خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
حتی این اسپرهای مخصوص عینک ؟
اره چون نتیجه عکس داره.شما فکر کن تلویزیون گردو خاک روش باشه از این مواد تمیز کننده هم بهش بزنید بیشتر کثیف تر میشه.همون با دستمال عینک خشک قشنگ تمیز میکنه

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
حتی این اسپرهای مخصوص عینک ؟
بنظرم اگر اول با این دستمالهای حوله‌ای مرغوب یا دستمال عینک گرد و خاک رو از رو صفحه خوب پاک کنید، بعد با اسپری مخصوص و دستمال تمیز کنید، بهترین نتیجه رو میده. اگرم چند روز تصمیم به استفاده از مانیتور یا tv ندارید، پارچه‌ای تمیز بندازید روش تا گرد و خاک نگیره.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
فقط یادتون باشه با دستمال معمولی یا با دستمال کاغذی اصلا تلویزیون رو تمیز نکنید که ممکنه خط بیفته پنلتون
مایه تمیز کننده هم فقط آب خالی که به روی دستمال عینک میزنید ( اونم دستمال عینک جنس خوب )
دستمال هم اصلا فشار ندید و فقط در حد تماس روی تلویزیون کشیده بشه ( فکر کنید پنل تلویزیونتون همونقدر حساسه که چشمتون حساسه مخصوصا پنل VA )

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
فقط یادتون باشه با دستمال معمولی یا با دستمال کاغذی اصلا تلویزیون رو تمیز نکنید که ممکنه خط بیفته پنلتون
مایه تمیز کننده هم فقط آب خالی که به روی دستمال عینک میزنید ( اونم دستمال عینک جنس خوب )
دستمال هم اصلا فشار ندید و فقط در حد تماس روی تلویزیون کشیده بشه
مگه پنل ها خیلی ضیعف هستن؟ جنس صفحه شون از چیه راستی؟
ما یک ال سی دی قدیمی سامسونگ داریم از شیشه هست صفحه اش اینا چرا اینقدر سو سول هستن این جدیدا؟

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
مگه پنل ها خیلی ضیعف هستن؟ جنس صفحه شون از چیه راستی؟
ما یک ال سی دی قدیمی سامسونگ داریم از شیشه هست صفحه اش اینا چرا اینقدر سو سول هستن این جدیدا؟
ما توی پذیرایمون یه lcd قدیمی سامسونگ داریم با لنگ هم تمیزش کنی هیچیش نمیشه:D

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
ما توی پذیرایمون یه lcd قدیمی سامسونگ داریم با لنگ هم تمیزش کنی هیچیش نمیشه:D
تلویزیون قدیمی سونی داشتیم 24 اینچ رنگی از بالا پله ها افتاد یک طبقه اومد پایین زدیمش به برق کار کرد
اما یک 8500E سونی دیدم از ارتفاع 10 سانتی پایه یک سمتش رها شد اومد رو زمین تلویزیون خراب شد !!!

Ali nik

کاربر سایت
Aug 8, 2017
58
سلام
داداشم lg c9 گرفته، ps4 وصل کردم بهش تست کردم
خوب بود
ولی اگه کسی میخواد ساعت ها گیم بزنه
و خسته نشه و لذت ببره مانیتور بهتره
تو مانیتور تسلط آدم خیلی بیشتره
کلا با مانیتور داغونم خیلی بیشتر حال میکردم ?

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
سلام
خوب بود
نمیدونم چرا منم زیاد با مانیتور حال میکنم، دو ماه سویچ کردم رو TV اصلا جذابیتی توش نمیبینم، تو اکثر گیم های انلاین هم زیاد روش دقتی ندارم....فقط برای بازی های داستانی خوبه، مثل گاد و ویچر 3-4 متر دور تر لم بدی رو بالشت و بازی کنی...
راستی گارانتی میگفت اگر روزی 4 ساعت تلویزیون روشن کنی، باید 20 ساعت استراحت کنه؟ یعنی چی این؟
بعدش گفت باید صفحه متحرک باشه همیشه عکس ثابت نباشه؟ چرا اینا رو گفت؟

Ali nik

کاربر سایت
Aug 8, 2017
58
نمیدونم چرا منم زیاد با مانیتور حال میکنم، دو ماه سویچ کردم رو TV اصلا جذابیتی توش نمیبینم، تو اکثر گیم های انلاین هم زیاد روش دقتی ندارم....فقط برای بازی های داستانی خوبه، مثل گاد و ویچر 3-4 متر دور تر لم بدی رو بالشت و بازی کنی...
راستی گارانتی میگفت اگر روزی 4 ساعت تلویزیون روشن کنی، باید 20 ساعت استراحت کنه؟ یعنی چی این؟
چون ممکنه burn in بشه
حسابی ازش مراقبت کن
مدل چی خریدی؟

تو مانیتور تسلط خیلی بیشتری داری بخاطر همون خیلی حال میده
تازه چشمای آدم کمتر آسیب می بینه
توجه کرده باشی اکثر گیمرای حرفه ایه دنیا با مانیتور گیم میزنن
فکر می کنم tv ها فقط برای گیم طراحی نشدن
و خیلی شدت روشناییشون بالاس،بخصوص مدلای qled سامسونگ که شخصا چشمای منو ذوب می‌کنه
ضمنا این رو هم اضافه بکنم که ، وقتی با مانیتور بازی می کنید یه محیط خصوصی هستس و اینکه کسی نیست بخاطر محتوای خشن بازی ویا صحنه دار بازی به شما گیر بده

• Like
Reactions: Bloodborne11

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام
خوب بود
منم چندسالی با مانیتور بازی میکردم وقتی اومدم رو تی وی اولش خورد تو ذوقم اما کم کم دیدم تی وی خیلی بهتره . یه علت اینکه اولش تو ذوقت میخوره بخاطر اینه که باید تنظیمات تلوزیون رو کاملا مناسب گیم انجام بدی . مثلا حتما رو گیم مود بزاری بعد تا جایی که میشه رنگهارو ملایم تنظیم کنی چون رنگ های اغراق شده توی گیم خیلی اذیت میکنه .
خلاصه مطمئن باش اگه تنظیمات مناسب رو انجام بدی تی وی یه حاله دیگه میده مخصوصا c9 که یکی از بهترینهای گیمه .

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
در مانیتور شما input lag بین 1 میلی ثانیه تا نهایت 5 میلی ثانیه داری اما تلویزیون میشه 20 میلی ثانیه یا گاهی بیشتر !!!
در مانیتور چون صفحه کوچکتر هست و از اونور شما بهش نزدیک هستید کاملا به بازی مسلط هستید و میتونید عکس العمل های سریعتری داشته باشید
بخاطر رنگ های طبیعی تر مانیتور چشم رو کمتر خسته میکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ali nik and VENOMEM

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اینا همش سلیقس یکی با مانیتور حال میکنه یکی با tv
من بشخصه به خاطر اون حریم خصوصی موقع بازی کردن مانیتور رو ترجیح میدم:D (رو TV همیشه مجبور بودم بازی هایی مثل GOW رو وقتی به یه صحنه ناجور میرسه خاموش کنم TV رو) و کیه که ندونه کیفیت TV بهتره
فاصله رو هم باید رعایت کرد اگه با TV بازی میکنید و نورش رو هم کم کنید چون واقعا چشم رو اذیت میکنه و ممکنه نمره چشمتون بره بالا
البته الان با این قیمتا مانیتور نمیصرفه و همون TV 4K سایز 43 اینچ خیلی با ارزش تره از مانیتور.
تو TV حتما حتما باید حالت گیم رو فعال کرد تا اینپوت لگ بیاد زیر 20 تا وگرنه اصلا واسه بازی کردن خوب نیست

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
اینا همش سلیقس یکی با مانیتور حال میکنه یکی با tv
من بشخصه به خاطر اون حریم خصوصی موقع بازی کردن مانیتور رو ترجیح میدم:D (رو TV همیشه مجبور بودم بازی هایی مثل GOW رو وقتی به یه صحنه ناجور میرسه خاموش کنم TV رو) و کیه که ندونه کیفیت TV بهتره
فاصله رو هم باید رعایت کرد اگه با TV بازی میکنید و نورش رو هم کم کنید چون واقعا چشم رو اذیت میکنه و ممکنه نمره چشمتون بره بالا
البته الان با این قیمتا مانیتور نمیصرفه و همون TV 4K سایز 43 اینچ خیلی با ارزش تره از مانیتور.
تو TV حتما حتما باید حالت گیم رو فعال کرد تا اینپوت لگ بیاد زیر 20 تا وگرنه اصلا واسه بازی کردن خوب نیست
در مورد قیمت اخه tv زیر 50 اینچ اون حس غرق شدن تو بازی رو ایجاد نمیکنه به نظرم. زیادم نزدیکش بشی چشت درمیاد.بالای 50 هم بخوای بخری قیمتش با مانیتور خیلی فرق نمیکنه

• Like
Reactions: PooyaGH

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
تو مانیتور تسلط خیلی بیشتری داری بخاطر همون خیلی حال میده
تازه چشمای آدم کمتر آسیب می بینه
توجه کرده باشی اکثر گیمرای حرفه ایه دنیا با مانیتور گیم میزنن
فکر می کنم tv ها فقط برای گیم طراحی نشدن
و خیلی شدت روشناییشون بالاس،بخصوص مدلای qled سامسونگ که شخصا چشمای منو ذوب می‌کنه
ضمنا این رو هم اضافه بکنم که ، وقتی با مانیتور بازی می کنید یه محیط خصوصی هستس و اینکه کسی نیست بخاطر محتوای خشن بازی ویا صحنه دار بازی به شما گیر بده

مانيتور hdr دار خوب نداريم اينجا

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر