خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
اساتید...
کسی میدونه این کنترل لمسی های سونی به تلویزیون سونی X9000F میخوره یا نه؟

Sent from my G8142 using Tapatalk
ee8010c89e2dcd93f0263fc9e8ede30f.jpg

آخرین ویرایش:

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
دوستان من یه سونی دارم بار اول راحت اپدیتش کردم ولی الان هرچی میزنم ارور میده کسی اموزش اپذیت از فلش رو نداره؟ اصلا این مشکل واسه همه هست؟
اکثرا مدل آسیای پاسیفیک هستن. اگه نسخه جدیدتر از نرم افزار داخل TV شما اومده... فایل رو دانلود بزنید و از زیپ دربیارید... بعد داخل فایل بشید یه فایل PKG میده که کپی کنید فلش FAT32 شده و بزنید به TV... موقع آپدیت به ورودی های USB تلویزیون چیزی وصل نباشه... برق قطع نشه... و به کنترل دست نزنید. قبلش بزارید رو یه کانال دیجیتال داخلی که نشون میده.

• Like
Reactions: sam.fisher

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
اساتید...
کسی میدونه این کنترل لمسی های سونی به تلویزیون سونی X9000F میخوره یا نه؟

ee8010c89e2dcd93f0263fc9e8ede30f.jpg
این ریموت ها یونیورسال هستن و در تمام تی وی های سونی که دارای بلوتوث هستن (smart) قابل استفاده هست

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
65X9000F
44b8f5947ed83213b927a852ebb4f7b9.jpg

سلام دوست گرامی

تلویزیون شما x900f هست؟ اگه هست از نظر کیفیت تصویر و کیفیت رنگ ها چجوریه؟ از نظر دقت رنگ ایا نزدیک به کیولد های سامسونگ هست ؟ مخصوصا برای گیم و فیلم
از بانه 75 اینچش رو سفارش دادم قرار فردا بفرستن . گفتم نظرتون رو بدونم اگه احیانا موردی بود که دوست نداشتم سفارشم رو کنسل کنم

با تشکر

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
از دوستان کسی هست تی ویشو به اندروید ۸ اپدیت کرده باشه؟ مدل x850e یا x900e یا بهرحال مدل دیگه. من با خود تیوی میزنم ارور میده و اپدیت نمیشه از طریق فلش هم امتحان نکردم خیلی ترس دارم مشکل پیش بیاد برای تیوی اخه چند جا خوندم کسی هست ممنون میشم یه راهنمایی کنه

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
سلام دوست گرامی

تلویزیون شما x900f هست؟ اگه هست از نظر کیفیت تصویر و کیفیت رنگ ها چجوریه؟ از نظر دقت رنگ ایا نزدیک به کیولد های سامسونگ هست ؟ مخصوصا برای گیم و فیلم
از بانه 75 اینچش رو سفارش دادم قرار فردا بفرستن . گفتم نظرتون رو بدونم اگه احیانا موردی بود که دوست نداشتم سفارشم رو کنسل کنم

با تشکر
واقعا عالیه از همه نظر.. چند روزی هم هست که آندروید 8 دادن. که خیلی بهتر شده

• Like
Reactions: reza11

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
از دوستان کسی هست تی ویشو به اندروید ۸ اپدیت کرده باشه؟ مدل x850e یا x900e یا بهرحال مدل دیگه. من با خود تیوی میزنم ارور میده و اپدیت نمیشه از طریق فلش هم امتحان نکردم خیلی ترس دارم مشکل پیش بیاد برای تیوی اخه چند جا خوندم کسی هست ممنون میشم یه راهنمایی کنه
من X9000F رو همون روز اول آپدیت کردم... فعلا مستقیم نمیشه، از سایتش بگیرید

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
اکثرا مدل آسیای پاسیفیک هستن. اگه نسخه جدیدتر از نرم افزار داخل TV شما اومده... فایل رو دانلود بزنید و از زیپ دربیارید... بعد داخل فایل بشید یه فایل PKG میده که کپی کنید فلش FAT32 شده و بزنید به TV... موقع آپدیت به ورودی های USB تلویزیون چیزی وصل نباشه... برق قطع نشه... و به کنترل دست نزنید. قبلش بزارید رو یه کانال دیجیتال داخلی که نشون میده.

ممنون از راهنماییتون فقطمن مشکم اینه مدل تلوزیون رو نمیتونم توی سایت پیدا کنم که فایلشو دانلود کنم. تلوزیونم x8500f هست. میشه بگید باید چطوری سرچ کنم
ممنون

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش

من فلشم fat32 فرمت کردم فایل رو ریختم و زدم به تی وی، کلا هیچ اتفاقی نمیفته. تو منو هم پیدا نکردم قسمتی مربوط به usb . موندم چی کنم

دوستانی که x9000f دارن راهنمایی کنن لطفا :( با خود تی وی که فعلا نمیشه، یو اس بی هم میزنم نمیخونه اصلا به فرمت های مختلف هم فرمت کردم. 8 گیگ هم هستش یو اس بی. جالبه که هارد 2 و 1 ترا زدم خوند رحت !
عایا ممکنه مدل یو اس بی خاصی نیاز باشه با مثلا حجم کمتر یا بیشتر ؟!

111211

اینم تو سایت سونی بود که راستش متوجه نشدم دقیقا چی میخواد :| میترسم یه یو اس بی 128 گیگ مثلا بخرم آخرم جواب نده واسه آپدیت کردن

آخرین ویرایش:

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
من فلشم fat32 فرمت کردم فایل رو ریختم و زدم به تی وی، کلا هیچ اتفاقی نمیفته. تو منو هم پیدا نکردم قسمتی مربوط به usb . موندم چی کنم

دوستانی که x9000f دارن راهنمایی کنن لطفا :( با خود تی وی که فعلا نمیشه، یو اس بی هم میزنم نمیخونه اصلا به فرمت های مختلف هم فرمت کردم. 8 گیگ هم هستش یو اس بی. جالبه که هارد 2 و 1 ترا زدم خوند رحت !
عایا ممکنه مدل یو اس بی خاصی نیاز باشه با مثلا حجم کمتر یا بیشتر ؟!

View attachment 111211

اینم تو سایت سونی بود که راستش متوجه نشدم دقیقا چی میخواد :| میترسم یه یو اس بی 128 گیگ مثلا بخرم آخرم جواب نده واسه آپدیت کردن
عزیز اول اینکه ببینید نسخه داخل TV شما قدیمی تر از نسخه آپدیت هست یا نه.
بعد فلش رو FAT32 کنید... و کاملا خالی باشه.
بعد برید داخل سایت سونی نسخه مدل خودتون رو دقیق سرچ کنید... مثال
65X9000F
بعد نسخه جدیدتر اگه بود دانلود کنید و از زیپ دربیارید... بعد وارد فایل بشید دوباره و فایل PKG رو کپی کنید داخل فلش... بعد TV رو روی یه کانال دیجیتال داخلی بزارید که نشون بده. فلش رو بزنید به ورودی USB3.1 که داخلش آبی رنگ هست. بقیه ورودی ها USB در TV خالی باشه. خودش اتومات آپدیت میکنه. و رو همون شبکه دیجیتال داخلی حدود 15 دقیقه بعد بالا میاد.

• Like
Reactions: Arash.RG

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
عزیز اول اینکه ببینید نسخه داخل TV شما قدیمی تر از نسخه آپدیت هست یا نه.
بعد فلش رو FAT32 کنید... و کاملا خالی باشه.
بعد برید داخل سایت سونی نسخه مدل خودتون رو دقیق سرچ کنید... مثال
65X9000F
بعد نسخه جدیدتر اگه بود دانلود کنید و از زیپ دربیارید... بعد وارد فایل بشید دوباره و فایل PKG رو کپی کنید داخل فلش... بعد TV رو روی یه کانال دیجیتال داخلی بزارید که نشون بده. فلش رو بزنید به ورودی USB3.1 که داخلش آبی رنگ هست. بقیه ورودی ها USB در TV خالی باشه. خودش اتومات آپدیت میکنه. و رو همون شبکه دیجیتال داخلی حدود 15 دقیقه بعد بالا میاد.

همینکارو کردم والا، احتمالا مشکل از فلشم هست ساپورت نمیشه توسط تی وی یه فلش جدید باید بخرم

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر