دانلود از یوتیوب با کدومش روش؟ + درخواست

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان
من میخوام از یوتیوب کلیپ دانلود کنم البته بدون کانورت ویدئو چون افت کیفیت ایجاد میکنه
میخوام بپرسم چجوری میتونم این کار رو انجام بدم

الان مثلا من 4k این ویدئو رو میخوام هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم حتی با قند شکن

https://www.youtube.com/watch?v=lNwWOul4i9Y

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
3e6d2d1f6135323679f21507f79fa0f6e0f43a73.jpg

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
بنده هم در این زمینه مشکل دارم . مشکل من اینه که وقتی با IDM دانلود میکنم موقعی که میخوام با KMPlayer اجرا کنم صفحه همش سیاه هستش

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
از افزونه youtube downloader فایرفاکس استفاده کنید به راحتی گزینه دانلود رو کنار پخش کننده یوتیوب نشون میده و می تونید ویدئو رو با هر کیفیتی با سرعت بالا دانلود کنید

ubilove

کاربر سایت
Feb 13, 2015
6
نام
سجاد حبیبی
از افزونه youtube downloader فایرفاکس استفاده کنید به راحتی گزینه دانلود رو کنار پخش کننده یوتیوب نشون میده و می تونید ویدئو رو با هر کیفیتی با سرعت بالا دانلود کنید
انصافا فایرفاکس از همه مرورگرا سرتره!
ببین فقط حواست باشه وسط دانلود قند شکنو قطع نکنیا!

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سلام.
من شیلتر شکن ندارم.اگه یه ویدیو از یوتیوب بخوام دانلود کنم باید چیکار کنم؟کسی میتونه لینک دانلودش رو برام مستقیم کنه و بده؟

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
ممنون که جواب دادین.
ولی منظور من اینه که من شیلتر شکن ندارم و کلا نمیتونم برم تو یوتیوب. میخواستم یه ویدیو که تو سایتای دیگه ندیدم تو یوتویب بگردم و پیداش کنم و دانلودش کنم اما این چیزی که شما گذاشتی حتما باید لینک ویدیو رو توش بزارم که من فعلا نمیتونم بدون شیلتر شکن برم.راه حل دیگه ای نیست؟

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
هم چین چیزی برای کروم هم هست ؟! میشه اسمش رو بگید ؟ ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر