خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
داداش من مانیتور های زیر رو پیدا کردم که همه 4k و 1ms هستند و قیمت زیر 300 تا 400. دلار دارند ولی بیشترشان یا تو بازار نیست یا با قیمت نجومی موجوده
Benq el2870u
Asus mg28uq
Aoc u2879uf
Asus up28uqg
Samsung u28e590d

حالا یه روز باید برم بازار ببینم اونجا چجوریه وضعیت، واقعا زوره برای یه مانیتور 300 تا 400 دلاری 9 تومن پول بدی
مورد Benq رو میشه از آمازون از طریق egerd. خرید به 5.5 میلیون
اگه از آمازون امارات تهیه بشه در میاد 4.5
کسی تا حالا ازین سایت ها سفارش داده؟
کدوم معتبر تره؟

آخرین ویرایش:

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
مورد Benq رو میشه از آمازون از طریق egerd. خرید به 5.5 میلیون
اگه از آمازون امارات تهیه بشه در میاد 4.5
کسی تا حالا ازین سایت ها سفارش داده؟
کدوم معتبر تره؟
همین دیروز یکی از دوستان اومد سفارش بده زنگ زدیم بهشون همین ایگرد > اول که اومد گفت یه ماه دیگه میرسه دستتون گفتیم مشکلی نیست بعد گفت نمیشه باز وصل کرد به یکی دیگه گفت میشه خلاصه معلوم شد کلا نمیارن فقط اینکه هر از چندی بین کالاهاشون میزارن خلاصه اینکه کالایی که گذاشته بودیم توی سایتشون که تخمین بزنه با مقداری که آخرش بهمون گفت حدود ۲ تومن بیشتر شد.قیمت مانیتوری که 8 تومن حساب کرده بود رو گفت با ۱۰ تومن میاره که هیچی دیگه.این قیمت رو همینجا با گارانتی میدن....ولی کلا اگه کس دیگه ای هم میدونه از این سایتها تجربه اش رو بگه خرجش کلا یه زنگه دیگه...البته ما گفتیم صبر کنیم تا بلک فرایدی شاید اون موقع بصرفه ولی الان که فایده نداره

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
همین دیروز یکی از دوستان اومد سفارش بده زنگ زدیم بهشون همین ایگرد > اول که اومد گفت یه ماه دیگه میرسه دستتون گفتیم مشکلی نیست بعد گفت نمیشه باز وصل کرد به یکی دیگه گفت میشه خلاصه معلوم شد کلا نمیارن فقط اینکه هر از چندی بین کالاهاشون میزارن خلاصه اینکه کالایی که گذاشته بودیم توی سایتشون که تخمین بزنه با مقداری که آخرش بهمون گفت حدود ۲ تومن بیشتر شد.قیمت مانیتوری که 8 تومن حساب کرده بود رو گفت با ۱۰ تومن میاره که هیچی دیگه.این قیمت رو همینجا با گارانتی میدن....ولی کلا اگه کس دیگه ای هم میدونه از این سایتها تجربه اش رو بگه خرجش کلا یه زنگه دیگه...البته ما گفتیم صبر کنیم تا بلک فرایدی شاید اون موقع بصرفه ولی الان که فایده نداره
از هرکدوم پرسیدم گفتن مانیتور نمیاریم
اگه کسی سایتی میشناسه که میارن بگه

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
از هرکدوم پرسیدم گفتن مانیتور نمیاریم
اگه کسی سایتی میشناسه که میارن بگه

یه سایت هست wekala قیمتش بد نیست زنگ زدم گفت مشکل نداره و پول اضافه هم بعدش نمیگیربم تا یه ماه هم تحویل میدیم
ولی نمیدونم قابل اعتماد هست یا ن
مانیتوری که از همه ارزون تر در میاد هم Benq el2870u هست چون وزنش کمتره یا به اشتباه تو آمازون کم خورده 299 دلار هست و تو بیشتر سایت ها 5.5 میلیون میزنه قیمتش رو

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sarvior

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
یه سایت هست wekala قیمتش بد نیست زنگ زدم گفت مشکل نداره و پول اضافه هم بعدش نمیگیربم تا یه ماه هم تحویل میدیم
ولی نمیدونم قابل اعتماد هست یا ن
مانیتوری که از همه ارزون تر در میاد هم Benq el2870u هست چون وزنش کمتره یا به اشتباه تو آمازون کم خورده 299 دلار هست و تو بیشتر سایت ها 5.5 میلیون میزنه قیمتش رو
ممنون ، فعلا تاریخ نماد الکترونیکیشون تموم شده و نمادشون منقضی شده ، باید دید دوباره تاییدیه میگیرن یانه

این مدل پنلش tn هست درسته ؟
پنل tn واقعا جالب نیست
بنظر بنده مدلی بگیرید که پنلش va باشه

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
ممنون ، فعلا تاریخ نماد الکترونیکیشون تموم شده و نمادشون منقضی شده ، باید دید دوباره تاییدیه میگیرن یانه

این مدل پنلش tn هست درسته ؟
پنل tn واقعا جالب نیست
بنظر بنده مدلی بگیرید که پنلش va باشه

من مانیتور قبلیم TN بود، راضی بودم ازش یکم با تغییر تنظیمات بهتر میشه ولی بازم به VA نزدیک نمیشه

یکی از این شرکت ها میگفتی به خاطر توقف تولید مانیتور های lg و Samsung اینقدر قیمتا رفته بالا
مانیتور زیر 200 دلاری رو دارن 5 تومن میفروشن اگه همیجوری پیش بره و وضعیت تغییر نکنه چند وقت دیگه همین مانیتور ها هم تموم میشه تو بازار و قیمتا بازم میره بالاتر

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
103
razer-raptor-27-gallery-02.jpg

• 27" Non-Glare WQHD IPS Display
  • Fast 144Hz Refresh Rate and wide color gamut with HDR support
  • Ultra thin bezels at 2.3mm
  • Adaptive display via AMD FreeSync
  • 90° tilt for easy setup and access to ports
  • Built-in CNC cable management system
  • USB-C power delivery to charge mobile devices
  • Razer Chroma™ with 16.8 million colors for customization
۷۰۰ دلار #-o:| و نداشتن G-Sync معایب این مانیتور بی نهایت جذاب هست ، تازه محصولات ریزر تو ایران از قیمت اصلیش خیلی گرون تر هم هست ولی انصافا طراحی چشم نوازی داره ، کلا همه ریزرها زیبا هستن ولی فوق گرون

einstein_dm

کاربر سایت
May 25, 2013
13
امروز رفتیم برای یکی از دوستان تلویزیون بخریم یه سری گفتن گارانتی طلایی هست یه سری گفتن گارانتی الکو هست ما شعبه های سونی آنلاین هستیم، هالکو گفت من خودم گارانتی میکنم بعد نمیدونست موجودی داره یا نه :|
واقعا یه وضع افتضاحیه نگو و نپرس :-w
بچه هایی که خریدن از تجربه هاشون بگن ببینیم باید چی کار کنیم ؟

آخرین ویرایش:

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام
چه تنظیماتی برای TN استفاده میکردید؟

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
دقیق یادم نیست اون زمان یه ویدئو تو یوتوب دیدم مطابق همون تنظیم کردم خیلی بهتر شد
مدل مانیتورتون رو تو یوتوب سرچ کنید

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
tv خوب بخوای باید حدود 15 تومن هزینه کنی که یا یه مدل بالا از سونی رو بگیری و یا بری سراغ اولد.
توی همون رنج 5 تومن میشه یه 43 7100 سامسونگ بگیری که برای استفاده کلی جواب میده. hdr نسبتا ضعیفی دارن ولی با تجربه ای که من داشتم برای استفاده اتاق جواب میده. برای مانیتور و ps4 حدود یه هفته ست که خریدم و تست کردم به تناسب قیمتش خوب بوده. یه مانیتور 22 دارم که 1080 هست. این با سایز 43 همون تراکم پیکسل رو داره که اگر بخوای از فاصله نزدیک هم باهاش کار کنی مشکلی پیش نمیاد.

مدل های بالاتر 120 هرتز رو هم پشتیبانی دارن. تیوی ها خوب اینپوت لگ حدود 10 الی 20 میلی ثانیه دارن. نسبت به مانیتور بالاست ولی نسبت به تیوی های قدیم خیلی پیشرفت کردن.
سلام
چند تا سوال داشتم راجب ru 7100
1) تو صحنه تاریک وقتی زیرنویس پخش میشه مشکل بلومینگ نداری ؟
2) اینپوت لگش بدرد بازی های انلاین میخوره ؟
3)توصحنه های تاریک عمق رنگ میشکی چطوره و جزئیات خوبه؟
4) تلوزیون شما بانه ای و ساخت مصر هست ؟
5) تو بازی ها 60fps رو میده ؟
6) مشکل هالو افکت رو نداری ؟
ممنون

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
سلام
سلام
چند تا سوال داشتم راجب ru 7100
1) تو صحنه تاریک وقتی زیرنویس پخش میشه مشکل بلومینگ نداری ؟
نه. این مدل local dimming نداره و توی صحنه های تاریک یک دست تره.به نظر من نسبت به fald های رده پایین خیلی بهتره.
2) اینپوت لگش بدرد بازی های انلاین میخوره ؟
در حالت گیم مود حدود 10 میلی ثانیه ست. که جزو بهترین تی وی هاست.
3)توصحنه های تاریک عمق رنگ میشکی چطوره و جزئیات خوبه؟
بستگی داره که بخواین با چه مدلی مقایسه کنید. با مدل های هم رنج سونی و الجی مقایسه کردم. کنتراست خیلی بهتری داره.

4) تلوزیون شما بانه ای و ساخت مصر هست ؟
اره بانه ای خریدم. ولی توی یک فروشگاه مونتاژ اسلوانی موجود شده بود. فرقش هم فقط اضافه داشتن رسیور بود. هم گیرنده داخلی داره هم خارجی.
5) تو بازی ها 60fps رو میده ؟
اره 60 هرتز رو پشتیبانی میکنه. البته توی ریتینگ نوشته اصل پنل 50 هرتز هست.
6) مشکل هالو افکت رو نداری ؟
این هم نسبی هست. توی رنج خودش مثلا در مقایسه با الجیsm8100 خیلی بهتره. ولی تا حدودی وجود داره.
در کل بسته به قیمتی که داشت از خریدش راضی هستم. برای من با هزینه ارسال 4700 شد.

ممنون

Ali nik

کاربر سایت
Aug 8, 2017
58
امروز رفتیم برای یکی از دوستان تلویزیون بخریم یه سری گفتن گارانتی طلایی هست یه سری گفتن گارانتی الکو هست ما شعبه های سونی آنلاین هستیم، هالکو گفت من خودم گارانتی میکنم بعد نمیدونست موجودی داره یا نه :|
واقعا یه وضع افتضاحیه نگو و نپرس :-w
بچه هایی که خریدن از تجربه هاشون بگن ببینیم باید چی کار کنیم ؟
ایرانکو نمایندگی رسمی و گارانتی رسمی سونیه
گارانتی هالکو با گارانتی طلایی همش پشمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر