb-)

- - -ویرایش - - -

چه قدر وضع مملکت خرابه یکی مثل این امامی که فکر کنم از بیش از 100 نفر تو این جا و پرشين تولز کلاه برداری کرده راست راست می چرخه و به کارش ادامه میده.چرا هيچکي اینو نمی گیره?

ب خاطر اینکه کشور ما دزد پروره

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
دوستان خواهشا اجازه بدید تاپیک باز بمونه این حرفارو دیگه همه ملت میدونن دیگه گفتن نداره که

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
آقا ببخشیدا من گو خوردم غلط کردم
به خاطر همین کارم الآن 3 روزه تصادف کردم و ساق پام شکسته البته حفمم هست
من همینجا از همه دوستان عذرخواهی میکنم و فول میدم با شما سه نفر هم تسویه کنم ودرصورت امکلن خسارت هم میدم
دیگه از این به بعد همچین کارایی نمیکنم و اگر شما دیدین باز این کار کردم از این تاریخ از سگ پست ترم و بی شرفم

دیر اقدام کردی براردر گل ،هر چقدر هم زنگ بزنی و پیام بدی جون مادرتو قسم بخوری دیگه فایده نداره ، من شکایتمو کردم ، الانم ابلاغ شده به تهران ، دیگه کاری از دست من ساخته نیست .

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
آقا ببخشیدا من گو خوردم غلط کردم
به خاطر همین کارم الآن 3 روزه تصادف کردم و ساق پام شکسته البته حفمم هست
من همینجا از همه دوستان عذرخواهی میکنم و فول میدم با شما سه نفر هم تسویه کنم ودرصورت امکلن خسارت هم میدم
دیگه از این به بعد همچین کارایی نمیکنم و اگر شما دیدین باز این کار کردم از این تاریخ از سگ پست ترم و بی شرفم
اشك تمساح!
از قديمــ گفتن "يه بار جستي ملخک، دوبار جستی ملخک، آخر به دستی ملخک!"

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
دوستانی که میخاین از این اقا شکایت کنن توجه کنن تشریف میبرین به این آدرس خیابان شریعتی بالاتر از سه راه طالقانی کوچه فرهاد 2 نبش کوچه دادسرای ناحیه 31 ، اونجا شکایتتون رو مطرح کنین تا ثبت بشه بعد به من خبر بدین تا معرفی تون کنم به یک بنده خدایی که توی پلیس فتا هستش برای ادامه کار.
البته این بنده خدا گفتش که روند پیگیری این کار خیلی سریع و ساده هستش چون که پول به کارت واریز شده و اسم و مشخصات معلومه خیلی راحت انجام میشه ، در ضمن از اون فیشی که کارت به کارت کردین یک کپی بگیرین که اگه فیشش پاک شد نخواید برید بانک صورتحساب بگیرید

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دروغ میگه پول منو هنوز نداده! قضیه تصادف هم دروغه خیلی از این دروغا میگه وقتی حرف شکایت میاد
من حاضرم پولمو ندی ولی 6 سال بیوفتی زندان تا افراد کثیفی مثل تو از جامعه دور باشن و اجتماع رو خراب نکنن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
قطعا که داره حرف مفت میزنه ولی من احتمال میدم که خدا میخواد ایشون رو زجر کش کنه ، دقعه بعد دستش ، بعد گردنش ، بعد شونش بعد هم یه جاهای دیگه که اینجا جاش نیست بگم

دروغه باور نکنید!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
به نظر من اینجور موارد یه جور درس عبرتی برا همه ماها هست که با آدمایی معامله کنیم که یا امتیاز بازارچه بالایی دارن یا حداقل تو فروم شناخته شده هستن و چند نفری می شناستشون

الانم بهترین کار شکایت......چون اولا راحت میشه گیرش انداخت بر فرض محال هم اگر نشد برای همیشه پرونده شکایت چند نفر تو سابقش میمونه و تا آخر عمر براش درس عبرت میشه(عقب نکشین دوستان)

.

miladtaker

کاربر سایت
Dec 10, 2005
8
آخه آدم عاقل کلاه برداری میکنی لا اقل برو کلاه چند تا آدم نامرد پول پرست رو بردار =)) نه این جماعت گیمر که تموم سرگرمیشون کنسولشون و پی سی هاشونه

عزیزم شماره کارت و شماره حسابت وقتی دست بقیه باشه و مکالماتت هم موجود باشه میدونی چه بلایی سرت میارن ؟ واقعا من تو عقل بعضیا شک میکنم اگر داری پیام منو میخونی برو تموم کسانی که ازشون پول خوردی رضایتشون رو جلب کن وگرنه با یه پرینت حساب آمارتو در میارن و خودشون اونارو میکشونن توی دادگاه حداقل اگر یکی دو نفر ازت شکایت کنن کمتر برات زندان میبرن

dk 313

کاربر سایت
May 30, 2010
339
این جریانش به کجا رسید؟
استارتر شکایت کرد؟
پولش رو پس گرفت؟

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
از بین رفتن اعتماد بده یکی میگه با کاربرایی که سابقه فروش دارن معامله کنید خوب یکی مثل من که اولین معاملشو میخواد انجام بده چیکار کنه پی اس 4 هم تازه خریدم قراره کلی بازی بخرم و بفروشم

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
از بین رفتن اعتماد بده یکی میگه با کاربرایی که سابقه فروش دارن معامله کنید خوب یکی مثل من که اولین معاملشو میخواد انجام بده چیکار کنه پی اس 4 هم تازه خریدم قراره کلی بازی بخرم و بفروشم

راه های اعتماد سازی رو میتونید انجام بدید ، مثلا از فیش اب یا برق اسکن بگیرید بدید به اون کسی که میخواید باهاش معامله کنید .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
اینو من صفحه قبل گفتم :dحرف شمام کاملا درسته

متاسفانه خشک و تر با هم میسوزه.....همچین آدمهایی(آدم نماهایی البته) کلا دارن اعتماد تو معامله اینترنتی که حتی خیلی مهمتر از معامله حضوری هست رو از بین می برن و همین باعث میشه افرادی مثه شما هم ضرر کنن

نباید اینطور بشه که ما از دست فروشنده های دزد به خرید و فروش اینترنتی روی بیاریم و متاسفانه بعضی کاربرا هم دزد از آب دربیان

کلا اگه بچه ها شکایتشونو با قوت ادامه بدن و به سرانجام برسونن نه دیگه این آدم جرات می کنه اینکارارو تکرار کنه و نه اگه کسی خدای نکرده تو ذهنش همچین نیاتی هم باشه با دیدن افرادی که شکایت کردن میره سراغ همچینکاری

.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر